Şimdi Ara

Eskişehir Playstation 4 Takas ve Bilgi Paylaşım Grubu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
745
Cevap
30
Favori
27.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, forumda neredeyse her ilin takas veya satış grubu bulunmakta ancak Eskişehir'de böyle bir oluşum mevcut değil. Playstation sahibi olarak kendimi buralarda yalnız hissediyorum. Aranızda Eskişehir'de bulunan arkadaşlar varsa; takaslamak istediği oyunları konu içinde belirtebilir, ayrıca bizi Eskişehir'de uygun fiyatla oyun satan işletmelerden haberdar edebilir.

PSN adreslerimizi yazalım demiş bir arkadaş, güzel bir fikir. Ufaktan başlayalım.

MankafaBK

wolverineTR_EsEs

gigaonur2000

alperenn99

Listeye eklenmek isteyen arkadaşlar bana bildirirse eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MankafaBK -- 18 Ağustos 2014; 14:53:14 >

• İlk ilanı da vereyim. Elimde FIFA 14 bulunuyor. Assassin's Creed IV Black Flag ile takas yapmak istiyorum. Hadi bakalım.
  • dostum çok memnun oldum böyle bir sayfa oluşturmana, ben de aynı şekilde eskişehir'de bir ps4 sahibi olarak yalnız hissediyorum.

Elimde takaslık thief var, wolfenstein veya tomb raider düşünüyorum, tekliflere açığım
  • Teşekkür ederim hocam. Umarım Eskişehir'de alışveriş yaptığım arkadaşlar foruma gelirler de seçeneklerimiz artar.
  • Benim ps3 konum vardı zamanında, destek
  • Eskişehirde ikamet ediyorum. PS4 sahibiyim bitirdiğimiz oyunları karşılıklı takaslayabiliriz. Espark veya başka biryerde buluşup :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: baidoo

Eskişehirde ikamet ediyorum. PS4 sahibiyim bitirdiğimiz oyunları karşılıklı takaslayabiliriz. Espark veya başka biryerde buluşup :)
    uyar, hangi oyunlar var elinizde?
  • gigaonur2000 kullanıcısına yanıt
    Fifa, Killzone, Assain Creed 4 Black Flag.

Ancak killzone ve fifayı yeni aldım. Assain'i bitirdim. Bu yüzden Assain'i Takaslayabilirim. Sizde hangi oyunlar var acaba?
  • ben de geçen ay killzone takasladım ya

elimde takas ile vermek istediğim thief var bir tek ama eskişehir insanı dürüsttür, arşiv için koyduğum oyunlarla iki haftalığına (oyun bitinceye kadar) kısa süreli bir takas yapabiliriz karşılıklı anlaşırsak. hem oyun oynamış oluruz hem de arşivden feragat etmemiş oluruz

elimdeki oyunlar da şöyle:
    nba2k14
    thief
    metal gear solid v
    infamous : second son
    assassins creed 4 : black flag

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, konuyu gördügüme memnun oldum. Bende Esk'liyim bugün ps4 alarak aranıza katıldım, kargonun gelmesini bekliyorum. Cihazla beraber tom raider'de gelicek. Oyun bitince burdan paslaşırız.

• SaB0 kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın.
  • gigaonur2000 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel düşünmüşsünüz ama elimde sadece single modu pek keyif vermeyen Battlefield 4 var. Elime daha keyifli bir oyun geçtiğinde söylediğinizi uygulayalım.
  • arkadaşlar elime need for speed rivals geçti

dileyen olursa wolfenstein başta olmak üzere tomb raider, bound by flame, ufc, fifa, lego marvel, murdered soul suspect veya rayman ile takas yapabilirim
  • 1 aydır PS 4 kullanıyorum eslişehirde PS4ü olan tek kişi benim gibi hissediyordum böy bir konu aramıştım bulamadım şansıma bugün gezinirken buldumşimdilik takaslicak oyun olarak sadece killzone ile fifa var killzoneu takasla başkasına verebilirim ama benim düşüncem mesela ben biriyle oyun takas ettim sonra 3 hatfa sonra işte oyundan merakımızı aldık bitirdik ondan sonra kendi oyunlarımızı geri alcaz böyle yapmaya daha sıcak bakıyorum çünkü exculusive oyun koleksiyonu yapmaya karar verdim.Killzone isteyen olursa bana pm atsın.
  • Battlefield 4 var elimde, 70 liraya satmak istiyorum arkadaşlar.
  • wolfenstein var elimde

sniper elite veya tomb raider ile takas edebilirim
  • nba 2k14, elden 100'e vereceğim, ilgilenen pm atabilir

• tomb raider takaslık veya satılık
    fiyat 100 tl

takas için istediğim oyunlar: sniper elite, last of us veya ufc
  • Konu hayırlı uğurlu olsun değerli hemşerilerim

• Bu konu iyi olmuş. Bendede last of us ve second son var ama daha bitirmedim, tadını çıkarıyorum. Umarım eses den daha kullanıcı çıkar;)
    Konuyu acan arkadaş psn adreslerimizide sayfaya yazarsa herkes birbirini eklemiş olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.