Şimdi Ara

***Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜ'lüler (2012'liler BURAYA)*** (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.130
Cevap
15
Favori
164.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reizbey -- 27 Şubat 2012; 22:15:30 >
  • tarih de bayaa çoğaldı, hoşgeldin
  • mühendislik derslerine giren sorunlu hocalar varsa söyleyin de şimdiden bilelim :D özellikle elektrik-elektronik.şimdiden teşekkürler.
  • ikinci defa aynı mesajı atıyorum ilkiyle ilgilenmediniz galiba
    merhabalar öncelikle. bu konuyu gördüğüm için kayıt oldum DH ye. ben bu sene OGÜ Tıp kazandım. rica etsem bana biraz bahsedebilirmisiniz?
    hazırlık varmı?
    temel ingilizce muafiyet ve temel bilgi teknolojileri muafiyet e girmem gerekiyor mu?
    dersler çok ağır mıdır?
    akademik takvimde Birinci Yarıyıl (1.,2.ve 3.Sınıflar) 13 eylül yazıyor. 13 eylülde gitmek için hazır hissetmiyorum kendimi
    şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximan31
    ikinci defa aynı mesajı atıyorum ilkiyle ilgilenmediniz galiba
    merhabalar öncelikle. bu konuyu gördüğüm için kayıt oldum DH ye. ben bu sene OGÜ Tıp kazandım. rica etsem bana biraz bahsedebilirmisiniz?
    hazırlık varmı?
    temel ingilizce muafiyet ve temel bilgi teknolojileri muafiyet e girmem gerekiyor mu?
    dersler çok ağır mıdır?
    akademik takvimde Birinci Yarıyıl (1.,2.ve 3.Sınıflar) 13 eylül yazıyor. 13 eylülde gitmek için hazır hissetmiyorum kendimi
    şimdiden teşekkürler

söyle ertelesinler töbe yarabbim hazır hissetmiyomuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlfaRomeo147 -- 20 Ağustos 2010; 21:54:45 >
  • quote:

hazırlık varmı?
    dersler çok ağır mıdır?
    şimdiden teşekkürler

tıp bizden bambaşka bir sistem işlediği için pek bir bilgim yok o yüzden tıpçı arkadaşlardan daha iyi yardım alırsın bu konularda (msn grubuna gelmeni tavsiye ederim belki vardır tıptan üst sınıf birileri)
    bildiğim kadarıyla;
    TIP Esogünün en iyi bölümüdür bence. Eğitim ve araştırma hastanesi oldukça büyük. Kampüsünde çok büyük kısmı tıp için ayrılmış durumda. Ama hastane olduğu için genelde o çevre kalabalık olur. Eğitim oldukça zordur ve tatilleri de diğer bölümlere göre daha azdır.
    Hazırlık yok diye biliyorum, ingilizce muafiyet ve temel bilgi teknolojileri mufaiyete girip girmemek sana kalmış, girip de sınavdan yeterli not alırsan bir dönem boyunca o dersten muaf olursun. (özellikle ingilizce muafiyetten geçmek oldukça kolay)

• slm dostlar bende esogü tarih i.ö kazandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilvatarr

quote:

hazırlık varmı?
    dersler çok ağır mıdır?
    şimdiden teşekkürler

tıp bizden bambaşka bir sistem işlediği için pek bir bilgim yok o yüzden tıpçı arkadaşlardan daha iyi yardım alırsın bu konularda (msn grubuna gelmeni tavsiye ederim belki vardır tıptan üst sınıf birileri)
    bildiğim kadarıyla;
    TIP Esogünün en iyi bölümüdür bence. Eğitim ve araştırma hastanesi oldukça büyük. Kampüsünde çok büyük kısmı tıp için ayrılmış durumda. Ama hastane olduğu için genelde o çevre kalabalık olur. Eğitim oldukça zordur ve tatilleri de diğer bölümlere göre daha azdır.
    Hazırlık yok diye biliyorum, ingilizce muafiyet ve temel bilgi teknolojileri mufaiyete girip girmemek sana kalmış, girip de sınavdan yeterli not alırsan bir dönem boyunca o dersten muaf olursun. (özellikle ingilizce muafiyetten geçmek oldukça kolay)

Temel ingilizce muafiyet ve temel bilgi teknolojileri muafiyet sınavına girip geçemezsek kaybedeceğimiz birşey olmuyor değil mi? O zaman girelim çünkü sınava

• quote:

Orijinalden alıntı: LucasNeiLL

quote:

hazırlık varmı?
    dersler çok ağır mıdır?
    şimdiden teşekkürler

söyle ertelesinler töbe yarabbim hazır hissetmiyomuş

yahu o işin esprisi neden oraya takıldın ki sen

• quote:

Orijinalden alıntı: >Dexter<

quote:

Orijinalden alıntı: ilvatarr

quote:

hazırlık varmı?
    dersler çok ağır mıdır?
    şimdiden teşekkürler

bildiğim kadarıyla;

Temel ingilizce muafiyet ve temel bilgi teknolojileri muafiyet sınavına girip geçemezsek kaybedeceğimiz birşey olmuyor değil mi? O zaman girelim çünkü sınava

evet kaybedeceğin bişey olmaz ama 2 muafiyeti de geçersen ilk dönem büyük oranda rahatlarsın

• Slm millet :). Bende Osmangazi'yi kazandım. Bölümüm bilgisayar mühendisliği. Yurt başvurusu yapmadan önce sizlere bir kaç sorum olacak.

1) KYK'nın yurt başvurusunda önceliği genele mi özele mi vereyim ? Galiba dumlupınar yakınmış. O yüzden genel mi öncelikli olsun ?
    2) İngilizce hazırlık var. Bunun için hangi sınavlara gireceğim?

Şimdiden teşekkürler :).
  • Teşekkürler peki bu sınavlar hemen okulun başlarında mı oluyor
  • http://www.ogu.edu.tr/duyurular.aspx?KID=1&DID=1033

2010 LYS Taban Tavan Puan ve Yerleştirme Sırası
  • ya benim aklıma bişey takıldı esogü kazanan ögrencilerine tanıtım türünde klavuz yollamıomu?yolluosa bana nie gelmedi sizlere geldimi?bu harç paralarını ilk kez kaydolanlar 31 agustosta yatıra bilirmi normalde 25 inde başlıo sanırım ama katkı kredisinden yararlana bilmek için 31i bekleyelim mi?yoksa harç zamanını kaçırmış olurmuyuz bu beklemede?cevap için şimdiden tşkler
  • kolera banada kılavuz gelmedi halen beklemekteyim gelen varsa söylesin lütfen birde bana cemaatlere bağlı olmayan apartlar tavsiye edermisiniz veya öğrenciyi kazıklamayan apartlarda olur çünkü bir hafta sonra yola çıkacağım şimdiden teşk herkese
  • kılavuz geliyo mu ki bana gelmedi :S
  • klavuz gelmiyo.hazırlığı olan bölümlerde elektrik elektronik müh-makine müh-bilgisayar müh-uluslararası ilişkiler.
  • ama neden gelmio çogu üniversite yollar büyük zarf içinde hem tanıtım hemde hangi işlemlerin yapılması gerektigini ve tarihleri.off ya zaten bu kimlik için ve kayırt işlemleri için extradan 40 tl yatırmak evlat acısı gibi koyucak acaba bu kimlikler gümüş kaplamamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolera15

ama neden gelmio çogu üniversite yollar büyük zarf içinde hem tanıtım hemde hangi işlemlerin yapılması gerektigini ve tarihleri.off ya zaten bu kimlik için ve kayırt işlemleri için extradan 40 tl yatırmak evlat acısı gibi koyucak acaba bu kimlikler gümüş kaplamamı

bize de kayıt sonrası kalem defter çanta t-shirt falan veriyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolera15

ama neden gelmio çogu üniversite yollar büyük zarf içinde hem tanıtım hemde hangi işlemlerin yapılması gerektigini ve tarihleri.off ya zaten bu kimlik için ve kayırt işlemleri için extradan 40 tl yatırmak evlat acısı gibi koyucak acaba bu kimlikler gümüş kaplamamı

geçen yıl 100 liraydı biz napalım altın kaplama mı isteseydik
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.