Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6.478
Cevap
49
Favori
371.560
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar
Giriş
    1337 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orjinalden alıntı: _THE_

dun gecekı yagmurdan bahseden hıc olmamıs acayıp sert gectı bılmıyorum bana ole geldıde

hakikaten baya bir şimşek çaktı.çoğu sistem kapalı kalmıştır vallahi .bence herkes bütçesi oranında bir ups edinmeli en azından.

Bence yıldırımlı havalarda sistemi kapamak en iyi tercih, yakınlardaki elektrik yada telefon hatlarına yıldırım düşerse, bilgisayarlarla vedalaşabiliriz
    |
    |

• Yarbay
    14630 Mesaj
    quote:

dun gecekı yagmurdan bahseden hıc olmamıs acayıp sert gectı bılmıyorum bana ole geldıde

_THE_ teşekkürler... sen anladın
    evet yağmur saat 2.5 civarlarında yağmaya başladı ve çok sert geçti. ben öyle yağmur 3 . kez görüyorum en son 1988-89 yıllarında gündüz ve mayıs ayında yağmıştı. ve o zaman çifteler caddesinde sel kaldırımların üzerine çıkmıştı yunuskentin olduğu yerde ardiyeler vardı ve oradaki variller su üstünde yüzüyordu
    |
    |

Orjinalden alıntı: Engin_ER

quote:

evet yağmur saat 2.5 civarlarında yağmaya başladı ve çok sert geçti. ben öyle yağmur 3 . kez görüyorum en son 1988-89 yıllarında gündüz ve mayıs ayında yağmıştı. ve o zaman çifteler caddesinde sel kaldırımların üzerine çıkmıştı yunuskentin olduğu yerde ardiyeler vardı ve oradaki variller su üstünde yüzüyordu

1- ben tesekkur ederım
    2- hep beraber ıftara gıtsek olmazmı abı
    |
    |

• Binbaşı
    1337 Mesaj
    quote:

quote:

eee biz anlamadık
    |
    |

Orjinalden alıntı: penguin

quote:

quote:

eee biz anlamadık

|
    |

• Yüzbaşı
    997 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

eee biz anlamadık

hakkaten noolmuş?ben de anlamadım
    |
    |

• Yüzbaşı
    752 Mesaj
    herkese selamlar.ben internetim olduğu sürece buralardayım
    |
    |
    "TÜRKIYE'DE ILK OLARAK YAPILACAK ÜÇ ŞEY VAR. BUNU YAPMADIKÇA BU IŞLER OLMAZ. MAARIF, EKONOMI VE SAVUNMA MILLÎ OLACAK. BUNLARI SEN KUMANDA EDECEKSIN, EL ALEME KUMANDA ETTIRIRSEN BÖYLE OLUR. BIZ SAVUNMAYI NATO'YA VERMIŞIZ, EKONOMIYI AMERIKA'YA VERMIŞIZ. BAKIN MUSTAFA KEMAL’IN AĞZINDAN HIÇBIR ZAMAN ‘GARPLILAŞACAĞIZ’ LAFI ÇIKMIYOR.GAZI, BÜTÜN NUTUKLARINDA ‘MUASIR MILLET OLACAĞIZ’ DIYOR.MUASIRLAŞMANIN MUADILI ÇAĞDAŞLIKTIR, BATILILAŞMA DEĞIL. İSMET İNÖNÜ ILE BIRLIKTE BAŞLAMIŞTIR BU BATICI DEĞIŞIM.. OYSA CUMHURIYET KURULUR KURULMAZ MUSTAFA KEMAL’IN ILK IŞLERINDEN BIRI TÜRK DIL VE TARIH KURUMLARINI KURMAK OLMUŞTUR." ATTİLA İLHAN
  • Emekli Yönetici
    1784 Mesaj
    Arkadaşlar aşağıdaki adreste ehliyet sınavına gireceğim, ancak tam olarak nerede olduğunu ve hangi otobüsle gidebileceğimi bilmiyorum.
    Yardımcı olur musunuz?

YUNUS EMRE A.T.L. AML. T.L. VE END.MES.LİS

AKARBAŞI Mah. ŞEHİT ZEYNEL TOKÖZ Caddesi.
    |
    |
    202 Mesaj
    herkese ıyı geceler
    |
    |

• Yarbay
    15721 Mesaj
    @saltuk sana gün içinde mutlaka cevap gelir.ama bende çıkaramadım şu an :( ama muhtemelen @penguin yada
    @engin_er abilerimiz yardımcı olurlar sana.
    ben nasıl çıkaramadım yaw.
    Bu arada ESKİŞEHİR GÜNAYDIN

Benim naçiz vücudum elbet birgün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 12 Ekim 2006; 6:32:33 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: Saltuk

Arkadaşlar aşağıdaki adreste ehliyet sınavına gireceğim, ancak tam olarak nerede olduğunu ve hangi otobüsle gidebileceğimi bilmiyorum.
    Yardımcı olur musunuz?

YUNUS EMRE A.T.L. AML. T.L. VE END.MES.LİS

AKARBAŞI Mah. ŞEHİT ZEYNEL TOKÖZ Caddesi.

hacım eskısehırde sadece bırtane yunusemre meslek lısıseı var bıde yunusemre anadolu lısesı var
    senın bahasettın meslek lısesı olan oda hasan polatkan uzerınde sımdıkı adı ataturk bulvarı mıgrosun yanında
    gırıste mıgrosun arka tarafında kalıyor bu arada
    |
    |

• Teğmen
    202 Mesaj
    hatta cumhıryetlısesının yanı veya kıbrıs sehıtlıgın caprazı veya ogretmen evının yanı gıbı bılınen bazı yerlerın yakınında
    |
    |

• Yarbay
    14630 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: beorn26

quote:

quote:

quote:

eee biz anlamadık

hakkaten noolmuş?ben de anlamadım

_THE_ ile ikimizin birde muzonun arasında herkes anlarsa olmaz dimi
    |
    |

• Yarbay
    4606 Mesaj
    yani ben yokum demek
    |
    |

Eyvallah sağolasın, anladığım kadarıyla Tıp Fakültesi'ne giden 19 numara oradan geçiyor.
    |
    |
    997 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Saltuk

_THE_ ;

Eyvallah sağolasın, anladığım kadarıyla Tıp Fakültesi'ne giden 19 numara oradan geçiyor.

evet 23 de geçiyor. migrosla öğretmen evinin yanındaki okul.
    |
    |
    2-8-14-19-22-23-24-34-44-54 önünden geçr yalnız 54 sadece osmangazi dönüşünde geçer tıpa giderken geçmez ayrıca bide çalışanlara doğru giden otobüslerde var ama 3 numara dışında pek bileiycem numaralarını bie sanırım 16 no vardı
    |
    |
    "TÜRKIYE'DE ILK OLARAK YAPILACAK ÜÇ ŞEY VAR. BUNU YAPMADIKÇA BU IŞLER OLMAZ. MAARIF, EKONOMI VE SAVUNMA MILLÎ OLACAK. BUNLARI SEN KUMANDA EDECEKSIN, EL ALEME KUMANDA ETTIRIRSEN BÖYLE OLUR. BIZ SAVUNMAYI NATO'YA VERMIŞIZ, EKONOMIYI AMERIKA'YA VERMIŞIZ. BAKIN MUSTAFA KEMAL’IN AĞZINDAN HIÇBIR ZAMAN ‘GARPLILAŞACAĞIZ’ LAFI ÇIKMIYOR.GAZI, BÜTÜN NUTUKLARINDA ‘MUASIR MILLET OLACAĞIZ’ DIYOR.MUASIRLAŞMANIN MUADILI ÇAĞDAŞLIKTIR, BATILILAŞMA DEĞIL. İSMET İNÖNÜ ILE BIRLIKTE BAŞLAMIŞTIR BU BATICI DEĞIŞIM.. OYSA CUMHURIYET KURULUR KURULMAZ MUSTAFA KEMAL’IN ILK IŞLERINDEN BIRI TÜRK DIL VE TARIH KURUMLARINI KURMAK OLMUŞTUR." ATTİLA İLHAN
  • Yarbay
    3013 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: serseri

yani ben yokum demek

nerde yoksun
    günaydın millet zabah zabah iş yerinden sizlere bir günaydın diyeyim her zaman denk gelmiyor

heyyy daha yatıyonuz mu biz mesaiye başlayalı 1 saat oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muzonun_Mekanı -- 13 Ekim 2006; 8:58:40 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: serseri

yani ben yokum demek

evet, sen artık balıkesir desin
    |
    |

Orjinalden alıntı: yunemars

2-8-14-19-22-23-24-34-44-54 önünden geçr yalnız 54 sadece osmangazi dönüşünde geçer tıpa giderken geçmez ayrıca bide çalışanlara doğru giden otobüslerde var ama 3 numara dışında pek bileiycem numaralarını bie sanırım 16 no vardı

54 ogüye giderken de geçer. m kemal caddesinden atatürk bulvarına döndükten sonra y.emre heykelinin oradan u dönüş yapıyor. odunpazarı durağında durduktan sonra atatürk bulvarından devam ediyor.
    |
    |
üniversite
haberler
google reklamları
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.