Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.487
Cevap
47
Favori
387.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orjinalden alıntı: _THE_

dun gecekı yagmurdan bahseden hıc olmamıs acayıp sert gectı bılmıyorum bana ole geldıde

hakikaten baya bir şimşek çaktı.çoğu sistem kapalı kalmıştır vallahi .bence herkes bütçesi oranında bir ups edinmeli en azından.

Bence yıldırımlı havalarda sistemi kapamak en iyi tercih, yakınlardaki elektrik yada telefon hatlarına yıldırım düşerse, bilgisayarlarla vedalaşabiliriz

• quote:

dun gecekı yagmurdan bahseden hıc olmamıs acayıp sert gectı bılmıyorum bana ole geldıde

_THE_ teşekkürler... sen anladın
    evet yağmur saat 2.5 civarlarında yağmaya başladı ve çok sert geçti. ben öyle yağmur 3 . kez görüyorum en son 1988-89 yıllarında gündüz ve mayıs ayında yağmıştı. ve o zaman çifteler caddesinde sel kaldırımların üzerine çıkmıştı yunuskentin olduğu yerde ardiyeler vardı ve oradaki variller su üstünde yüzüyordu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

quote:

evet yağmur saat 2.5 civarlarında yağmaya başladı ve çok sert geçti. ben öyle yağmur 3 . kez görüyorum en son 1988-89 yıllarında gündüz ve mayıs ayında yağmıştı. ve o zaman çifteler caddesinde sel kaldırımların üzerine çıkmıştı yunuskentin olduğu yerde ardiyeler vardı ve oradaki variller su üstünde yüzüyordu

1- ben tesekkur ederım
    2- hep beraber ıftara gıtsek olmazmı abı

• quote:

quote:

eee biz anlamadık
  • quote:

Orjinalden alıntı: penguin

quote:

quote:

eee biz anlamadık

• quote:

quote:

quote:

eee biz anlamadık

hakkaten noolmuş?ben de anlamadım

• herkese selamlar.ben internetim olduğu sürece buralardayım
  • Arkadaşlar aşağıdaki adreste ehliyet sınavına gireceğim, ancak tam olarak nerede olduğunu ve hangi otobüsle gidebileceğimi bilmiyorum.
    Yardımcı olur musunuz?

YUNUS EMRE A.T.L. AML. T.L. VE END.MES.LİS

AKARBAŞI Mah. ŞEHİT ZEYNEL TOKÖZ Caddesi.
  • herkese ıyı geceler
  • @saltuk sana gün içinde mutlaka cevap gelir.ama bende çıkaramadım şu an :( ama muhtemelen @penguin yada
    @engin_er abilerimiz yardımcı olurlar sana.
    ben nasıl çıkaramadım yaw.
    Bu arada ESKİŞEHİR GÜNAYDIN

Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

Benim naçiz vücudum elbet birgün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 12 Ekim 2006; 6:32:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Saltuk

Arkadaşlar aşağıdaki adreste ehliyet sınavına gireceğim, ancak tam olarak nerede olduğunu ve hangi otobüsle gidebileceğimi bilmiyorum.
    Yardımcı olur musunuz?

YUNUS EMRE A.T.L. AML. T.L. VE END.MES.LİS

AKARBAŞI Mah. ŞEHİT ZEYNEL TOKÖZ Caddesi.

hacım eskısehırde sadece bırtane yunusemre meslek lısıseı var bıde yunusemre anadolu lısesı var
    senın bahasettın meslek lısesı olan oda hasan polatkan uzerınde sımdıkı adı ataturk bulvarı mıgrosun yanında
    gırıste mıgrosun arka tarafında kalıyor bu arada
  • hatta cumhıryetlısesının yanı veya kıbrıs sehıtlıgın caprazı veya ogretmen evının yanı gıbı bılınen bazı yerlerın yakınında
  • quote:

Orjinalden alıntı: beorn26

quote:

quote:

quote:

eee biz anlamadık

hakkaten noolmuş?ben de anlamadım

_THE_ ile ikimizin birde muzonun arasında herkes anlarsa olmaz dimi

• yani ben yokum demek
  • _THE_ ;

Eyvallah sağolasın, anladığım kadarıyla Tıp Fakültesi'ne giden 19 numara oradan geçiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saltuk

_THE_ ;

Eyvallah sağolasın, anladığım kadarıyla Tıp Fakültesi'ne giden 19 numara oradan geçiyor.

evet 23 de geçiyor. migrosla öğretmen evinin yanındaki okul.
  • 2-8-14-19-22-23-24-34-44-54 önünden geçr yalnız 54 sadece osmangazi dönüşünde geçer tıpa giderken geçmez ayrıca bide çalışanlara doğru giden otobüslerde var ama 3 numara dışında pek bileiycem numaralarını bie sanırım 16 no vardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

yani ben yokum demek

nerde yoksun
    günaydın millet zabah zabah iş yerinden sizlere bir günaydın diyeyim her zaman denk gelmiyor

heyyy daha yatıyonuz mu biz mesaiye başlayalı 1 saat oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzo86 -- 13 Ekim 2006; 8:58:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

yani ben yokum demek

evet, sen artık balıkesir desin
  • quote:

Orjinalden alıntı: yunemars

2-8-14-19-22-23-24-34-44-54 önünden geçr yalnız 54 sadece osmangazi dönüşünde geçer tıpa giderken geçmez ayrıca bide çalışanlara doğru giden otobüslerde var ama 3 numara dışında pek bileiycem numaralarını bie sanırım 16 no vardı

54 ogüye giderken de geçer. m kemal caddesinden atatürk bulvarına döndükten sonra y.emre heykelinin oradan u dönüş yapıyor. odunpazarı durağında durduktan sonra atatürk bulvarından devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.