Şimdi Ara

Eskilere dönelim 97+99b server yakinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle s.a arkadaslar yakin bi zamanda mu online oyun kurmak istiyorum tabi buraya yazma nedenim reklam olsun Sunucu da saglam kaliteli oyun oynamak isteyen arkadaslari beklerim benim maksatim oyundan para kazanmak degil maksat vakit gecsin oyun ici muhabbet olsun daha once server acan arkadasları takip ettim en fazla 1 ay veya 2 ay sonra online az die kapatmasina cok uzuluyorum ama tabi haklilar her zaman cepten de olmuyo veya parasinda sıkıntı olmuyo servera saldiri gelio bole sebeblerden dolayi turkiyede server artik kalmamis gibi 1 veya 2 tane var saglam gördügüm ( 97 d +99 b olarak dusunuyorum itemler eskisi gibi sadece dark lord dun olmasini istiyorum goruntu oyun icin ve giris eskiye gore ayar yapilacaktir maksat eskileri yaaad etmek ( iyi veya kotu fikirlerinizi yazarsaniz sevinirim hadi Allaha Emanet )

• Bu kadar güzel takip etmişinde Donanimhaber gecmisini etmemisin senin gibi sunucu kuracagim vs vs yazilariniz hep ayni kurmasini bilmez ogrencem diye milletin kafasini sisirir vs vs muhappet istiyorsan Türklerin takildigi OptiumMu var 97d 50 den fazla türk mevcut , 99b olsun diyorsan Youtube ac 99b hack yaz ne gibi acikllari var goreceksin arkadas seni kotu yapiyorsun demiyorum ama donanimhaber reklam yeridir kurulum vb bilgilendirmeler genelde yasaktir donanimdan bska yerlerde ogrenemezmisin ogrenirsin ama sen tahminim kasigin agzini tutulmasini istiyorsun oda olmaz.
  • Arkadasim ben buraya yanlis bi haber yaptigimi dusunmuyorum Yakinda acacagim Server Dan Haberleri olsun girecek arkadaslarin die actim bu konuyu Merak Etme oyunla ilgili Greken Programlarim da var oyun Acildiginda Girersin bi Kardes bi arkadas olarak aciklarini solemen veya yardimci olman gibi buraya yazilar yazsan ( Turk serverlari biraz daha ilerlerdi ) Benim amacim burada tartismak degil Serverin Varmis cok sevindim Gercekten 50 den fazla turkun olmasi da cok Guzel 99 b Acma nedenim Dark lord un bk ya kafa tutmasidir bk yi biliosun her cara Tek atmasidir bu yuzden Dark Lord icin 99b Olarak kuracagim oyundaki Hack Hilelerini Elimden geldigi Kadar Ugrastim Sanirim Cok Sey Kalmadi Ama unutma Sezonlar Haric Butun Serverlarda Hack Genelde Calisir Bunu Sende Bilirsin İlgin Ve Alakan İcin Tesekkurler
  • Arkadaslar Bayramdan Sonraki Haftalarda Oyunumuz Acilacaktir İlgilenen Oynamak isteyen Arkadaslarimi Beklerim Simdiden Tesekkurler
  • Arkadaslar Com sitesine ihtiyac var Bilgisi olan arkadaslarim Varsa buraya 2 dakka vakit ayirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImLegendy

Arkadaslar Com sitesine ihtiyac var Bilgisi olan arkadaslarim Varsa buraya 2 dakka vakit ayirsin

Bu yazıdan sonra ne kadar bilgi sahibi oldugunu anladım,

ayrıca "comlu" site denmez, domain / alan adı denir.
    www.godaddy.com

neyse simdiden hayırlı olsun, başarılar.
  • Eyvallah Dostum sagol Bilgi icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: RE5P3CT

quote:

Orijinalden alıntı: ImLegendy

Arkadaslar Com sitesine ihtiyac var Bilgisi olan arkadaslarim Varsa buraya 2 dakka vakit ayirsin

Bu yazıdan sonra ne kadar bilgi sahibi oldugunu anladım,

ayrıca "comlu" site denmez, domain / alan adı denir.
    www.godaddy.com

neyse simdiden hayırlı olsun, başarılar.

Free istersen no-ip veya dok.tk

• sende sagol kardes eyvallah
  • Paran var ise seni guzel yabanci teamlari yönlendirim anti guard sistemli vs vs hemde senin samimiyetini inanmis oluruz.

Elini surmeden serverin hazir olur.
  • iyi olur pasa bende zaten tam güvenlik ariyorum bilgilendirirsen sevinirim bana faceden ulasabilirsinhttps://www.facebook.com/serkan.ozer.54738
  • Arkadaslar Serverimiz Aksilik olmassa Yarin Acilacak Acilma Saatini Yazarim Buraya Oynamak isteyen Arkadaslar Beklerim Simdiden Tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.