Şimdi Ara

Eski yedegi yeni telefona birebir kopyalamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar suan ki iphoenumu komple yedekleyip(fotograflar,notlar,kisiler) bir baska iphone a aktarmak istiyorum.Butun uygulamalar fotograflar aynen gelsin ve icloudla falan degil itunes uzerinden yapmak istiyorum.Bunu anlatan bir rehber video vs varmidir yada kisaca yazabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dediğiniz şey iCloud’la mümkün ama iTunes ile her şeyi alıyor mu bilmiyorum (iOS 9 sonrası iTunes uygulama yedeklemiyor, iOS 7 ve 8 zamanı her şeyi bire bir alıyordu, bizzat denemişliğim var).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında basit.Telefonunu iTunes'a bağlayıp "Yedeklemeyi Geri Yükle" dersen olduğu gibi kayıpsız yedekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Aslında basit.Telefonunu iTunes'a bağlayıp "Yedeklemeyi Geri Yükle" dersen olduğu gibi kayıpsız yedekler.

Eskiden itunes yukarda söylendiği gibi herşeyi yedekliyordu bu yüzden uzun sürüyordu hatta.Şimdi yedekleme yaptığımda çok kısa sürüyor bu şüpheye düşürdü beni.Fotoğrafları falan o kadar çabuk kopyalayamaz fotoğrafları aktarmak istiyorum ben özellikle.

• Neden kısa sürdüğünü bende bilmiyorum ama her şeyi yedekliyor.3 ay önce filan telefonumu resetleyip yedeği iTunes üzerinden geri yüklemiştim.Hiç bir sorun ve kayıp yaşamadım.
    Fotoğrafları garanti olsun diye Google Fotoğraflar ya da başka bir bulut servisinede yükleyebilirsiniz.Ben OneDrive üzerinde tutuyorum.
  • Google photosta yüklü hepsi evet.Peki google photostan telefonun kendi galerisine indirme işlemi kolay mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

Google photosta yüklü hepsi evet.Peki google photostan telefonun kendi galerisine indirme işlemi kolay mı ?

Kullanmadığım için bilemiyorum maalesef.
  • Eskiden yani bir kaç sene önce yedekle dediğinde 50 uygulama varsa hepsini pc ye kopyalıyordu şimdi ise kopyalamıyor. Yedeği geri yükle diyince internetten yüklüyor. Ama fotolarda sıkıntı yok. Yedekliyor.

Ama uygulamadaki veriler gitmiyor diye biliyorum. Belgeleri verileri yedekliyor kendisini internetten indiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral_Jumong -- 21 Kasım 2017; 20:28:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Eskiden yani bir kaç sene önce yedekle dediğinde 50 uygulama varsa hepsini pc ye kopyalıyordu şimdi ise kopyalamıyor. Yedeği geri yükle diyince internetten yüklüyor. Ama fotolarda sıkıntı yok. Yedekliyor.

Ama uygulamadaki veriler gitmiyor diye biliyorum. Belgeleri verileri yedekliyor kendisini internetten indiriyor

asil bana lazim olan fotolar ve videolardi tesekkurler.cunku bilgisayardan elle telefona kopyalayinca o klasore mudahale edilemiyor fotolar silinemiyor vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.