Şimdi Ara

Eski srodaki çarlarımıza ne zmn girecegiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ne zaman girebilcez bilginiz var mı? eski sroyu özledim :D

• kardeş sro-r den bahsediosa eski çarlara giremeyeceksin çünkü sro-r apayrı bir oyun.
    İsrodaki karakterinede joymaxtan indirdiğin yeni manuel patchı kurarak girebilirsin(diye biliyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamakalam

kardeş sro-r den bahsediosa eski çarlara giremeyeceksin çünkü sro-r apayrı bir oyun.
    İsrodaki karakterinede joymaxtan indirdiğin yeni manuel patchı kurarak girebilirsin(diye biliyorum)

Kardeş saol ya senin sayendi gircem oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxozgurxxx

quote:

Orijinalden alıntı: mamakalam

kardeş sro-r den bahsediosa eski çarlara giremeyeceksin çünkü sro-r apayrı bir oyun.

Kardeş saol ya senin sayendi gircem oyuna

ö.d kardeş ne demek
  • iSRo'daki charlara birşey olmaz,Silkroad-R oynamak için farklı patch var bildiğim kadarıyla,iSRo için ayrı patch.iSRo oynayanlar korkmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mass_Effect

iSRo'daki charlara birşey olmaz,Silkroad-R oynamak için farklı patch var bildiğim kadarıyla,iSRo için ayrı patch.iSRo oynayanlar korkmasın.

evet öyleymiş zaten siteler bile farklı oyunun sro nun eski sitesini girip manuel patc hi kuranlar oyuna girebiliyor sanırım tam bilmiyorum ama denemeye değer sro-r deki karakterler silinmeyecekmiş anlıcanız şimdi kasabildiğimiz kadar kasalım god's blessing varken
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.