Şimdi Ara

eski sitem pc yi canldırmak için yardım lazım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eski bir pc var kenarda köşede duruyordu dedim onu cıkarayım biraz adam edeyim de yeğene vereyim takılsın onunla diye. sistem bilgisini attım ve yardımınız lazım bu konuda.
    bu sistem için benm buldugum bir ram var umarım uyumludur sistemimle. şuan tek çözemedim konu nasıl bir ekran kartı takmalıyım buna, 1 x PCIe x16 slotu var bitane oraya bütce dostu bişeyler yardımcı olursanız sevinirim. :)
    ANAKART
    benim bulduğum ram RAM

eski sitem pc yi canldırmak için yardım lazım... eski sitem pc yi canldırmak için yardım lazım... eski sitem pc yi canldırmak için yardım lazım... eski sitem pc yi canldırmak için yardım lazım... eski sitem pc yi canldırmak için yardım lazım...

• RX460 RX550 750Ti gibi ekran kartlarından yükseğe çıkma derim. Çıkarsan gereksiz harcama yaptığın gibi ekran kartından verim alamadığınla kalırsın.
  • Tesekkurler oyle cok bisey beklemek veya para harcamak niyetinde degilim yeğenim icin istiyorum sistem su haliyle minecraft bile acmiyor cok kasıyor onu oynatsin. İnternetten çıktı almaya felan kullansin yetiyor bana hocam bakicam bi onerdiginiz kartlara.
    Bu arada kartlar ddr kac olmasi gerekiyor? Rx serisi ddr5 ramlar bile var yani hangisinden almam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabest35 -- 7 Mayıs 2017; 10:29:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabest35

Tesekkurler oyle cok bisey beklemek veya para harcamak niyetinde degilim yeğenim icin istiyorum sistem su haliyle minecraft bile acmiyor cok kasıyor onu oynatsin. İnternetten çıktı almaya felan kullansin yetiyor bana hocam bakicam bi onerdiginiz kartlara.
    Bu arada kartlar ddr kac olmasi gerekiyor? Rx serisi ddr5 ramlar bile var yani hangisinden almam lazım

Q9650 + gtx 750ti. 2. El al. Ramleri de 800mhz ddr2 al 4gb ye tamamla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar Nvidia 750 TI ekran kartı mevcuttur . Almaya niyeti olan PM atsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.