Şimdi Ara

Eski sisteme upgrade ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sizlerin sayesinde topladığım 4-5 yıllık bilgisayarım artık idare etmemeye başladı.Yeni bir sistem toplayacağım 0 dan fakat bu bilgisayarıda kardeşim kullanıyor ve buna da biraz iyileştirme yapmak istiyorum.

Sorun:Topladığım yıllarda CS GO ' da 1920x1080 Full High oynayabilirken şuan 1024x1080 en düşük ayarlarda bile takılmalar oluyor.Kardeşim genelde strateji oyunları oynadığından dolayı pek yükseltmeye de gerek yok sadece eski performansına dönmesini istiyoruz.İşte sistem ;

Sistem:
    Anakart:Gigabyte GA-880GM-UD2H
    İşlemci:Amd phenom ii x4 955 3.2ghz
    Ekran Kartı:Amd Radeon Hd 6870 1 gb
    Ram:Kingston 2 gb (Bir 2 gb daha var fakat şuan kullanım dışı taktığım zaman mavi ekran alıyorum.)
    Hdd: Seagate 1 tb

Ana hatlarıyla sistem bu şekilde arkadaşlar.Ram yenilemesi yapacağım ve bir ssd düşünüyorum.4-5 yıl içerisinde 2 kez ekran kartı 1 kez de işlemci değiştirdim fakat beni idare ettiği için aynı parçaları aldım.Şuan performansı çok düşük.Yardım edenlere şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.İyi forumlar

• Ramı 8gb ekran kartınıda Radeon 280 veya 280x ile degistirmeni tavsiye edicem hepsini ikinci el olarak tedarik edersen sana 500 Tl ye gelir.
  • HaRdWaReMaNiaC H kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için çok teşekkürler söylediklerinizi değerlendireceğim.Bu arada SSD hakkında ne düşünüyorsunuz ? Açılıp kapanması ve oyuna girişlerde çok yavaş.Şuan da Ram'in 2 olmasıda büyük bir etken fakat sorayım dedim.
  • Kesinlikle ramden kaynaklıdır. Tabiki butceniz varsa SSD alabilirsiniz lakin bu sisteme cokda gerekli oldugunu dusunmuyorum siz bilirsiniz.
  • HaRdWaReMaNiaC H kullanıcısına yanıt
    Tekrardan teşekkür ediyorum tavsiyeleriniz için.Az önce bir format attımda yazılımsal birşey değil Malum emektarında nefesi bir yere kadar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.