Şimdi Ara

Eski pc oyunu arıyorum ayrıntılar içerde!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 tane oyun arıyorum isimleri bir türlü aklıma gelmiyor.

1- metal slug tarzı bir oyun ama bu oyunda bilgisayar parçalarıyla oynuyoruz.2 kişi ile de oynanıyordu biri kırmızı diğeri mavi boks eldiveni takan bilgisayar parçalarını yönetiyorduk.

2- bir cocuğu yönetiyorduk cocukta sanırım kırmızı şapka vardı.Düşman olarak siyah yapışkan yaratıklar geliyordu(ilk bölümlerde). oyun ilerledikçe baya güzelleşiyordu. oyun başlarken bir video ile başlıyor videoda cocuk okuldan roket ile uzaya kaçıyordu sanırım.oyunda cocuğu yandan görüyorduk TPS yada FPS değil.

hadi arkadaslar bulalım şu oyunları kafayı yicem düşünmekten aklıma hiç bişey gelmiyor başka.

• Oyun Eskiden Yapılmış Bir Oyunmu Olsun ? Yoksa Şimdiki Zamanda Yapılmış Geçmişi Anlatan Bir Oyunmu Olsun?
  • 1. söylediğin oyunu bende oynamıştım cep telefonu şeklinde karakterleri yönlendiriyoduk nokia connecting people filan yazıyodu oyunun içinde bildiğin karakterler 3310 a benziyodu ben öyle hatırlıyorum nokianın eski telefonlarına benziyodu karlı bi bölüm filan vardı
    2. oyunu buldum heart of darkness

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkandcold -- 12 Mayıs 2012; 13:15:57 >
  • 2. oyun Heart of Darkness... Eski ve çok güzel bir oyundur

• arkadaşlar şu 1. oyunu bende bulamadım önceden oynadım arkadaşın dediği gibi mavi kırmızı ve sarıydı sanırım o renklerde karakterler var ben cep telefonu olarak hatırlıyorum şeklini böyle yaratıklarla dövüşüyorun karlı bi bölüm vardı sonra connecting people yazı vardı öyle hatırlıyorum googledan aradım 1 saattir bi bulamadım :(
  • arkadaslar mükemmelsiniz yaa helal

1. oyun cep telefonu değildi bilgisayar parçaları ile dövüşüyodun hatırladığım kadarıyla da karlı bölüm yoktu kırmızı boks eldiveni takan biraz cılızdı mavi eldiveni takan ise yapılı bi şeydi

2oyun olan Heart of Darkness mükemmeldi yaa hüzünlendim bulup tekrar oynayacağım çok sağolun
  • arkadaslar heart of darkness buldum indirdim ama oyun xp de çalışmıyor bütün uyumluluk modlarını denedim ama sonuç sıfır.

herhangi bir fikri olan varmı bu oyunu çalıştırabilmek için?
  • Sisteminde sorun olabilir ben yıllar önce xp de oynayıp bitirmiştim. Ne oyundu be çok zevkliydi, bitireli 10 yıldan fazla oldu o zamanlar abimden zar zor izin ala ala oynuyordum. Sonunundaki videoyu bile hala hatırlıyorum. Birdaha girmiycem böyle konulara kötü oluyorum yav Shadow of Rome 1 bu 2 oldu forumda görüyorum sonra duygulanıyorum offf offf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,
    Sayfayı hortlatayım bari :)

Heart of darkness oyununu arıyorum. Steam dahil hiç bir yerde (torent, direct download, ...) bulamadım. Download edenler link verebilir mi acaba?

Teşekkürler.
  • re 1 re 2 re 3
  • mrtbr M kullanıcısına yanıt
    AL KANKA :D

IGG-GAMES HEART OF DARKNESS

Baya güzel site. Adamlar kendileri crackliyolar. Geometry Dash ****larindir de v2 iken burada v2.1
    Çoğu oyunu kolay yöntemlerle hızlıca crackleyip paylaşıyolar. OceanOfGames'te yoksa oyun hemen buraya bakıyorum. Burada da yoksa bekliyorum cracklemeleri için. Herneyse indir duygulan. Tek parça setup değil. Problem çıkarsa gel buraya yaz. Ben buralardayım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.