Şimdi Ara

ESKİ PARALAR HAKKINDA.ÇOK ÖNEMLİ.YARDIM. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
44.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya ben ewde buldum 1960 basımı mark cüzdanımda taşıyordum dershanede tarih hocam 50 yıllık paralar ii fiyata gıdıo fln dedi o yüzden araştırıorm bilgisi olan warsa resmini flnda koyablrm
  • ?????
  • selamlar elinizdeki eski paraların resmini yollar mısınız?ismet inönü basımlı parayı öncelikli alabilirim...erret45@hotmail.com msn adresim saygılar..
  • beyler bende bu parayı liseliyken derede bulmuştum

mö 100

ESKİ PARALAR HAKKINDA.ÇOK ÖNEMLİ.YARDIM.

not. resmi google dan bulup ekledim, para bunun aynısı, diğer yüzünde meşale tutan adam var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marinerocyp -- 11 Ekim 2012; 20:00:20 >
  • bizde bi torba dolusu para var yabancı parası arap parası dubai parası türk parası dolar euro falan baya benim bilmediğim para birimleri falanda var ortalama 70 modeller çoğunlukla türk parası var ne kadar eder 100 tane vardır ?
  • eski para satın alırım resimlerini çekip koyun
  • Elinde inönülü yada o yıllara ait atatürk resimli tc.paralarından olan varsa. bana resimlerini yollarsa alabilirim. mesaj atın
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedo

elimde birçok eski para var osmanlı parası 50 100 yıl önceki paralar vs. bunları değerlendirebileceğim yerler var mıdır?

176 yıllık mısır bakırı var 10 15 lira fiyat vermişler bunla alakalı bu site işinizi görebilir

http://www.osmanliparalari.com/
  • slmlar.osmanlı parası olan detaylı foto atsın değerini inceleyip nakit olarak dönüş yaparım.alışverişler rütbeye göre direk havale veya önce kargo şeklinde değişir.hayırlı alışverişler.
  • http://www.osmanliparalari.com/1963-akmonital-25-kurus-ters-cil,PR-1483.html

Bu paranin ne ozelligi var? 60 lira etmesi olanaksiz. Eger ediyosa zengin olduk
    [simage][/simage]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutudakiler tc digerleri yabanci paralardir. Ilgilenenler pm atsin.
     ESKİ PARALAR HAKKINDA.ÇOK ÖNEMLİ.YARDIM. ESKİ PARALAR HAKKINDA.ÇOK ÖNEMLİ.YARDIM.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.