Şimdi Ara

Eski LoL'ü Oynamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ping 40 - 100 arası

Eski anilari yasamak isteyenlere müjdem var pbe gibi farkli bir server acilmis lol icin eski sampiyonlar falan var suanda test asamasinda eski master yi den tutunda eski fiora ya katarinaya kadar var

Yapılışı :Bu siteye girip kayit oluyorsunuz ilk once oyun icin sonra oyunu kurduktan sonra site aciyor bitane LOM diye orda ustte biyer cikiyor link onu kopyaliyoruz sonra en ustteki yere onu yapistiriyoruz sonra kayit oldugumuz ismi girip sifreyi yaziyoruz aciliyor patch atiyor ve al sana eski lol league of memories ismi sitenin indirince kurulumu yapinca ordan uye olunuyor hata verirse falan sikinti yapmayin clientten girin olur.

Buraya Tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge of Wuju -- 6 Temmuz 2018; 1:42:43 >

• deneyenler,
    ekran görüntülerini, şampiyon havuzlarını vs. bir ss atsa...
    baya güzel bir uygulama
  • edit:çift msj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun_ -- 6 Temmuz 2018; 8:33:37 >
  • Deneyen yok mu?
  • Yakında full emek lol serverleride görürüz inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Insanityxx

Yakında full emek lol serverleride görürüz inş

30 Level 40000 IP Başlangıç 99 Level Bitiş TR Emek Serveri [KOSTÜMLER STAT VERMİYOR]

Edit: Oyunum bitsin indirip deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Methionine -- 6 Temmuz 2018; 22:20:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Methionine

30 Level 40000 IP Başlangıç 99 Level Bitiş TR Emek Serveri [KOSTÜMLER STAT VERMİYOR]

Edit: Oyunum bitsin indirip deneyeceğim.

Alıntıları Göster

• Ciddi ciddi eski lol mü mekanik olarak yoksa kodları kendileri mi yazmışlar?
  • Oyunu denedim. Aşırı bug'lı, oynanamaz derecede şu an fakat çalışıyorlar. Oynamak istiyorsanız bir kaç ay bekleyin derim (tabi o zamana kadar Rito kapattırmazsa).
  • Bende o linki atacaktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Methionine

Oyunu denedim. Aşırı bug'lı, oynanamaz derecede şu an fakat çalışıyorlar. Oynamak istiyorsanız bir kaç ay bekleyin derim (tabi o zamana kadar Rito kapattırmazsa).
    Riot kadar sözde oyuncuya yönelik çalıştığı söylenip para gözlü bir şirket görmedim.
    Allah belasını versin. Batsın.
  • Damenda kullanıcısına yanıt
    Yakında oyuncuları satmaya başlayacaklar
  • Başka bir lol oyunu için lolün bittiğine şahit olabilir miyiz acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.