Şimdi Ara

Eski KO'ya Dönüş (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
11.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tahiria

site kapanmış

biri link e cekse koysa ındıre wersek pehhh ne zaman acılır :?
  • gece 1de indirmştim Dün sayılır ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mojo Risin -- 13 Mayıs 2006; 20:24:04 >
  • bende indiremiyom sitede sorun var açılmıyor sinir oldum
  • Eskiden ks cilik çok tu GM ye helal OLsun walla her yere apos harpy fln koydu ama önceden eslantta bi slotta 5 party çalısıyorduk
  • beyler başka nerden indirebilirim eski ko yu?
  • yaw arkadaşlar ben bunda sadece 45 hp weren pot alabildim yaw lütfen yardım edin zira warrior um 45 45 nereye kadar gider eğer pot alamazsam healer aççam walla
  • ya beyler şunlaradn bi kaç ss verinsenize ya çok merak ettim eğer bu bizim KNight Online ise premiumsuz eski lvl 45 büyülü ise ben hemen geçerim nolur bi kaç ss verin yafs
  • ya heal potu alamıyom 360,720lik fln sadece heal potu olarak 45lik ilk verdikleri pot var mana potu alıyom heal alamıyom neden olduğun bilen yazarsa sevinirim şimdiden teşşekkürler
  • Bende aynı sorunla karşı karşıyayım!İnsan varsa kasabilirim lvl 46 warriorum var şimdilik yardımcı olurum çünkü biz ilk başladığımızda da çok yardımcı oldular.Lvl atlamak çok kolay ex ler süper ama oyun baya bug lı.Mesela pot alıom tam entera bascakken s ye basıom özellikle(USKO dan alışkanlık)işte o anda oyundan atıo!Acaip sinir oluosun!Ayrıca kutudan aldığın item mesela opal felan aldığın yazmıo altta!Bide opal ı aldın diyelim ama kutuda gözüküo mesela o zaman tekrar 5-6 kere tıkla yeniden oyundan atıo.Çok bug lı ama zevk için oynamaya gelen olursa çok iyi olur!İsmim GhenkhisKhan!
  • dostum bi indirebilsem site bozuk indiremiyoz acaba bunu başka nerden indirebiliriz??
  • sona kalan dona kalır dıe bosuna dememısler :((
  • ark site açılmıo ne oldu??
  • Yaw nerde bu millet yaw 100 kişi var yokmu içinde bi bakan bi bilen
  • bakarsan ben 11 yaşındayım knight ile 10 yaşımda tanıştım oooof ne güzel günlerdi adam tahtından kalkıp gidiyosu ve orc çok komikti yatmış gibi dururken kaldırdığımda (HERŞEYİN ESKİSİ DAHA İYİDİR)
  • mongo peki nerden bulurum KOyu nerden indirebilirm verdikleri site açmıo?
  • Kardeş şu anda indiremezsin!
  • Tamam site kapandı indiremiyoruz peki serverlar açık mı yani şu anda oyuna girilebiliyor mu?

Bi' de birileri heme.npaylas a upload edebilir mi clienti (rapid olmasin cok sinir bozucu bisey o hem de 50 mb parca parca ugrasilmaz.) ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreaOfEffect -- 14 Mayıs 2006; 21:27:38 >
  • Resimler bende Cİkmiyo kutunun icinde X cikiyo ya :((((((((((((((
  • servera gelecek arkdaşları kasarım partyye alabildiğim lvle gelince sonra da para ve item yardımı yapılır bu arada ben orc warriorum lvl55 hemen lvl 60fln oluruz bugün ark la ark ta lvl58 warrior oda
  • kardesim bize upload edip versen?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.