Şimdi Ara

Eski Hikaye | Buğra Gülsoy| TRT 1 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
3
Favori
5.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tutar mı tutmaz mı bilmem de TRT'de aşırı bir reyting toplayacağını sanmıyorum.
  • Bu akşam izleyecek varsa nasıl olduğunu anlatabilir mi?
  • Bence piyasada yayınlanan saçma sapan çoğu diziden güzel bir çalışma. İnşallah böyle devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende beğendim
  • Askere gideceğim için yeni dizilere başlamam diyordum ama Sermet Yeşil olunca merak ettim. Fragmanlar başarılıydı, konusu da fena değil. Ancak dizide bazı abartı ve klişeler de mevcut. Tüm kızlar Mete'ye hasta, herkes Mete ile çalışmak istiyor, gece gündüz çalışan Mete aynı zamanda okulda da başarılı bir öğrenci.

Bunları bir yana bırakırsak, keyifli bir intikam dizisi. İntikam planları güzel, dizinin nereye gideceği de az çok belli ama seyir keyfi yine de yüksek.
  • fragmanı güzel bakalım içerigi nasıl
  • Sermet reis için izleyeceğim.
  • Vasat bi dizi.Oyuncular kaliteli olduğu için birde ilk bölümler olduğu için zaman göstermek lazım.Ev içi,bakkaldaki muhabbetler vs. güzel.Murat Daltaban'a gitmemiş rol.Çocukluğuna dönülen sahneler oldukça saçma o yaştaki çocuklar öyle bir ağızla o tür muhabbet etmezler.
  • Tutmaz ama TRT devlet kanalı tutsada tutmasa da nasıl olsa benim elektrik faturamdan TRT payını alıyor Leyla ile mecnun bittikten sonra TRT bitti benim için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun içeriğine erkencene daldılar; biraz geçmişte dursalardı ve ilerleyen haftalarda da günümüze geçselerdi bence daha iyi olurdu. Ayrıca geçen(2.) bölümde tanışma, partiye katılma, kuryelik,partideki ipuçları bence daha sonraki bölümlerde verilmeliydi. Konunun içeriğine hızlı daldılar umarım bunları önceden düşünmüşlerdir...

Bugün yine çıkacak .
  • Buğra gülsoy var diye izliyoruz bakalım.
  • Eski Hikaye dizisini beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AERN -- 26 Ekim 2013; 7:41:06 >
  • Begenerek izledigim dizilerden biri... Güzel ilerliyor. Taksi şöförüne kopuyorum

• Mete'ye yardım eden acaba KESE olabilir mi ?
  • Güzelim dizi 2 sayfa mı :) dizi bu bölümde güzel kafa karıştırdı

İbrahim Ferhat katili kim ?
    Esranın babası kim ( merkez olmasın çok basit olur )

Yalnız dizi merkez ibrahim ferhat nilüfer aşk çemberinden buralara gelmişse komedi orjinal birşeyler bekliyorum diziden buğra büyük güç senaryoyu salla adam oynasın inş kafa karıştırmaya devam edip orjinal bir hikaye çıkar ortaya :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chedjou22

Güzelim dizi 2 sayfa mı :) dizi bu bölümde güzel kafa karıştırdı

İbrahim Ferhat katili kim ?
    Esranın babası kim ( merkez olmasın çok basit olur )

Yalnız dizi merkez ibrahim ferhat nilüfer aşk çemberinden buralara gelmişse komedi orjinal birşeyler bekliyorum diziden buğra büyük güç senaryoyu salla adam oynasın inş kafa karıştırmaya devam edip orjinal bir hikaye çıkar ortaya :)

Merkez kim haci?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hehe berkesmiş adı merkez anlıyorum :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şey şey bir dizi anlayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikimi Kim 7

şey şey bir dizi anlayan

Eski Hikaye | Buğra Gülsoy| TRT 1

Bakma öyle şey şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pichie Rich -- 26 Kasım 2013; 18:05:52 >

• Bu diziyi forumda izleyen yok sanırım forumda.Uzun zamandır en keyif aldığım dizi ama işe bak kimse tartışmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.