Şimdi Ara

Esk Bilgisayarımdaki 15 gb outlook 2007 pst dosyasını yeni laptopuma atmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İş yerinde kullandığım masa üstünü değiştirip laptopa geçiyorum ( elektrik kesintileri v.s canımı sıkıyor ) fakat en temel sorun win xp kurulu masa üstü bilgisayarımdaki outlook 2007 deki maillerimi mailler,notlar,mail adresleri ve en önemliside kurallar ve uyarılarla birlikte ve klasör klasör ayırdığım maillerimle birlikte yeni laptopuma office 2007 kurup yüklemek istiyorum bu arada 15 gb pst dosyam olduğunu ve win xp office 2007 de outlok maillerimin çok kastığınıda bilmenizi isterim şimdi win 8 li hatta 8.1 olucak laptopuma ( hepsi burada dell 1399 tl olan ürün )
    office 2007 kurup yukarıda bahsettiğim verileri kaybetmeden sanki outlook ışınlanmış gibi nasıl atarım nasıl yedek alır yeni ciahazıma kurarım ve kaybım olmaz ayrıca 15 gb pst için office 2007 yeterli mi yoksa daha yeni bir sürüm mü kuruyım. Bu konu hakkında bilgilerinize ihtiyacım var özellikle sorunsuz yedekleme ve o yedeği yeni ciahzda aktif hale getirip kullanabilme konusunda desteklerinizi esirgemezseniz memnun olurum

Tşkler.

• shane S kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz kardeşim. Dosya'ya tıkla orada "al ver" var. PST olarak yedek alırsın. Yeni cihazda da yine aynı şekilde geri yükleme yaparsın sıkıntı olmaz.
    Ha ne olur ne olmaz işimi garantiye alırım diyorsan. Önce bahsettiğim işlemleri yapıp kontrole et. Bi sorun olmadığı kanaatine varınca eski bilgisayarı kaldırırsın artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mocle

Sorun olmaz kardeşim. Dosya'ya tıkla orada "al ver" var. PST olarak yedek alırsın. Yeni cihazda da yine aynı şekilde geri yükleme yaparsın sıkıntı olmaz.
    Ha ne olur ne olmaz işimi garantiye alırım diyorsan. Önce bahsettiğim işlemleri yapıp kontrole et. Bi sorun olmadığı kanaatine varınca eski bilgisayarı kaldırırsın artık.

Tşkler bu konuda idddialı bir arkadaşımdan yardım aldım hallettik
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.