Şimdi Ara

Eşit ağırlıkta ilk 20k içinde kac Sayısalcı vardır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
2.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Eşit ağırlıkta ilk 20k içinde kac Sayısalcı vardır?

(En Son Oy Tarihi: 7.12.2020)
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-9A6DA2655

Bu mesaj silindi.
    nasıl iş yaramış hocam bu ea'lar için dezavantaj
  • 10-20k arasında çok sayısalcı olabilir. Edb işaretlemeden yapmadan 12.8k gelmiş bana da, ki sıkıntıdan birkaç soru edb çözen de oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    10k geldi. taü hukuk akdeniz hukuk bir de belki psikoloji yazabilirim. Aralara bir yere marmara ybs sıkıştırmayı da düşünüyorum burası gelse daha mutlu olurum.
  • Eger sayisalci sayisi azalirsa saf esit agirlikcilarla bu sıralamayı yapmissak siralamalar cok ileri atar facia yasanir tmciler icin 15k ile alan hukuk 10k ile alir

• quote:

Bu mesaj silindi.
    eyvallah hocam da senin işine niye yarıyor orayı anlamadım :D
  • CeremiKılarksın kullanıcısına yanıt
    Hocam ybs neden bu kadar ilgi goruyor ? Ben 2017 mezunuyum bizim donemde boyle bir bolum var miydi hayirlamiyorum

• byakuyakuchiki kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• cigerimsoldu kullanıcısına yanıt
    Hocam mf siralamaniz nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacob Allen

Hocam ybs neden bu kadar ilgi goruyor ? Ben 2017 mezunuyum bizim donemde boyle bir bolum var miydi hayirlamiyorum
    Son 2 yılda bilişim sektörünün güçlenmesi nedeniyle ilgi görüyor ceng gibi. Ben hem yazılıma meraklı olduğum hem de ea'da benim sıralamamda (10k) seçebileceğim iyi bölüm olmadığı için istiyorum.
  • CeremiKılarksın kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, hakkınızda hayırlısı olsun

• Jacob Allen kullanıcısına yanıt
    357

• bi yandan yığılmadan dolayı azdır diyorum. bi yandan da ayt mat geçen senelere göre nispeten kolay olduğu için vakit artırıp edebiyat çözen mf'ci sayısı daha fazladır diyorum. gerçekten tahmin etmesi zor bir durum.

burada tm'ci yoğunluğu fazla olduğu için sormak istiyorum arkadaşlar. sizce 3129 sıralama ile geçen sene 3469'la kapatan yer gelir mi ?
  • WalterWhite00 kullanıcısına yanıt
    Gelir buyuk ihtimalle ama bolume de bağlı

• quote:

Orijinalden alıntı: atibaba99

Gelir buyuk ihtimalle ama bolume de bağlı
    ankara hukuk hocam.
  • ilk 1000de en cok sayısalcı bence bu sene olur, pandemi sonrası eminim birçok yerleşmis kişi gayet iyi tyt puanı ile bu boş zamanda, bu kadar kolay sınavda gayet iyi yapmıştır. tabi obpleri kırık olduğu icin özellikle 300den sonra geçen senelerden daha cok oldugunu düşünüyorum zaten ea 1.si sayısalcı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WalterWhite00 kullanıcısına yanıt
    3-3.1 civarlarına cekecegini dusunuyordum biraz sınırdasınız gibi ama önümüzdeki mf durumlarina da bagli. Ben de sınırdayım orası için sizin gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atibaba99 -- 29 Temmuz 2020; 12:19:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atibaba99

3-3.1 civarlarına cekecegini dusunuyordum biraz sınırdasınız gibi ama önümüzdeki mf durumlarina da bagli. Ben de sınırdayım orası için sizin gibi
    hocam aslında şimdiye kadar hiçbir zaman ankara hukuk'un sıralaması 3000-3100 lere çekmemiş gördüğüm kadarıyla. en yüksek sıralaması geçen sene o da 3469.

umarım gelir. babamın okuduğu üniversite ve bölümde okumak güzel olurdu..

ben mf'den edebiyat çözenlerin çok olduğunu düşünüyorum bu sene. umutsuzluğa kapılmayın derim. tm bölümlerinde üniversitelerin sıralamaları fazla oynamaz hatta düşebilir bile az bi ihtimalle.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.