Şimdi Ara

ESEA Ping

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar.Esea'yı dün satın aldım ve 4-5 maç attım.Attığım maçlarda pingim 65 ten aşşağı düşmedi halbuki tüm oyuncular 12-20 ping arasında acaba sorun nedir.İstanbulda ikamet ediyorum
    Çözümünü bilen var mı ?

• uydunet mi ?
  • doping
  • alialia A kullanıcısına yanıt
    speedtestnetten bir hız testi yapabilir misin ? pingi ve upload hızını yazman yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-15C3E5993 -- 14 Aralık 2016; 22:33:47 >
  • ping 10 upload 0.61
  • alialia A kullanıcısına yanıt
    valla yurt içi normal gözüküyor upload hızının düşük olması sebebiyle evde senden başka bilgisayar kullanan biri olduğu zaman ping problemi yaşaman normal. hattın vdsl destekliyorsa vodafone'a geçmeni öneririm 4 mbit upload veriyolardı hala aynı mı bilmem ama en azından 2 mbit upload alırsın bir nebze olsa rahatlatır.

tabi sen tek başına kullanırken ping halen böyle ise akşam saatlerinde internet genelde yavaş olur ve ping olur ttnetin alt yapı eksikliğinden onun da etkisi olabilir. sabah erken saatlerde yada gece geç saatlerde deneyip durumu anlayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-15C3E5993 -- 15 Aralık 2016; 0:8:1 >
  • ilginiz için teşekkür ederim.
  • kablolu bağlantı mı kullanıyorsun yoksa kablosuz mu?

kablosuz ise kablolu kullanın farkı anlayacaksınız. eğer kablolu ise olay doping de bitiyor müşteri hizmetleri ile görüşün, onlar yapabilirler mi bilmiyorum ama sonuçta ttnetin alt yapıyı kullanıyor o ISS , senin hattına ayar çekilebilir yani santralden..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.