Şimdi Ara

Escape from Tarkov [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Difiction
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
42
Favori
85.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Açıklanan Dil Destekleri Derken Tam Anlamadım Hocam. Ama bu Çeviri isleri için Temsilciler ile iletişime geçildi...https://translate.escapefromtarkov.com bu adres üzerinden de takip edileceği üzere bir çok dil desteği gelecek. Tabi gerekli uygunlukları sağladığı takdirde.

Türkçe Dil Desteği içinde bir sorun gözükmüyor. Şu an için her şey yolunda çeviriler tek tek kontrol ediliyor. Her şeyin uygunluğu üzerinde duruluyor. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İLkinSAin -- 29 Ocak 2018; 22:7:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Server sayısında sürekli eklemeler yapılıyor.Oyun gün geçtikçe daha çok kitleye ulaşıyor. Dediginiz sorun üzerinde sürekli bir çalışma yapılıyor.

Steam için daha çok vakit var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

Resmi destek gelecekmi açıklanan dillerde türkçeyi göremedim?

Bu kadar keskin cevap vermeden önce keşke soruyu sorduğum yetkili kişinin cevap vermesini bekleseydiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engworkel

Türkçe dil desteği gelecek şu anda zaten güncelleme geldikce eklenen metinler ile sürekli %100 de tutuyoruz ...Discord adresimizden takip edebilirsiniz...

10 numara yüreyimize su serptiniz=) oyunun çıkmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.
    bir ekleme yapayım ya konu sahibiyle iletişime geçin türkçe dil destekli diye düzeltme yapsın yada yeni bir konu siz açın yetkili olarak..
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 29 Ocak 2018; 23:40:11 >
  • akibeel kullanıcısına yanıt
    Şöyle Diyeyim ben tam yetkili değilim . temsilci ekibinde bulunan birisiyim. :D Tam Yetki ve Temsilci olan arkadaşımız yapımcılar ile birebir konuşan başka bir Arkadaşımız , oradan gelen yönlendirmeler ile ve bizim fikir ve projelerimiz ile koordineli bir şekilde ilerleme kaydediyoruz.Bu yüzden sizleri discord adresine davet ettim. Ben Dh'de daha çok gezindiğim için burada sorular soruluyor bilgim çapında cevaplar veriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GunsNBeer

Oyun ileride Steam'e gelecek ama şimdilik kendi sitesinden ön sipariş vermek isteyenler oyunu gayet uygun fiyata alabilirler. Türkiye için uygun bir fiyatlandırma yapmışlar, alternatif ödeme seçeneklerini seçerseniz 70 TL gibi bir fiyata oyunu alabilirsiniz.

Escape from Tarkov [ANA KONU]
    Escape from Tarkov [ANA KONU]

1 yıla yakın zamandır oyunu almak için ödeme kısmına geliyorum ama 170TL Standart Edition'unun fiyatı görünce çıkıyorum. Bu paylaşımınızı görünce bir hışımla tekrar bakındım. Sonuç hüsran. Sanırım bu indirimleri yakalama fırsatını hiç yakalayamıyacam. Zoruma giden örneğin; Hollanda da aynı teri dökerek para kazanan adam 1500€ alıyor ve oyununun EDGE Of Darkness sürümünü 110€ 'a alabiliyor. Gel gör ki aynı teri bende döküyorum ama 4,7 katı ödeyerek oyuna para vermem gerekiyor :( Sanırım bu oyunu hiç bir zaman alamayacam...

• alternatif fiyatları görmek için sitesine üye olayım dedim

3 gündür onay maili gelmiyor

bunları gördüğümüz iyi oluyor

steam candır gerisi heyecandır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 1 Şubat 2018; 9:27:18 >
  • Biz keriz gibi 170 TL mi verdik şimdi?
  • Herkese Merhabalar!

Bu yıl Gaming İstanbul 2018 ( GİST 2018 )'de BattleState ve Escape From Tarkov Temsilcileri olarak orada bulunacağız. Sizlere Ravenwits'in destekleriyle NVİDİA standından 14 günlük Beta keyi dağıtacağız. Oyunumuzu tanıtacağız. Eğer sizler de müsaitseniz Cumartesi günü GİST'te buluşmak üzere!
  • Gist'de EFT oldukça ilgi görmüş galiba. Twitch'den takip edebildiğim kadarıyla bolca ziyaretçi ilgilenmiş oyunla.

İyi yolda gidiyor.

Haritalar tamamlandığı zaman ve Open World kısmı açıldığı zaman efsane olmaya aday bu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siannis -- 3 Şubat 2018; 22:51:52 >
  • quote:

Herkese Merhabalar!

Bu yıl Gaming İstanbul 2018 ( GİST 2018 )'de BattleState ve Escape From Tarkov Temsilcileri olarak orada bulunacağız. Sizlere Ravenwits'in destekleriyle NVİDİA standından 14 günlük Beta keyi dağıtacağız. Oyunumuzu tanıtacağız. Eğer sizler de müsaitseniz Cumartesi günü GİST'te buluşmak üzere!

Onu bunu birakinda 340€ asgari ucretle oyunu almak cok zor. Fiyatlarini boyle bilmez iken en son surumunu almayi kafaya takmistim bile. Gel gor ki oda 110€. Ulkemize gore bir duzenleme acilen yapilmasi gerektigini hepimiz biliyoruz.

Zaten zamaninda yapilmis birsey oldugunu arkadaslar resimlerle paylasmis. Neden simdi yok.
  • uNequAL kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz dönemin senesine bakarsanız ilk olarak bir kur farkı olarak zaten ortada.İkinci olarak o zamanda region lock olayı yoktu. Fiyat konusunda düzenlemede haklısınız emin olun bizde bu yönde bir çok çalışma gerçekleştiriyoruz. Ve sürekli bu konuda bir araştırma ve iletişim halindeyiz.Bu konuda bir gelişme gerçekleştiğinde hemen haberdar olmak için sizleri Discord Adresimize Davet Ediyoruz

https://discord.gg/fyWmVvd
  • quote:

Dediğiniz dönemin senesine bakarsanız ilk olarak bir kur farkı olarak zaten ortada.İkinci olarak o zamanda region lock olayı yoktu. Fiyat konusunda düzenlemede haklısınız emin olun bizde bu yönde bir çok çalışma gerçekleştiriyoruz. Ve sürekli bu konuda bir araştırma ve iletişim halindeyiz.Bu konuda bir gelişme gerçekleştiğinde hemen haberdar olmak için sizleri Discord Adresimize Davet Ediyoruz

https://discord.gg/fyWmVvd

steam kütüphanem hayli kalabalık oyunlara para vermekten çekinmem ancak 110 euro deyince insan bir durup düşünüyor

500 küsür lira vermek bir oyuna bu ülkede her yiğidin harcı değil fiyatlar bu şekilde kalsa da en azından sağlam indirimler görmesi gerekiyor ki tutsun.

• meku kullanıcısına yanıt
    Sanırım burada bir yanlış anlaşılma oldu 110 Euro fiyat konusunda , bu oyunun en üst seviye paketi olan Edge of Darkness Sürümün fiyatı. Standart sürümünün fiyatı 35 Euro. Oyunu oynamak için bu sürümü alıp oyunu oynayabilirsiniz . Daha sonrasında da Upgrade etme şansınız mevcut.
  • Yanlis anlasilma yok aslinda. (35€) 160TL (kusuratlari saymayalim) den bahsediyorsunuz. Zihnimizi acalim biraz ve oyunun TL karsiligini Euro yapalim. Siz bu oyunun standart surumunu 160€ dan koyun bakalim o zaman bizleri daha net birsekilde anlarsiniz. Edge of darknessi de 510€ dan koyun. O zaman curcunayi goruruz. Biz 35TL olsunda demiyoruz. Ama ki fiyatlarin ciddi derecede asagi cekilmesi gerektigini de siddetle savunuyoruz. Tesekkurler dostum. Bizleri en iyi siz anlarsiniz.@Engworkel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uNequAL -- 5 Şubat 2018; 18:42:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uNequAL

Yanlis anlasilma yok aslinda. (35€) 160TL (kusuratlari saymayalim) den bahsediyorsunuz. Zihnimizi acalim biraz ve oyunun TL karsiligini Euro yapalim. Siz bu oyunun standart surumunu 160€ dan koyun bakalim o zaman bizleri daha net birsekilde anlarsiniz. Edge of darknessi de 510€ dan koyun. O zaman curcunayi goruruz. Biz 35TL olsunda demiyoruz. Ama ki fiyatlarin ciddi derecede asagi cekilmesi gerektigini de siddetle savunuyoruz. Tesekkurler dostum. Bizleri en iyi siz anlarsiniz.@Engworkel

Emin olun sizin durumunuzu anlıyoruz. Bizlerde temsilcilik yanında oyuncuyuz da. Ama fiyat konusunda tekrardan belirtiyorum iletişimler devam ediyor bu konuda bir gelişme meydana gelmesi halinde sizler ile paylaşacağız takipte kalınız.

• quote:

Sanırım burada bir yanlış anlaşılma oldu 110 Euro fiyat konusunda , bu oyunun en üst seviye paketi olan Edge of Darkness Sürümün fiyatı. Standart sürümünün fiyatı 35 Euro. Oyunu oynamak için bu sürümü alıp oyunu oynayabilirsiniz . Daha sonrasında da Upgrade etme şansınız mevcut.

Kimse bir oyuna 5 kat pahalı fiyat vermek istemiyor. Çok azmış gibi 35 euro demişsiniz de o 35 euro 160-170 liraya tekabül ediyor. Bu fiyatlandırma ile kaç kişi vazgeçmiştir eminim almaktan.
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    İlk olarak cümlelerimden anlaşılacağı uzere çok azmış gibi bir 35 Euro demem söz konusu değil.Bu fiyat üzerinden emin olun kaç kişinin alamadığından biz haberdarız ve bu durumun son derece farkındayız ve tekrardan belirtiyorum iletisimlerimiz devam ediyor edecekte. Bizim işimiz sizin isteklerinizi önerilerinize iletmek sorunlarınıza çözüm bulmak ve sizleri oyun hakkında her konuda bilgi sağlamak.

• Fiyatlar yüksek görünüyor maalesef. Ancak piyasa şartları ne yazık ki böyle.

Bu durum bu oyuna özel değil ayrıca. Piyasada özellikle multiplayer güçlü oyunların çoğu 200 TL barajını geçti ya da 200 TL'ye çok yakınlar.

Escape From Tarkov'a kısmen benzeyen veya ona muadil kabul edilecek oyunlara örnek versek, Division 175 TL, Wildlands 209 TL. Yine MMOFPS türünden Battlefield 1 180 TL, Call Of Duty WW2 209 TL.

Bunlara bakınca standart sürüm EFT abes gelmiyor. Tabii ki ucuz değil 160 TL ancak maalesef günümüzde oyun almak bizim ülkemiz için lüks haline geldi. Henüz döviz bu durumda değilken Edge Of Darkness almıştım. İyi ki de erken davranmışım.

Eğer fiyatlara düzenleme gelirse ülkemizden çok daha fazla insana hitap edebilir oyun. Zaten twitch ve youtube gibi mecralarda hayli ünlenmeye başladı. Bir de fiyat dengelenirse süper olur yeni oyuncular için. Aynı zamanda Edge of Darkness gibi üst paketlerini de daha çok oyuncu alır ya da hali hazırda standart sürüm alanlar paketlerini yükseltir.

Ama bir noktaya parmak basmak istedim. Şahsi fikrimdir, verdiğim paraya sonuna kadar değdi. Uzun yıllardır bu konseptte oyun arayan benim gibi insanlar için bir başyapıt niteliğinde bu oyun.

• Siannis kullanıcısına yanıt
    Daha bu oyunun az bir kısmı. Tam sürüm çıktığında emin olun daha iyi daha fazla bir deneyim sağlayacak.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.