Şimdi Ara

Esansiyel Tremor (Titreme) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
4.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • güncelleme dideral gun icerisinde 12 saatte 1 yarım seklinde alinmasini tavsiye ediyorum cogu kisiyi yeteri derecede tatmin edebilir eger heyecan harici titremelerinizden sikayetci degilseniz ama nerede ve ne zaman basiniza panik durumu gelir bilmiyorsaniz bu sekilde kullanin doz artisi gunde 2 tane sabah 1 aksam 1 olursa tansiyonunuzu cok dusurebilir bu yuzden yarim daha iyi eger faydasini gormezseniz gunde 1 defa aksam ceyrek mysoline ve gunduz yarim dideral ise daha cok ise yariyor hem tansiyon dusmuyor hemde spor yada agirlik kaldirirken titremeleri goturuyor suan arastirmalarim sonucu b1 vitamini 100mg aliyorum sanki sinir uclarimda titreme azmis gibi egilip dogrulurken ayakkabi baglarken falan azaldi yada bana oyle geliyor etkisini 2 ay sonra işe yararsa yazicam ilac tavsiyesi degildir kendi rutin uygulamalarim ve denemelerimdir tedavi niteliginde degildir bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeoo23xx -- 17 Mayıs 2023; 18:57:26 >
  • güncelleme mysoline 50 mg almak dahi titremeleri tamamen götüruyor spor yaparken ve spor sonrasi titremiyorsunuz ancak sosyal fobi ve anksiyeteyi arttiriyor özgüven sıfırlara iniyor herkesten çekinmeye başlıyorsunuz korkak oluyorsunuz birisiyle kavga ettiginizde yada heyecanlandiginizda titremeniz olmuyor ancak yan etkileri cok kötü yukarida bahsettigim gibi. dideralde benzer etkileri gosteriyor ancak ilacı ictikten saatler sonra cok daha az seviyede gosteriyor.paxera ve mysoline birlikte alimi kontrendikasyonlara neden oldugu icin ilk birkac gun denedim daha sonra serotonin sendromu gibi krizlere yol actigini ogrenince paxerayi kestim sanirim mysolinide birakicam zaten 1 sene sonra etkisi vücut alıştigi icin gidiyor diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.