Şimdi Ara

ESAD ORDUSU AFRİNE GİRİYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
5.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rejim cok guclu caniiim. O kadar teroristi saniyesinde yok etti.Helal olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz zaten Afrini topraklarimiza katmaya calismiyoruz. Abdnin koridor plani ve ypg etkinligini bitirmek icin oradayiz.

Eger Esad da buna yardimci olursa ok. Ama baska birsey cikarsa operasyona devam etmeliyiz.

Disini gosteren, masada da kazanir.

• Hiç ihtimal vermiyorum. Eğer girecekse bizimkilerle gizlice anlaşmıştır, bu da zaten istediğimiz şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumu

Rejim cok guclu caniiim. O kadar teroristi saniyesinde yok etti.Helal olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yeşilpaltoluadam

quote:

Orijinalden alıntı: REV0

Yine mi kandirildik ya, tuh

Not: Bu arada 1 ayda onlarca askerimiz bosuna mi sehit oldu akboylardan birisi yazarsa iyi olacak.

Bu bölümün içerdiği nefret dili ve sığlığı sebebiyle ne uğrarım, ne de yorum yaparım. Fakat bu mesajınız beni ayrıca rahatsız etti.

Yanı başımızda devletimizin bekâsı için verilen mücadeleyi ve diplomasimizi gazete manşetiyle analiz etmeyi anlayamıyorum. Her devlet çıkarları için alenen -konuda örneği olduğu gibi- ve saklı -panama belgelerinde gördüğümüz gibi- yollardan terörü finanse edip işbirliği yaparken Türkiye'nin takıntığı ilkeli tavır neden vatandaşımızı rahatsız ediyor.

Burada, derinlemesine bir şekilde olayları irdelemeyeceğim. İsteyen kişi düşünce kuruluşlarının belgeleriyle araştırma yapar.

Akboy ifadenize ise değinmiyorum. Size tavsiyem, bir mesaj atacakken ne niyetle attığınızı sorgulayın. Zira bu tip mesajlar kutuplaştırmaktan başka şeye yaramıyor.

Gazet basit bir soru sordum neden alindiniy anlamadim.

Dis politikada ne zaman camura batsa, kandirildik diyen arkadaslara, yine mi kandirildiniz diyorum sadece. Defalarca Suriye devletininin resmi temsilcisiyle konusulmasi gerektigini, PYD'ye karsi beraber hareket edilmesi gerektigini soylemistik, bunun yerine terorist hede hodo demeyi tercih ettiler.

Sonuc bu.

• Kandıranlar listesine Rusya ve Putin'de mi eklendi şimdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mogolo kullanıcısına yanıt
    Arap pls

• bldoy kullanıcısına yanıt
    Yürü şanlı TÜRK ordusu türk düşmanları ağlasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Kandıranlar listesine Rusya ve Putin'de mi eklendi şimdi?

yok dostum esat kucaktan kucağa zıplıyor sadece. kukla, bitmiş, maşa bir lider
  • Putin de kandirdi.
  • Başlık şu olmalıydı :

Türkiyenin Afrin hayali suya düştü.
  • BANU AVAR

Yaygın medyada yalan rüzgarına dikkat edin. Kafa karıştırmaya çalışan yorumcu ve yayıncıları tespit edin. Gerçek şu:

1. 17 şubat gecesi Rusya /Suriye yetkilileri YPG’ye Afrin’de teslim olma çağrısı yaptı

2. YPG tüm hafif ve ağır silahlarını ve askeri mevkileri Suriye Ordusuna bırakarak çekilmeyi kabul etti

3. TSKve Suriye ordusu resmen olmasa da koordinasyon halinde olduğu Ankara güvenlik bürokrasisi tarafından da onaylandı.
  • Yeşilpaltoluadam kullanıcısına yanıt
    ESAD ORDUSU AFRİNE GİRİYOR

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLordMan

Şimdi yürüyün bakalım Esat alıyor oraları Bu arada Ben Türk düşmanı değilim Türkoğlu Türküm Lakin ümmetçi iktidar destekleyecek kadar aptal değilim

• Ya Ne güzeli kandırılıyoruz öyle bir keyfim yerine geldi ki 2019 seçim yatırımı güme gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: bldoy

quote:

Şimdi yürüyün bakalım Esat alıyor oraları Bu arada Ben Türk düşmanı değilim Türkoğlu Türküm Lakin ümmetçi iktidar destekleyecek kadar aptal değilim

Yani diyorsunuz ki askerlerimiz ölsün yeterki iktidar gitsin öyle mi ?
    İktidar düşmanlığı sizi Suriye sever bile yapmış yazıklar olsun

Ülkenin geleceğini düşüneceğine at gözlüğüyle bakıyorsun olaylara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 19 Şubat 2018; 14:47:20 >

• alpalp84 kullanıcısına yanıt
    İyide esat denilen varlık Rusya'nin kuklası. Putin-Rusya ne der ise o olur. Onun hükmü yok yani.

Bu arada bazı detaylar okudum ve sanırım bu işin ardında İran var. İran'lı milisler ile biraz da esad askeri felan girecekmiş ama tabi Ruslar şimdilik pek bu işin arkasında gibi değiller.

Sorun olmaz leş edeceklerimizin arasına İranlı dışkılar da katılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: hkD

İyi de bu operasyonun amacı sınırdaki terör unsurlarının temizlenip, Suriyenin bütünlüğüne katkı sağlamak değil miydi?
    Örgüt iddia edildiği gibi silahları bırakıp, bölgeyi Suriye Devletinin denetimine bırakıp çekilecekse bu zaten amaçlanan değil miydi?
    -Yine ümmet hayaliyle yanıp tutuşanlar kudurmuş.
    O hayalperestler dışındaysa duruma itiraz eden pek yok gibi.

Afrin konusu çözüldüyse daha 500 km'lik bir terör sınırı var. Ümmet diye ağlayacağınıza oraya odaklanın.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu zaten açıklamayı yaptı. “Eğer rejim ypgyi temizlemek için girerse problem yok.ypgyi korumak için giriyorsa Türk askerini hiç kimse durduramaz”

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: bldoy

quote:

Yani diyorsunuz ki askerlerimiz ölsün yeterki iktidar gitsin öyle mi ?
    İktidar düşmanlığı sizi Suriye sever bile yapmış yazıklar olsun

Ülkenin geleceğini düşüneceğine at gözlüğüyle bakıyorsun olaylara

Askerlerimiz 2019 seçim yatırımı için ölüyor şayet Başkanlığı aldıktan sonra kendi elleriyle özerkliği vermezse adam değilim gir YouTube'a bak adamın konuşmalarına Adam Diyarbakır Kürdistan'ın en büyük başkenti olabilir diyor gerekli fırsatı ve zemini bulduğunda sende elleriyle verecek şayet bu iktidar Kardak Kayalıkları için çiftçilerin otları yer için mi savaşacağız demiştir yani vatanın toprağın bunlar için bir önemi yoktur

• Yıllardır savundum halada savunmaya devam edicem. Eğer Türkiye ortadoğuda bir müttefk seçecekse bu İsrail olmalı. Rusya hiçbir zaman müttefik olacak bir dost değil. Ruslar hep ikili oynar. Bu yapılan hamle Rusların Pyd yi Abd nin elinden alıp kendi safına çekmesidir.İran zaten salkça bir şii mezhepçiliği davası peşinde koşuyor. İsrail ortadoğunun domino taşıdır. Daha 1 hafta önce Suriye İsrail uçağını vurdu. Hemn birkaç gün sonra hem Rusyada hem İranda yolcu uçağı düştü. Türkiye İsrail ile ilişkilerini güçlendirmeli. Eğer israil suriyeye girerse İranın mezhepçi teröristleri pestile döner.

Türkiye derhal sivil insifiyatını kaldırması lazım. Bomblayan bütün şehiri isteyen istediği kadar ağlasın isterse tüm dünya ayağı kalsın. Sonuçta bu teröristler senin sınırında. Almanya protesto etse ne yazar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 19 Şubat 2018; 15:50:3 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.