Şimdi Ara

Ersun Yanal Fenerbahçe'de [Bize Etkisi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
3
Favori
2.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerliler hort yapiyorda ne kadar balik hafizalisiniz 2 3 macta son dakika attiklarinizla burda hava civa yapıyorsunuz hele ilk devreyi harika futbolunuzla bitirin ne ukteli aciymis arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dondurmaci

bize etkisi direkt olur ( 4. yıldızı takarız ama puan farkı olmaz )

aykut hoca varken birinde 9 diğerinde 10 puan fark olmuştu ( ts nin şampiyonluğunun elinden alındı yıl gerçekten çok kötüydük )

bir sene daha dursaydı Aykut Hoca; 11-12 puan farkla kariyer rekoru kırabilirdik.

quote:

Orijinalden alıntı: ozhera

Ben Fener bahçe nin Ersun Yanal ile müspet bir ivme yakalayamayacağını düşünüyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

Ersun Yanal bir balondur. Türk Milli takımına da bu gazla geldi.

quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

Aykutun yandan yemişi.max 1 yil ömür biçiyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: carter

Korkulacak bir şey yok, sakin.

quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Bereket versin. Aykut arasında çok fark yok. 4. Yıldızı garantiledi. Hatta bu seneden daha kolay olacak.

quote:

Orijinalden alıntı: iloveTheaqueen

Ersun yanal tam bir taktik dehadira kadar okudum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Red John

Fenerliler hort yapiyorda ne kadar balik hafizalisiniz 2 3 macta son dakika attiklarinizla burda hava civa yapıyorsunuz hele ilk devreyi harika futbolunuzla bitirin ne ukteli aciymis arkadaş

10 kişi galatasarayı şamar oğlanına çevirmiştik bunu hatırlıyoruz biz.
  • sezon 34 haftadan oluşuyor
  • +90'larda gol atarak puan farkı açan bir hoca nasıl taktik deha olabilir ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

+90'larda gol atarak puan farkı açan bir hoca nasıl taktik deha olabilir ki

Ferguson ? Futbolu bilmiyorsunuz bari boş konuşmayın

• quote:

Futboldan gram anlamıyorsun birde gelmiş burada bilmişlik taslıyorsun.

90+ da bile goller atılıyorsa bu takımın azmini , kondisyonunu , kazanma arzusunu , taktik anlayısını belli eder.Ersun hoca iyi bir taktik teknik bilen td dir.Bunu anca senin gibi ağır fanatikler ve kuyruk acısı yaşayanlar inkar eder.

Hepiniz sene basında mok attınız adama.Ama şimdi bangır bangır maç kazandırarak yalattı tükürdüğünüzü size.

Konu da yine cok bilmişler varmış ve ağır fail olmuş.Böyle yersiniz tokatı yüzünüze işte

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Futboldan gram anlamıyorsun birde gelmiş burada bilmişlik taslıyorsun.

90+ da bile goller atılıyorsa bu takımın azmini , kondisyonunu , kazanma arzusunu , taktik anlayısını belli eder.Ersun hoca iyi bir taktik teknik bilen td dir.Bunu anca senin gibi ağır fanatikler ve kuyruk acısı yaşayanlar inkar eder.

Hepiniz sene basında mok attınız adama.Ama şimdi bangır bangır maç kazandırarak yalattı tükürdüğünüzü size.

Konu da yine cok bilmişler varmış ve ağır fail olmuş.Böyle yersiniz tokatı yüzünüze işte

Moruk onlara da hak ver ne Ersun Yanal yağlı kazığı gosterdi bize haklıymış diyemezler ya

• quote:

Uçan Balon değil mi

• quote:

Patlat balonu Aziz Yıldırım

• quote:

Orijinalden alıntı: ®ed

quote:

Orijinalden alıntı: Red John

Fenerliler hort yapiyorda ne kadar balik hafizalisiniz 2 3 macta son dakika attiklarinizla burda hava civa yapıyorsunuz hele ilk devreyi harika futbolunuzla bitirin ne ukteli aciymis arkadaş

10 kişi galatasarayı şamar oğlanına çevirmiştik bunu hatırlıyoruz biz.

Benim hatırladığımda her yeneriz dediğinizde kupa verdiğiniz.
  • quote:

Herşeyi bir kenara bırakalım. Bir de şu yönden bakalım. Ersun Yanal takımına öyle bir kondisyon yüklemiş ki takımı son ana kadar mücadele veriyor,golü arıyor. Ararsan,çabalarsan,emek verirsen de bulursun doğal olarak. Fenerbahçe deki oyuncuların koşu mesafelerine bakarsanız demek istediğimi rahatlıkla anlarsanız.

http://spor.bugun.com.tr/kod-adi-110-kilometre-haberi/854789

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20130922/fenerbahcede_en_cok_kim_kostu.html

Buyrun. Burada da Fenerbahçe ile Galatasaray ın koşu mesafeleri kıyaslanmış.

Amacım birini övmekte değil. Fakat gerçekleri de inkar edemeyiz. Değiştiremeyiz. Bizim takım 100-105 Km ortalama da kalırken Fenerbahçe 110 Km nin altına düşmemiş. Bazı maçlarda 116 km yi bile bulmuş. Arada çok büyük fark var. Bu fark aradaki fizik-kondsiyon seviyesinin farkını da gözler önüne seriyor. Tamam Galatasaray Avrupa da mücadele veriyor. Fakat aradaki fark bu kadar fazla olmamalı.

Ondan sonra gidip "Uzatmalarda gol buluyor,şanslı takım" diyoruz. Bu haksızlık.

• Biri sey demis gulmekten yeni cevap yazabildim.
    “10 kişi galatasarayı şamar oğlanına çevirmiştik
    bunu hatırlıyoruz biz.”
    10 kisi kupa almistik bunu hatirliyoruz biz. Hemde 1 kere degil ;)

Michel Platini:Büyük takımlar aldıkları
    kupalarla,küçük takımlar ise büyük takımları
    yenmeleriyle övünürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ëmir

quote:

Herşeyi bir kenara bırakalım. Bir de şu yönden bakalım. Ersun Yanal takımına öyle bir kondisyon yüklemiş ki takımı son ana kadar mücadele veriyor,golü arıyor. Ararsan,çabalarsan,emek verirsen de bulursun doğal olarak. Fenerbahçe deki oyuncuların koşu mesafelerine bakarsanız demek istediğimi rahatlıkla anlarsanız.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20130922/fenerbahcede_en_cok_kim_kostu.html

Buyrun. Burada da Fenerbahçe ile Galatasaray ın koşu mesafeleri kıyaslanmış.

Amacım birini övmekte değil. Fakat gerçekleri de inkar edemeyiz. Değiştiremeyiz. Bizim takım 100-105 Km ortalama da kalırken Fenerbahçe 110 Km nin altına düşmemiş. Bazı maçlarda 116 km yi bile bulmuş. Arada çok büyük fark var. Bu fark aradaki fizik-kondsiyon seviyesinin farkını da gözler önüne seriyor. Tamam Galatasaray Avrupa da mücadele veriyor. Fakat aradaki fark bu kadar fazla olmamalı.

Ondan sonra gidip "Uzatmalarda gol buluyor,şanslı takım" diyoruz. Bu haksızlık.

Adamsın, benim anlamadığım niye kimse böyle gerçekleri göremiyor ? Ya da neden gördüğü halde şans etiketini yapıştırıyor. Hadi 1 şans, 2 şans 3 şans hepsi mi şans yani ?
    Kondisyon diyince aklıma geldi sizde bi Scott Piri vardı kondisyonerdi galiba, forumda herkes bu adam bizim oyuncuları uçuracak falan diyordu, ne oldu o adama ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Bereket versin. Aykut arasında çok fark yok. 4. Yıldızı garantiledi. Hatta bu seneden daha kolay olacak.

4. Yıldız kim garantiledi kimin için daha kolay bu kısmı yazsaydın keşke,
    Çok da yanlış söylememişsin ama kimin için söylediğini belirtmemişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxib0sS

quote:

Orijinalden alıntı: |YipMan|

Biri sey demis gulmekten yeni cevap yazabildim.
    bunu hatırlıyoruz biz.”

yenmeleriyle övünürler.

Kadıköy'de 2 sene önce 0-0 kalınca bayram etmiştiniz yanlış mı hatırlıyorum?

adamlar yenilse de berabere kalsalar da kutlama yapıyorlar. Üzülmeyin seneye kadıköyde yenilince UEFA kupanızı kutlarsınız önemli olan sonuçta kadıköyde kutlama yapabildik demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: ®ed

quote:

Orijinalden alıntı: Maxib0sS

quote:

Orijinalden alıntı: |YipMan|

Biri sey demis gulmekten yeni cevap yazabildim.
    bunu hatırlıyoruz biz.”

yenmeleriyle övünürler.

Kadıköy'de 2 sene önce 0-0 kalınca bayram etmiştiniz yanlış mı hatırlıyorum?

adamlar yenilse de berabere kalsalar da kutlama yapıyorlar. Üzülmeyin seneye kadıköyde yenilince UEFA kupanızı kutlarsınız önemli olan sonuçta kadıköyde kutlama yapabildik demek.

:)

Geçen sezon 2-1 yenildiğimiz maçta sahanın ortasında sevinmemiz bir rezaletti ve çocukça davranıştı. Onu kabul ediyorum. Galatasaraylı olarak ben de utandım.

2 yıl önce Süper Final'de 0-0 biten maça gelince... Orada tabii ki "Kadıköy'de maç yaptık, 0-0 berabere kaldık, oh ne güzel!" diye sevinmedik, bunu siz de çok iyi biliyorsunuz. Bazen bir beraberlik bile önemli sonuçlar getirmeye yetiyor. 0-0 biten maçla Kadıköy'de kupa kaldırmak gibi, 3-3 biten maçla ManU'yu Şampiyonlar Ligi'nden elemek gibi...

Bir de o maçta bize beraberlik de yetiyordu; ama bizi 1-0 bile yenseniz işimiz bitmişti. O kadar iddialı, sahanızda kusursuz oynayan, süper bir takımsanız, yeniverseydiniz bizi de o sezonun şampiyonu siz olsaydınız. Sonra da çıkıp "Pehh, yarım puanla şampiyon oldular" demeseydiniz keşke.

Şu "Olsun, sizin UEFA Kupanız var" geyiğini de sizin kadar çok yapan yoktur. Aldığımız kupanın muhabbetini bizden çok siz yapıyorsunuz, gına geldi.

Bir şey daha ekleyeyim; Real Madrid La Liga'da Deportivo'yu 19 yıldır deplasmanda yenemiyordu. İki takım arasındaki farkları anlatmama gerek yok. 15 yıldır sizi Kadıköy'de yenemediğimiz için size ekstra puanlar ve ödüller de gelmiyor maalesef. Şahsi önerim; vizyonunuzu biraz genişletin.

• quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Ludovico!

quote:

Senin şu avatara bitiyorum ya

/>

• Buyur hacım videosu daha iyi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.