Şimdi Ara

ERSUN GELSİN DİYENLER AYKUT GELİRKEN NEDEN ERSUN DEMEDİNİZ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kimi kötü gördüyseniz o gitsin bu gelsin yok şu gitsin bu gelsin yapıyorsunuz amaç ne abi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-20DEB73C4 -- 5 Ekim 2018; 22:26:51 >

• Ne boş konu ya. Ersun diyenler her td değişikliğinde Ersun diyor zaten, Aziz getirmiyordu Koç da ilk seferde getirmedi.
  • Çok saçma yazmışsın. Şu an Ersun gelebilir diyorum Aykut gelirken Ersun gelsin demedim. Niye?

Çünkü Aykut gelirken Advocaat ın gideceği aylar önceden belliydi. Hangi hoca gelirse gelsin uzun bir süre araştırıp öğrenip lige de takıma da hazır gelebilirdi. Yabancı kaliteli bi hoca istedim. Aykut gelmesin diye götümü yırttım burda. Aykut geldi başarısız oldu.

Şimdi Ersun diyorum niye? Çünkü ligin ortasındayız ve zaten çok kötüyüz. Yabancı hoca gelirse ligi takımı tanıyayım derken küme düşeriz. Kesinlikle yerli gelmeli.

An itibariyle benim için en mantıklı yerli Ersun. Var mı başka soru?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ERSUN GELSİN DİYENLER AYKUT GELİRKEN NEDEN ERSUN DEMEDİNİZ ?

• hayalperest olmayın. bu kadroya ersun yanal gelmez. daha gelmeden kadroya takviye ister. herkesin kendine göre belli prensipleri vardır. comolli' nin altına ersun yanalı nasıl getirebiliyorsunuz? ya dam rezil olmak için mi gelecek takımın başına? comolli verecek onun eline pırasa hadi bana karnıyarık yap yiyelim diyecek. ya senin elindekinden değil zeytinyağlısı, pırasa yemeği bile olmaz. adam gelmez güzel kardeşim. gelmeeez.
  • Dediler o dönem Aziz vardı.

• Ersuncular olarak hiçbir zaman Aykut gelsin demedik. Oranızdan buranızdan salllayıp açmayın konu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Ersuncular olarak hiçbir zaman Aykut gelsin demedik. Oranızdan buranızdan salllayıp açmayın konu...
    Tüm Ersuncuları takip ediyorsun anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-20DEB73C4

Tüm Ersuncuları takip ediyorsun anlaşılan

Alıntıları Göster
    Aynen,bir sıkıntı mı var? Şuana kadar gördügüm tanıdıgım hiçbir Ersuncu , aykutu istemedi.Zaten Aykut u isteyen kişileri görüyoruz nasıl kişiler..
  • Ali koçcu, azizci, ersuncu, aykutcu, alexci falan nedir ya hastamısınız Yemin ederim kraldan çok kralcıyız. Aykutla ilgili bir şey söylüyor aykutçu, ali koçu eleştiriyor azizci, ersun yanal gelmeli diyor ersuncu bırakın bu işleri. Fenerbahçeli olun kralına kadar doğruysa doğru deyin yanlışsa yanlış.

• Başka bu kadar bölünen taraftar var mı? Bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.