Şimdi Ara

Ersan ve Ömer

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çok iyi gidiyorlar resmen nazar değecek diye korkuyorum bu şekilde devam ederlerse en az bi yarıfinal görürüz diyorum belki bi final allah bozmasın

• Ersan şu son 2-3 haftada ki performansını sezona yayabilseydi All Star garantiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pick&Roll

Ersan şu son 2-3 haftada ki performansını sezona yayabilseydi All Star garantiydi.

Ersanda all-star a girebilicek bir kapasite yok. Cok istikrarsiz. Bir gun cikar 30-15 yapar ertesi mac 5 sayida kalir. Biraz istikrarli oynamasi gerekiyor. Ersan cogu takim icin iyi bir role player olabilir ama all star olacak kapasiteyi gormuyorum onda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

quote:

Orijinalden alıntı: Pick&Roll

Ersan şu son 2-3 haftada ki performansını sezona yayabilseydi All Star garantiydi.

Ersanda all-star a girebilicek bir kapasite yok. Cok istikrarsiz. Bir gun cikar 30-15 yapar ertesi mac 5 sayida kalir. Biraz istikrarli oynamasi gerekiyor. Ersan cogu takim icin iyi bir role player olabilir ama all star olacak kapasiteyi gormuyorum onda.

bu konuda sana katılıyorum, ersan'ın istikrar sorunu var. yalnız all-star olacak kapasite var. kimler all-star olmadı ki ersan olmasın.
  • benim tahminime göre en iyi gelişme göstern oyuncu bu sene Ömer Aşık seçilecektir. Bulls dizini çok dövdü muhtemelen bu sene....
  • ersanda all-star olabilecek kapasite var. bir gün bir 5 bir gün 30 atıyorsa sebebi denedigi sut sayısı.bucks gibi bir takımda 15 şut kullanmakta kolay degil.o yüzden ersana sayı bakımından yüklenmek yanlıs olur.ama bir şey dikkatimi çekti.bu yıl ribaundlarda ersanda düsüs var.maclarda bazen hic olmadık yerlerden ribaund verdiyor rakip oyunculara.

en gelişme kaydededen oyuncunun ömer olması çok zor.paul george alır diyorlar nba.com'da ama bence vasquiez alır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.