Şimdi Ara

Erken yaşta boy uzamasının durması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,2001 eylül ayı doğumluyum boyum çıplak ayak 1.67 1.68 civarı.Nerden baksan 1 seneye yakındır boyum uzamıyor.Ergenliğe 7. sınıfın ortalarında girdim.Yani gireli 1.5-2 sene oldu.Favoriler yanaklar çene altında az az kıllar cıkmaya başladı.Boy uzamam durmusmudur sizce ve tahmini kaç cm cıvarı uzayabilirim?

• boy uzaman durmamıştırda, kimse bilemez ne kadar uzayacağını bazıları erkenden hızlıca uzayıp durur bazıları sonradan boy atar belli olmaz.
  • kardeş, fitness a falan 18 yaşına kadar heveslenme
    evde bulduğun herhangi bir demire asıl. boy uzaması o yaşta nasıl dursun
    ciddi ciddi çamaşır askısının demirlerine asıla asıla boyum bayağı bir uzadı, yıldan yıla görüştüğüm akrabalar her seferinde şaşırıyor boyuma
    fitness gerçekten boy uzamasını durduruyor, sömürgeci fitnessçılar öyle bişey yok diyecek ama var,bulaşma
  • HayatDevamEdiyor kullanıcısına yanıt
    Biceps-Triceps çalışmanın, göğüs çalışmanın boy uzamasına ne gibi bir negatif etkisi olabilir? Çok kafaya takıyosan teredütte kalıyosan bacak çalışmazsın olur biter.Sırt çalışmanın nasıl etkisi olabilir boy uzamasına anlamış değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up
  • up
  • upupup
  • Boy uzaması burada mantıklı açıklama yapılacak bir durum değil. Herkesin boyu hem aynı olmaz hem de aynı şekilde uzamaz. Ben Liseye kadar hep yaşıtlarımdan uzundum, Lise 2 de 1,90 olmuştum ve ondan sonra bir daha boyum uzamadı(belki 2 santim olmuştur). Bir arkadaşım vardı orta okulda benden 10 cm falan kısaydı, 2 yılda beni geçmişti. Senin boyun da belki 20 cm uzar belki 5 cm, tam olarak tatmin edici bir cevap istiyorsan doktora git. Forumda böyle konular açıp kendini gereksiz yere sıkma, ayrıca buraya konu açacak kadar kafana takıyorsan da psikiyatriste görünmeni tavsiye ederim.
  • Ben 2002 doğumluyum 1.75 senin gibi favori altı çene altı hafif tüylü

• up
  • Baba, Anne ve Anne-Baba tarafindan akrabalarinin boylarina bagli ama daha cok boy anne tarafina cekiyor diye duymustum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • u
  • Hocam uzadınız mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.