Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.351
Cevap
211
Favori
409.753
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Syn hakan bu rakamlar en iyi sonuç rakamları ortalamada %65~70 kılsız %50~70 kalan kıllarda hacım azalması olur ama bu etkiler yılda bir iki kez tek seans atışlarla sağlanır. Bazı hastalarımda yılda bir bazılarıda yılda iki kez kontrol atışları yapılması gerekmektedir. Bazı hastalarımda buna bile ihtiyaç duyulmamasıda oluyor ama nadir. Bu işe yıllık kişisel bakım yaptırmak olarak bakmanız lazım. Beklenti bu olursa lazer epilasyon istenmeyen kıllar için en ideal yöntem. Her ay jiletle ağdayla iple uğraşmaktansa yılda 2 kez seansa girmek hem daha pratik hem daha acısız olması nedeniyle çok daha mantıklı. Kadınların her ay kişisel bakıma güzel görünmek adına en az 100 tl verdiğini düşünürsek güzel görünmenin pekte ucuz olmadığını biz erkeklerde zamanla öğrenicez:)) Yılda 150 200 tl daha güzel görünmek için kadınlarla kıyaslanınca pekte pahalı değil bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • naturel erkek epilasyon N kullanıcısına yanıt
    Bence kadın doktor yapsa daha rahat olunabilir, şahsen ben o şekilde daha rahat olurum.
    Vitiligo hastasıyım. Vücudumda sadece gözümün kenarında bir beyazlık var. Lazer yaptırmam sizce sakıncalı mıdır?

Ilanda herhangi bir yalan ifade vs. diye yazmadim zaten. Asla bitmeyecegini yazdim sadece 1 yil 2 yil gitsede bitmeyecek. Belli bir sure sonra tekrar gucleniyorlar dedim bunun icinde elimizin altinda surekli destek olmasi daha iyi. Ustelik ozellikle yaz aylarinda artmaktadir nedeni ise bronzlasan tene 3 ay boyunca lazer yapilmiyor, ciltde kalici hasara yol acmamak icin. Tum bunlari goz onune alinca onca giden paraya mi yanalim surekli jilet vuruldugu icin tuhaf gozuken vucuda mi. Siz gercekten durustsunuz bu sekilde sunan baska birini gormedim, genelde musteri cekmek amacli biz bitiriyoruz bizden sonra kil tuy kalmiyor derler. Profesyonel cozum almak tabiki cok iyi ama kut bir dusunceyle bebek poposu gibi olacagim diyerek gitmemek lazim :)

• Erkek adam killi olur.

• Sakal üstü fiyatları?

• quote:

Orijinalden alıntı: naturel erkek epilasyon

Syn a.samed elbetteki bu kılların birvazifesi var. Kulak ve burun kılları bu boşluklara toz ve yabancı cisim girişini engelliyor. Ancak bunların zaten iş gören kısmı o boşlukların içinde olan kıllar. Dışında olanların ise pek fonksiyonu yok. Üstelik kılların kesilmemesi veya alınmaması üzerine ne kuranda nede hadislerde bir uyarı bildiğim yok. Peygamber efendimizin güzel görünmek üzerine ise birçok hadisi var. Eğer güzel görünmek adına bu kılların alınmaması gerekseydi eminim bir sözünü duyardık.yada duymadıysak ve sizin bildiğiniz bir kelamı varsa paylaşırsanız sevinirim

efemdim saç taramak bir sünnettir hatta peygamber efendimiz saçları dağınık gezen sahabilere kızarmış. güzel koku sürünmek temiz giyinmek hepsi sünnetir. yanlız etek altı ve koltuk altı epilasyonları başta olmak üzre pek sağlıklı bulmuyorum vucüt kılları gözenekleri rahatlatır nihayetinde cildin hava almasını sağlar siz daha iyi bilirsiniz
    Kadin erkek farketmez bu iste en zararsiz yontem ve makine ismi nedir?

2 yanak için fiyat alabilir miyim ? güzel fiyat ver ilk müşterin ben olayım forum donanımdan :)
  • kaş ortasina yapmiyosunuz heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CMKNTR -- 9 Şubat 2015; 22:29:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

quote:

Orijinalden alıntı: A.Samed.Y

Burdan söylemek isterim ne sakal ne burun nede kulaktaki istenmeyen kılları almak sağlıksızdır allah teala bu bedenin ustası ve yaratıcısıdır bu vücutta bir fonksiyonu varki yaratılmış

Berber kulak ve burun kıllarını yakarak keserek makina ile dalarak bu hale getirdi yani yaradan ile alakası yok doğrudan, allah berberin belasını versin büyük dert açtı başıma

enseyi usturayla traş eden berberler var o yine iyi
  • Omuz, sırt ve kalça bölümü için toplamda ne gibi bir ücret ödemem gerekir acaba yaklaşık olarak? 6 sene önce kıl dönmesi ameliyatı oldum hala nüksedip duruyor lazerle kılları aldırıp kurtulmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturel erkek epilasyon

sy.marcusantonius kel adam gibi olması erkekte pek mümkün değil ama saçları epeyi seyrelmiş hale getirebikliriz. hatta geri kalanların bioxine ihtiyaç duyar hale gelmesi de mümkün:))

Op.Dr.Kadir Aksu

• Laguz kullanıcısına yanıt
    Lazer sedef ,vitiligo, dermatit gibi hastalıkları olan kişilerde hastalığın alevlenmelerine sebep olabilir bu yüzden yapılmaması daha doğrudur. Cilt kanseri riski taşıyan benleri olanlarda ise kesinlikle kullanılmamalıdır. Birçok merkezde bunlara pek dikkat edilmez ve birçoğundada ne olduğu bile bilinmeden cahilce uygulanır. Cilt sorunu olan sivilce tedavisi gören hastaların hekim kontrolü olmadan lazere girmesi kesinlikle sakıncalıdır. Lütfen önce bir doktor kontrolü sonra lazer uygulaması yaptırın. Vitiligonuz varsa hiç yaptırmayın.

• serghat kullanıcısına yanıt
    Syn serghat insanların 6 tip cilt ve 3 tip kıl yapısı vardır. Lazerlerden en iyisi diye bişey sözkonusu değil uygun cilt tipine göre ayarlandıktan sonra hepsi aynı işi görüyor ama genel olarak ilk 3~4 tipte alex veya diyot 5~6 da Nd~yag lazer genel öneridir. Tip 5~6 melez ve zencilerde olduğu için alex veya diot(taramalı ütüleme gibi çeşitleri var) olabilir. Son sistem ütülemedir. Biz ütüleme sistemi kullanıyoruz çünkü erkek kılı kalın olduğu için alex çok can yakıyo ve yanık riski fazla

• Syn cihat sakal üstü seans 40 tl 10 seans 350 tl dir

• Alesta1818 kullanıcısına yanıt
    Syn alesta fiyat seans 40 10 seans paket 350 inan çoook iyi fiyat ama bi uğra bişeyler yaparız. Ama kimse duymasın:)))

• CMKNTR kullanıcısına yanıt
    Syn cmkntr kaş arası yapıyoruz ama başarı %50~60 arası iğneli istersen başarı %100 ama kaş arası lazer 10 seans 200 tl iken iğnelide saati 200 ve işlem yaklaşık 1 saat ve 4 seans oluyo. Onda da yine bişeyler yaparız ilgilenirsen

• La ayıp ayıp ulu orta yerde yok genital bölge yok bilmem ne, git kendi işini kendin gör gardaş
  • Syn kitsune 10 seans ücreti 1200 tl seans başı ödeme düşünürsen 150 tl

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.