Şimdi Ara

erkan ogur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Erkan Oğur...Türkiye'nin en özgün müzisyenlerinden...Onu "Eşkiya" filmi için yaptığı müziklerle daha yakından tanıma fırsatını bulduk...Perdesiz gitarı, bizi Anadolu müziklerindeki bilgelik ve yalınlıkla buluşturan çalışmalarıyla Erkan Oğur, Türkiye'nin en iyi müzisyenlerinden birisi... Erkan Oğur sizler için 5 Mart 2004 Saat: 20:30'da Bahçelievler Belediye Tiyatrosu'nda..

Etkinlik Tarihi: 5 Mart 2004 20:30
    Etkinlik Yeri: Bahçelievler Belediye Tiyatrosu
    Bilet Fiyatları: 17.000.000 TL

Biletleriwww.biletix.com adresinden temin edebilirsiniz.

arkadaslar bu konsere gidecek olan varsa içinizde konseri kamerayla kaydedebilir mi.

• erkan ogur
    Erkan Baba türkülere verdiği eşsiz yorumla ve perdesiz gitarıyla müziğn hasını yapmaktadır.Konseri kaçmaz.Elazığlı gakkoşlar, hemşerinizin değerini bilin...
  • gülün kokusu vardı..
    başka bişey demiyorum.
    erkan abinin hdiye ettiği classic gitar var bende :))))))))
  • erkan oğurun yiğeni bizim sınıfta çocuk dayısına aşık her türlü yazıyı dayısının hakkında yazıyo:)
  • Biz de hastasıyız..
    Konserine daha önce gittim çok güzeldi.
    Özellikle çok eski aşıklardan derlenen türküler insanı kendinden geçiriyor.
    Ah keşke şöyle topicler fazlalaşsa da şu kendi müziğimizi bi tanımaya başlasak...
  • erkan ogur

özellikle <b>Bir Ömürlük Misafir</b>(1994) albümü oldukça başarılı olup perdesiz gitarını konuşturduğu Çayın Öte Yüzünde yorumu mutlak dinlenmesi gereken bir türküdür.
    <center>
    erkan ogur
    </center>
  • perdesiz gitarı ondan görenler bayağı bi uğraş içine girdiler bi aralar moda oldmuştu.
    ama bazı gdengesizler. güzelim gitarların perdelerini sökcez diye haşat etmişlerdi aletleri ne gülmüştümm :)))
    perdesiz gitar güzel oluyor da sesleri tam net alamıosun ama.
    yinede oğur bu işte usta bunu bilirim
    classic gitarda üzerine tanımam ama elekto da beni de geçemez bu bi gerçek :)
  • pencereden kar geliyor.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by swissair</i>
    <br />elekto da beni de geçemez bu bi gerçek :)

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    hadi canım[gitar]
    bi ara açıklama yapmıştı bir dergiye veya gazeteye.ben en baba rock çıyım diyen adamdan daha rock çıım daha ii çalarım gibisinden.
    eskiden 3 lü olarak jazz çaldıkları bir grup vardı.ismi dilimin ucunda ama...
    oradaki performansının çok ufak bir bölümü vardı.olmaz böyle bir şey..
    sanırım bas gitarda ismail soyberk vardı.
    bu eski kayıtlara sahip olan varmı?

• ismi telvin trio

arkadaslar konsere gidecek olan varsa çok mutlu olurum
    bilet dışında tüm masraflar bana ait kargo ve cd yazma işlemi gibi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.