Şimdi Ara

!! EREPUBLiK DAVETİYELER TEK BAŞLIK !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
4.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

atilay_yardimci@hotmail.com
  • hepinize yolladım
  • banada atın berker96@yahoo.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mizuhara -- 26 Temmuz 2008; 10:18:16 >
  • sanada attım
  • davetiyem bitti bazı arkilere yolladım kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theboysareback -- 26 Temmuz 2008; 13:35:03 >
  • saolun kardeşler
  • Merhaba arkadaşlar. Uzun bir süreden sonra tekrara forumlara göz atabilme imkanım oldu. Şimdi bu güne kadar kısaca özetlersek sabah saat 10:25 itibariyle Yunanistanın 4 bölgesini daha ele geçirmiş durumdayız. Şimdi sadece 3 bölge kaldı. Yunanlıların onları da alırsak tamam olacak herşey.
    Önceden iş tekliflerini SiE Holding ya da SiE Egitime atın diyorduk. Ancak Admin tarafından çekilememezlik olduğu ve Rumenleri de savaşlarda mağlup etmemiz nedeniyle Yurtdışı ve Türkiyede bulunan yaklaşık 4 adet SiE bağlısı şirketimiz kapanmış olup bu konu ile ilgili hukuki çalışmaları yürütmeye devam etmekteyiz.
    Şimdi ise yeni bir oluşum ile özellikle oyuna yeni katılan arkadaşlarımızın iş ihtiyaçlarını gidermek ve yeteneklerini geliştirmek isteyen arkadaşlarımıza her alanda fayda sağlayacak olan isci bulma kurumu ve MSB yi kurmuş durumdayız. Oyuna ilk katılan arkadaşlarımız oyunun içinden hemen isci bulma kurumuna PM atarak işe başlayabilirler. Her iki şirketimizinde amacı Türkiyeye özellikle savaş zamanında hizmet edebilcek silah, gift ve food ihtiyacını sağlamak bu sayede ilerleyen savaşlara daha hazırlıklı gireceğiz. Ayrıca benimle irtibata geçen arkadaşlara hem davetiye hem de Türkçe kullanıcı kılavuzuna gönderebilirim. Tüm herkese iyi oyunlar dilerim. Saygılar...

oyun ile ilgili daha fazla bilgi ve Türkçe kullanma kılavuzu için

http://rapidshare.com/files/132576550/Erepublik_tr.txt.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konsequad -- 26 Temmuz 2008; 14:49:04 >

• bana da davetiye atarsanız sevnirim:

teşekkürler gokhanb60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackspcn -- 26 Temmuz 2008; 17:34:18 >
  • emre gönderdim dostum
  • Siteye üye oldum ama sifrem yok bende davetiye istiyorum alone_highlander@hot..
  • 1-
    2-

İsteyenlere veriyorum davetiye
  • sovetoy99@gmail.com bir davetiye atarsanız sevinirim
    Aldım teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_Alchemist -- 27 Temmuz 2008; 13:18:30 >
  • Attım kardeşim
  • bende alabilir miyim davetiye?
  • Mail'ini söyle, son 1 tane kaldı !
  • pm gönderdim :)
  • Tamamdır, davetiyelerim bitti
  • ben cok kızdım bak ya yeter lan 4 tane davetiyemi yediniz küfür etmez istemiom davetiye yemeyenler mailini atsınn yoksa küfür edicem bak hee zor tutuom walla kendimi suan

• Davetiye İsteyen Arkadaşların E-Mail Adreslerini Göndermeleri Önemle Rica Olunur
  • ultrakaplann_1905@hot...

bi davetiye bana atarmısınız
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.