Şimdi Ara

Eren Holding Sanal Çadır Açılmış! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
6
Favori
61.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyatlara hızlıca baktım, bence eski çadırlara göre aşırı pahallı.

veya ben fakirleştim yıllar geçtikçe. o da olabilir.
  • Hocam sen fakirleşmedin:)) önceki çadırlar gerçekten efsaneydi, şimdi ise yüzde 10 avantajlı ürün yüzdesi... Onlarıda VIP ler bitiriyor. En azindan onu biraz azaltmak için sifremi paylaştım aslında.VIP üyeler için kargo ücreti yok isteyen kargo ödememek için kapanana kadar alabilir degistirmeyecegim şifreyi.Sağlıcakla...
  • Fena değil ya fiyatlar piyasaya göre.

Normalde indirim oranı neydi bu çadırların?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöpler 9da atılmıyor muydu?

• Bu kadar geri sayım falan olunca bayaa bir beklenti ile girmiştim. Benim için balon oldu bu fiyatlar ile.

• Bu seneki çadırı bi farklı kurmuşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanal çadırı 2-3 yıl önce duymustum ilk defa. ralph lauren den 2 çift ayakkabı almıstım 120-150 lira bir seydi tanesi. öğrenci halimle ralph lauren giyiyorduk ne güzel zamanlarmıs. simdi girdim fiyatlara baktım evet normal hallerine göre ucuz ama karsılastırma yapmayıp genel fiyata bakınca hala yüksek.

bu sene yurtdısına cıktım adamların tarz olmasının bir sebebi var. adam senin 500 lira verdiğin ceketi 100 lira verir gibi alıyor. burda macbooklar 20000 tl olmus, aynı parayı dolar olarak kazanıp harcasan mustang alırsın hayat gerçekten ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi affiliation -- 11 Şubat 2019; 12:17:22 >
  • 89 liraya converse var iyi bence
  • Sanalçöp olmuş bu

• Çadırı dikmişler!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FunnyxD F kullanıcısına yanıt
    eski yıllara göre başarısız bir çadır olsa da, ihtiyacı olan için indirimli sayılabilir.
    Converse ve nautica diğer ürünlere nispeten indirimli, durumu çok iyi olanlar için burberry de indirimli.
    Alışverişlerde VIP üyelerde kargo yok. Üyeliğimden KARGO ÜCRETSİZ alışveriş yapabilirsiniz.
    Sağlıcakla...

fatih.alka@turktelekom.com.tr
    19071907

editleme nasıl anlatırsanız siler editlerim.beceremedim de:)
  • Geçen 2018'in son çadırında seçtiğim ayakkabıyı almamıştım. 149 tl'di. Bu çadırda vardır umarım diyordum harbiden varmış. 379 tl.

Dalga mı geçiyorlar anlayamadım. Zaten pumada fiyatı 20 tl fazla. Kız kardeşime bir model seçtik meraktan google'dan baktım pumanın kendi sitesinde 10 tl daha ucuzdu. Pumadan aldım bende neden 2.şahıslarla uğraşayım ki?

Bu arada 2.üyeliğim fakat 2007'den beri forumdayım ve ilk defa bunu yazıyorum.

-ÇÖP-
  • siz çöp diyorsunuz ama, unutmayınki tl yarıdan fazla değer kaybetti, bu kadar dünya markası bu fiyatlar makul yine, 229 tl artı ilave %10 indirim ile 206 tl den 4 tane lacoste polo yaka buldum vede 3 taksit, mağazalarda en az 400 tl tek ödeme taksitsiz.
  • Bu fiyatlara anca sigara yakilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: maaart

siz çöp diyorsunuz ama, unutmayınki tl yarıdan fazla değer kaybetti, bu kadar dünya markası bu fiyatlar makul yine, 229 tl artı ilave %10 indirim ile 206 tl den 4 tane lacoste polo yaka buldum vede 3 taksit, mağazalarda en az 400 tl tek ödeme taksitsiz.
    Şimdi sorun şu ki aynı ürünleri diğer sitelerde daha ucuza tada aynı fiyata bulmak mümkün eskiden emsal lere göre en az %20 daha indirimli olurdu. Canım per Pelotas baktım kendi sitesinde 350 burada 419, kıyafetler trendyol yada occasion da aynı para. Ki diğer sitelerde indirim kodu çeki ile daha ucuza gelme şansı var

• xantorus X kullanıcısına yanıt
    Sizin aldığınız markaları bilmiyorum ama Eren holdingin esas markaları lacoste nautica ve gant de iyi indirimler var

• Çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

sanal çadırı 2-3 yıl önce duymustum ilk defa. ralph lauren den 2 çift ayakkabı almıstım 120-150 lira bir seydi tanesi. öğrenci halimle ralph lauren giyiyorduk ne güzel zamanlarmıs. simdi girdim fiyatlara baktım evet normal hallerine göre ucuz ama karsılastırma yapmayıp genel fiyata bakınca hala yüksek.

bu sene yurtdısına cıktım adamların tarz olmasının bir sebebi var. adam senin 500 lira verdiğin ceketi 100 lira verir gibi alıyor. burda macbooklar 20000 tl olmus, aynı parayı dolar olarak kazanıp harcasan mustang alırsın hayat gerçekten ilginç.
    Bu saatten sonra bu ülkede ucuza bir şey satın alınmaz. Ucuzsa da bir sorgulamak gerekir.
  • Bu seneki çadır her ne kadar çok yüksek fiyatları ile anlamsız olsa da iki üç gün içinde iyice talan edilmeden bir göz atmakta fayda var. Burberry alabilecek bütçeye sahip olanlar için avantajlı hala. VIP üyelik ile de en azından kargo ücreti ödememiş olursunuz. Alışverişte satın almadan önce sepette ürün olup olmadığında dikkat edip, teslimat adresini değiştirmeyi ve irtibat numarası eklemeyi unutmayın lütfen. Selamlar..

fatih.alka@turktelekom.com.tr
    19071907Fb
  • düz renk gant gömlek fiyatları nedir
    edit: 350-400tl yazıyor. piyasa fiyatı zaten bu. saçmalamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 2 Eylül 2019; 11:7:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.