Şimdi Ara

erdoğandan tablet (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • "SATIĞINI DUYMAYİM" bu ne lan? daha Türkçe yazmayı bilmezler akılları sıra espri yaptıklarını zannederler. Hem İp numarası ne alaka? ip numarası internet ile alakalıdır. Sürekli değişkenlik gösterir. Modemi her resetlediğinizde değişir. Farklı modeme bağlandığınızda yine değişir. imei ve seri no dese neyse. Böyle saçma sapan bir şeye gülen insanın espri anlayışının içine edeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclusive -- 24 Mart 2012; 21:54:19 >
  • Tabletler bizim okuldaki 9. siniflara geldi.Gittim baktim bi ise yaradigi yok.Kullananlara soruyorum " dersi kaynatmaktan baska bi ise yaramio" diyolar.Zaten tum uygulamalar kapali.Sadece resim cekme ozelligi var
  • IP numarası var yazmış ama yanlış espri. MAC adresi var yazacakmış. Donanımcı olmadığı nereden belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKaSsHi

Türkiyede O Tabletler Sağlam Çıkmaz.. Çünkü Teknolojiden Geri Kalmış Bir Ülkeyiz Onları Kullanmayı Bilen Var Bilmeyen Var.. Birde Onlara Onu Öğretene Kadar Ders Biter..Onları Yardımsız Kullanıcaklar 10 Kişiden 4 Kişi Filandır Yinede Büyük Konuşmim

Kesinlikle Haklısn. Ama birde tabletleri sağlam verirlerse bozulma riski daha az olur
  • İYİ UYKULAR TÜRKİYEMMMMMM
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.