Şimdi Ara

Erciyes tıp mı mersin tıp mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kullanılmayanick

:D mersinde dedigin gibi nereye baksan suriyeli gorursun :) ogrenci olarak mersinde gecinmen gayet kolay olur kiralar ozellikle cok uygun meyve sebze cok ucuz eve cikarsan masrafi rahatlikla kaarsilarsin. Uni merkezi yerlere uzak bu sorun olabilir. Kayseri biraz muhafazakr oldugu icin gece hayati bitmis gibi seyler duyuyor olabilirsin tabii mersin kadar serbest olamaz ama gezilecek eglenilecek yerler bakimindan mersinden ustun diyebilirim. Kayseri insanina gelince eger ev tutarsan ve ogtenci oldugunu duyarlarsa her aksam yemegini onlar hazirlar getirir :)

kayseridede bir sürü suriyeli var kardeşim ... ama kayseride eğlenilecek yer yok :D varsa söyle ben başka şehirdemi yaşıyorum yoksa 22 senedir .d mersinden daha fazla demişsin ama yanlış bilgi veriyorsun. ayrıca şunuda kabul edelim kayserinin insanı çok cins ! araştırın...

• ben erciyesi tercih ederim. mersine göre daha iyi bir fakülte. mersin erciyesten daha zor. ilk3 sene hayattan bezdirecek derecede zzorlarlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crista galli C kullanıcısına yanıt
    Erciyes çok zor diyen de var mersin çok zor diyen de var. Hangisine inanayım bilmiyorum gercekten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de gozlemlerimi soyluyorum karfesim yanlia bilgi veriyoesun demeye hakkin yok inanclarimiz maddi durumlarimiz bile vakit gecirecegimiz mekanlari belirleeken ayni aeyleri soylemememiz gayet normal. Ben mersinde yasiyorum her sene kayseriye giderim gozlemlerim bunlar. Ayrica cinsden kastin nedir merak ettim daha once cevremde bana cins diyen kimse olmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda95

Erciyes çok zor diyen de var mersin çok zor diyen de var. Hangisine inanayım bilmiyorum gercekten

tüm tıplar zordur. hangi tıpta okuyana sorsan kendi okuluna zor der. çünkü sürekli sınavlarla boğuşma halindedir. 2li karşılaştırma yapacak olursak mersin bi tık daha zor. teorikte çok fazla detaycı ve ağır yüklenirler öğrencilere. bu demek değil ki erciyes kolay. o da zor. hangi tıbba gitsen şu lysye çalıştığının en az 2-3 katı fazla çalışmak zorundasın zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 5 Temmuz 2014; 17:46:57 >
  • Sıralaman kaç

• Arda95 A kullanıcısına yanıt
    erciyes tıp harbiden iyidir fiziki koşulları da iyidir hasta potansiyeli de çoktur(niğde -nevşehir oraya akar)
  • crista galli C kullanıcısına yanıt
    Başından çalışırsan sıkıntı yaşamaZsın dedi orda okuyan bi kaç arkadaşım öyle yapıcaz artık

• Böyle net bi cevap iyi oldu benim için :)

• ben de çok kararsızım arkadaşım aynen valla mersin mi kayseri mi kayseri de bi arkadaşım kaldı hani çok da kararsızdı ama mersin de zor ilk sınıf kolaymış 2 3 için zor dendi sonrasında bi tanıdığım daha var kız sak sak geçti 6 da 6 yani hala 3 te olan arkadaşları varmış valla
  • DÜZELTMEEE HANİ KAYSERİDE KALAN ARKADASIM OYLE B ÖYLE DEĞİL BAYA ÇALIŞKANDI .))))) kararsız yazmışım o değil yani
  • her türlü Mersin

• Mersine yeni hastane yapıldı. Yanında yurtlar falan var gayet güzel üniversite. Olimpiyat için yapılan yerleri yurda çevirdiler on numara yani.

Suriyeliler çok doğrudur ama Mersinde hep karışıktı Kürdü Türkü Arabı. zaten bi süre sonra alışırsın yadırgamazsın insanları :D

Ben Mersini yaz derim. İklimi de güzel. Kışları totoşun donmaz.

Ben baya memleketimi sevmiyorum derken içten içe seviyormuşum ya :D
  • birader kayserideki AKP oyuna bak sonra yaz

• Beyler mesaj alındı herkese teşekkür ediyorum :)

• Ya arkadaşlar lütfen bana da yardımcı olun ben sizce tıpı Mersin'de mi okuyayım ilçemin yanında yoksa Kayseri mi lütfen ????öneri verebilir misiniz

• sıcak iklim seviyorsan mersinde oku yok ben karasal iklim seviyorum kışım götüm donsun yazın akşamları serin olsun diyorsan kayseri ama şu bir gerçek kayseri mersin kadar çok fazla her türden insan yok kürt arap gibi vs
    ama halkı muhafazakardır şehirde alkollu restaurant bar cafe bir elin parmağını geçmez akşam 6 dan sonra üniversitenin olduğu talas ilçesi hariç hayat biter ama şehir büyüklüğü olarak ikiside aynı ikiside 1 milyon şehir merkezinde nüfüsü var
  • aile yanı için önerileriniz neler acaba
  • come to mersin

kim hortlattı lan konuyu,tarihe bakmamışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xav4ik -- 15 Temmuz 2017; 23:40:4 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.