Şimdi Ara

ßeRaMuS--Han1mShardiGetir character tanıtımı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
12.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 Adet Skill yeri warya onu soruyorum o Nasıl Çıkıyor ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kereo_fb

2 Adet Skill yeri warya onu soruyorum o Nasıl Çıkıyor ?

hocam 2 adet skill bar yoq ki birisi normal skilleri koyduğumuz bar diğer buf ac felan gösteren bar ne alaka anlamadım
  • charın gerçekten çok güzel ben de +9 cleaver aldım ama sol elime silahım kalmadı bide birşeyden korkuyorum +9 cleaver seker diorlar doğru mu bu şu an silahım olmadığı için pk da yapamadım bi yardım pls bana
  • Orta derecede bir char np den anlaşılıyor zaten.Beramusda herkezde +9 itemler var.Senin atak 1200 hertürlü şey basılı 1500 ataklı admalar var.Defansında az.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EqArTiN

Orta derecede bir char np den anlaşılıyor zaten.Beramusda herkezde +9 itemler var.Senin atak 1200 hertürlü şey basılı 1500 ataklı admalar var.Defansında az.

bak işte np ye bakıp yorum yapanlardan birisi daha fazla takılmadığımı belirtmiştim zaten
    kardeşim beramusta herkesde +9 itemler var diorsunda kaç defa beramusa girip ardreamda takıldın
    +9 itemi olan adam sayısı 3-5 tir Beramus ardreamda
    atağıma 1200 küsür hertürlü şey basılı demişsin doğru sölüyosun ben zaten atağım çok yüksek falan hesabı yapmadım üstteki yazdıklarımı okusan belki anlardın ama konunun başına bakıp yorum yazmışsın bu arada dfnsın az demişsin kaç tane ardream charında böle dfns var +8 fp setli görev takılı adamların dfnslarına bak ondan sonra gel öle yorum yap takılar ne veriosa dfnsım o warior değilim sonuçta çok yüksek bi dfnsım olsun
    bu arada görüyorum atağı 1400+ lı adamların çoğunda hp yoq dencek kadar az bende hiçbişeysiz 1.7 k hp var.
    sen daha sayıkla anlıycağın kolay gelsin .(NokTa)
    ii forumlar

• sen daha oralarda dolan arkadaşım adamın charı oldukça ii benim charımda 160 k np var lvl 59 diezdeyim ve benden onlarca kat daha iyi charlar var ama npleri az benden senin dediğine göre ben onlara fark atıorum ben onlardan daha mı iyi oluorum
    quote:

Orta derecede bir char np den anlaşılıyor zaten.Beramusda herkezde +9 itemler var.Senin atak 1200 hertürlü şey basılı 1500 ataklı admalar var.Defansında az.
  • 1500 ataklı 1k defanslı adamlar var hemde beramusda değil.Beramusda dupenin babası yapıldı 80 level adamlar yan char açıyor kasıyor 59 a itemleri bankaya koyuro +9 itmeler +3 uniq ler.atak 1500 defans 1k oluyor .
  • quote:

1500 ataklı 1k defanslı adamlar var hemde beramusda değil.Beramusda dupenin babası yapıldı 80 level adamlar yan char açıyor kasıyor 59 a itemleri bankaya koyuro +9 itmeler +3 uniq ler.atak 1500 defans 1k oluyor .

dah konuşuyosun anlam veremiyorum +3 uniq set +9 full itemlerle bile dfnsını zorlarsın ama 1 k yapamazsın saf olarak daha fazla saçmalama Allah için
    o bahsettiğin 80 lvl charı olup yancharı ardream olanlar beramusta fazla takılan adamlar değil zaten bilmediğin konular hakında yorum yapma anladın mı ?
    bu arada şu anda M4SSACRE Clanındayım herşeyi öğrendik çoğu 80 in yancharı bizim clanda zaten ve adamlar fazla takılıp ardreamın tadını kaçırmıyolar biraz takılıp yüksek charlarına geçiolar
    eğer beramusta charın varsa buyur gel bi ws yapalım senle o zman anlarsın orta hali yüksek hali
    Daha fazla konuşmuycam zaten konuşsamda sen bişey anlamıycaksın kolay gelsin sana
    oyunda ve forumda başarılar

• Uçuk bir char.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kereo_fb

2 Adet Skill yeri warya onu soruyorum o Nasıl Çıkıyor ?

Heralde Ben anlatamıyorum..

Sormak İstediğim Sende'ki SS de o 2. SkillBar'ı Nasıl kullandığın Benim Bunun Hakkında Bilgim Yokta..
  • Chitinler +?

bu arada süper char Gb almamışsın helal
  • Return Sen Beni TanımazSin BeLKi. Ben Manesden PqTimE = Cemre . BuLunduqum iLde bi Cafe war OrtakLardan bi tanesi girmiş cafede Arkasindan Bu Potla oynuyor Bunda iŞ Yhok Gibisinden Laflar Etmişler ve hala ediorlarmiş.
    Potla 2vs1 de aLdiqimi BiLirim . +8 Dual cleaver,+7 chitin set, 2 parca +7 dex görev takilari bu itemler warken 2vs1 de aliodum. Şahsen Potla Daha İyi oynuyorum fakaT minöre Başlicam qibi .
    Neyse Kardes Charin Çok güzel. Hakkını werirsin die düşünüorum.Wideolarini beqlioruz.

İyi ForumLar!

quote:

Orjinalden alıntı: 0Mæ®

quote:

Orjinalden alıntı: ReturnOfSeXy

güzel karakter ama skill barından anladğım kadarı ile minor yapmıorsun.
    vasat bi assas bile minoru warsa seni rahatca keser

wala kardeş senin dediğin gibi diyen çok adam oldu ama çoğuda fıs oldu anlıycağın yapı meselesi ben potla oynuyorum minör yapmıyorum itirazı olan varsa gelsin ws e

• skill barına bakarsan orada buff ve ac skilleri war 1ve 2 de o nasıl oluyor demek istiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Khoala

Chitinler +?

chitnlerin sslerini koymuştum 1.sayfada ama görünmemiş sanırım chitnlerimden pauldron +4 reb diğerleri +3 reb +8 chitn sete ihtiyaç yoq die düşünüyorum o kadar parayı bağlamadım o yüzden

Bu arada yorumun için tşk ederim daha ii senin olur inş.

@!n.maneS
    tşk ederim kardeş bende senin gibi potla oynuyorum
    varsın isteyen istediğini desin ama önce ws e gelsin

İİ FORUMLAR

• charda ytl ile alınmış item yokmuş 3 senedir cypherdayım asasıma ticaretle daha rol takamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tunçsw

charda ytl ile alınmış item yokmuş 3 senedir cypherdayım asasıma ticaretle daha rol takamadım

bak işte gene birisi arkadaşım yazdıklarımı okudun mu ticaret işi yetenek işidir charda ytl ile alınmış item yoq eed doğru sölüyorum beramusta olsan zaten beni bilirsin buraya gelip böle konuşmanıza anlam veremiyorum forumdan beramustaki arkadaşlara sor ve başta yazılan yorumları oku ondan sonra gel yorum yap ok_?
    hade ii forumlar
  • quote:

quote:

Chitinler +?

chitnlerin sslerini koymuştum 1.sayfada ama görünmemiş sanırım chitnlerimden pauldron +4 reb diğerleri +3 reb +8 chitn sete ihtiyaç yoq die düşünüyorum o kadar parayı bağlamadım o yüzden

@!n.maneS

İİ FORUMLAR

Club kuralım bende potla oynarım her zaman :D

Asası potla oynayanlar fun club

• quote:

Orjinalden alıntı: SoX_CoLLeCtoR

quote:

quote:

Chitinler +?

@!n.maneS

İİ FORUMLAR

Club kuralım bende potla oynarım her zaman :D

Asası potla oynayanlar fun club

güzel olur bu club işlerinden anlıyan birisi kursun

• Güzel char cold hearted işini görüyormu
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_İllusionist

Güzel char cold hearted işini görüyormu

wala güzel dagger yerine +8 md taktığımda 6 ap düşüyor sadece ama bunda resitler glacier bonus ve dfns var
    o yüzden kullanıyorum memnunum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.