Şimdi Ara

Edevlet Ücretsiz Maske Dağıtımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.384
Cevap
34
Favori
222.085
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edevlet tarafından ücretsiz maske dağıtılıyor. Her tc için 1 paket. 20 yaş altı ve 65 yaş üstü alamıyor. Kargo ücretsizmiş.

https://basvuru.turkiye.gov.tr/

Konu ve başlık güncellendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 6 Nisan 2020; 20:5:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ulan şu konuda bile sahte tc ile bilmem kaç tane beleşten fazladan almaya çalışan ölücü tayfa var birde utanmadan yazıyorsunuz 25 kuruşluk maskeyi 4 TL ye satanlardan farkınız yok.

Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmek adına, ücretsiz maske taleplerinize ilişkin başvurularınızı en kısa sürede e-Devlet Kapısı üzerinden alacağımızı bildirmek isteriz.

Şimdi sahte tc ile girmeye devam edersiniz ölücüler siziiiiii
    Babasının parasından millete hayrına maske dağıtıyor da bizim mi haberimiz yok?
    Millet haklı bir eleştiri yaptığında, sanki anasına sövülmüş gibi milleti kudurmakla itham ediyorsun da şu köle zihniyetinin, millete ne kadar zarar verdiğinin farkına bile varamayacak bir bilinçte olduğun belli oluyor.
    Devlet millet için vardır, millet devlet için değildir. Şunu bi türlü anlayamadığınız için bugün ülkenin hali ortada; ama size göre her şey mükemmel.
    Milletten toplanan vergilerin 40 milyar dolarını suriyelilere harcayan, yandaş şirketlerin vergi borcunu silen sonra da biz bize yeteriz kampanyasıyla milletten bağış toplayan bir devleti eleştirmek boynumuzun borcudur.
    Milletin vergileriyle yapılan hizmetler vatandaşa bir lütufmuş gibi sunulamaz! Maske için yöneticilere minnettar olmak, köle zihniyetinin ve biat kültürünün bir sonucudur.
  • Sahte olmasın? O kadar TC gireceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldım valla sipariş No verdiler inşallah fake değildir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dolandirici olmasi biri teyit etsin 2 dk da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site fake sallamasyon tc ile bile sipariş alıyor

• Takipte kalalım.

• İlçe olarak merkez secemiyoruz nasıl iş bu ilceye mi gidicez almaya

• site https ama bilemiyorum

• kendi sitesinin anasayfasında bu ücretsiz dağıtımla alakalı herhangi bir bilgi yer almıyor ben göremedim.
  • ekran görüntüsü ile cimere şikayet ettim,konu sahibi bi alakan var mı bu siteyle ?

• Bordo sıcak fırsatçılar linki bir incelesin hele

• güvenilmez bence
    böyle bir sey olsa bildirirlerdi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.