Şimdi Ara

Epson TW5300 ve Epson TW5350 Rakipsiz Özellikleriyle Full HD Giriş Seviyesi Segmentinin Şampiyonu! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
3
Favori
12.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle herkese selamlar bu hafta içerisinde Epson tw5300 almak uzereyim kullanıcı arkadaşlara 2 sorum var yarımcı olursanız sevinirim. Cihazın gün ışığındaki performansı nedir. 2200 lümen yeterli midir. Diger sorum ise cihazı konumlandırabileceğim yerim var oyuzden aşmayı düşünmüyorum 16:9 180*105 perdeye ortalama 3 ila 3.5 metreden tam dolduracak şekilde görüntü alabilmem mümkünmü yoksa cihazı yaklaştırmak zorundamıyım. Şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sayfadaki amazon linkinde fiyat 800den 500e düşmüş, bizde kıpırtı bile yok
  • sa arkadaslaR.
    bende 5350 var. bu film izlerken kisilerin omuz kafa gibi vucut cizgilerinin etrafinda parelenmeler bulanik hayalet goruntuler belirio ara ara.. biraz arasdirdim sanirim frame interpolation ozelligi yuzunden oluyormus.
    bu ozellik nereden kapaniyor menu sekmesinde.. bilen biri varsa yardim edebilirmi.. tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercet67

sa arkadaslaR.
    bende 5350 var. bu film izlerken kisilerin omuz kafa gibi vucut cizgilerinin etrafinda parelenmeler bulanik hayalet goruntuler belirio ara ara.. biraz arasdirdim sanirim frame interpolation ozelligi yuzunden oluyormus.
    bu ozellik nereden kapaniyor menu sekmesinde.. bilen biri varsa yardim edebilirmi.. tesekkurler.

Çerçeve enterpolasyon diye bir ayar olması lazım onu düşük moda alın yada kapatın, bu yüzden olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gagafan

quote:

Orijinalden alıntı: ercet67

sa arkadaslaR.

Çerçeve enterpolasyon diye bir ayar olması lazım onu düşük moda alın yada kapatın, bu yüzden olabilir.

evet sanirim ondan dolayimis...! tecrube oldu :)
  • Epson Tw5300 ün 3D olmayanı da mı var arkadaşar ?

n11 den bir sipariş geçtik ama sonra 3d yok yazısını görünce iptal ettik.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Yanlış yazılmıştır spec sayfası.Olmayan yok.
  • bu cihaz usb den film oynatmıyor mu arkadaşlar ?

usb disk takıyoruz görmüyor gibi, "formatsız bir usb cihaz takıldı lütfen çıkarın" diye bir uyarı çıkıyor.

flash disk 16gb ve ntfs formatlı.

usb disk görmesi için bir ayarı var mıdır yoksa cihazda mı sorun var acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 3 Mayıs 2017; 22:47:34 >
  • usb video oynatma yokmuş.

3 bin yüz milyon milyar, sen bu parayı ne yaptın da içine bir video oynatıcı koymadın cihazın.
  • USB den sadece resim slayt oynatıyormuş sanırım fat32 de olabilir, kılavuzunda öyle yazıyor.

• Selam arkadaşlar. Hem dışarıda oyun amaçlı hem de evde Epson-5350 de kullanılmak üzere; çok yönlü olacağını düşündüğümden dolayı bir laptop almayı düşünüyorum. Media player tarzı cihazlar yerine laptop bağlamanın bir eksi yanı varmıdır ? laptopda mutlaka bulunması gereken bir özellik var mıdır projeksiyon için (SSD gibi) ?
  • Arkadaşlar merhaba,

Epson TW5300 model projeksiyonum var. Bu projeksiyonun montajını tavana yapmadım. Ekteki resimlerde görüldüğü gibi perde boyutu ve salon yerleşimim var. Projeksiyonu tavana asamıyorum ortada avize olduğu için ve tabikide hanım sağolsun tavanda kötü gözüküyor diye tutturdu. Bende her seferinde projeksiyonu kurup sökmekten sıkıldım. Resimdeki gibi açılı olacak şekilde duvara aparat takıp yerleşim yapabilir miyim ? Hem tavanda gözükmemesi hemde köşede gizleme imkanı olabilir diye böyle birşey yapmak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Epson TW5300 ve Epson TW5350 Rakipsiz Özellikleriyle Full HD Giriş Seviyesi Segmentinin Şampiyonu! Epson TW5300 ve Epson TW5350 Rakipsiz Özellikleriyle Full HD Giriş Seviyesi Segmentinin Şampiyonu!

• https://urun.n11.com/yan-sehpa/boo-december-beyaz-sehpa-P190344207

Selamünaleyküm.

Yukarıdaki ürünü alıp içine koyabilirsiniz. Ben o şekilde kullanıyorum ve memnunum. Sağlıcakla...
  • ***radyo*** * kullanıcısına yanıt
    Aleykümselam,

Bu cihazı illa perdeye tam ortalayarak mı koymak gerekiyor? Kablo söküp takmaktan fenalık geldi. bu sehpayı koyacak yerim yok koltuklardan dolayı
  • 5300 de yatay Keystone var bildiğim kadarıyla. Yani 30 ° eğimli koyup düz görüntü alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: atiemre

Arkadaşlar merhaba,

Epson TW5300 model projeksiyonum var. Bu projeksiyonun montajını tavana yapmadım. Ekteki resimlerde görüldüğü gibi perde boyutu ve salon yerleşimim var. Projeksiyonu tavana asamıyorum ortada avize olduğu için ve tabikide hanım sağolsun tavanda kötü gözüküyor diye tutturdu. Bende her seferinde projeksiyonu kurup sökmekten sıkıldım. Resimdeki gibi açılı olacak şekilde duvara aparat takıp yerleşim yapabilir miyim ? Hem tavanda gözükmemesi hemde köşede gizleme imkanı olabilir diye böyle birşey yapmak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Epson TW5300 ve Epson TW5350 Rakipsiz Özellikleriyle Full HD Giriş Seviyesi Segmentinin Şampiyonu! Epson TW5300 ve Epson TW5350 Rakipsiz Özellikleriyle Full HD Giriş Seviyesi Segmentinin Şampiyonu!

Merhaba,

Her seferinde tak çıkar cihazı istediğiniz gibi kullanamamanıza yol açar, kuruluma üşenmek ya da o anki görüntü kirliliği bir süre sonra külfet haline geliyor. Tavanda kullanmanın rahatlığı hiç bir setup'ta yok. Hiç uğraşmayın bunlarla, bende öyle düşünüyordum, tavanda kötü görüneceği ile ilgili fakat PJ + perde hiç bir şekilde kötü görüntü oluşturmuyor, hatta misafir falan gelince kimse farketmiyor bile tavanda PJ ve perde olduğunu. Dikkat edilmesi gereken tek nokta kablo çekerken iyi gizlemek, kablolar çok daha önemli görüntü kirliliği açısından. Ben HDMI kabloyu bir taraftan, elektirik kablosunu diğer taraftan duvarı çerçeveleyecek şekilde kablo yolu ile gizledim, çok da dekoratif oldu.

Bu arada PJ'i perdeye tam ortalarsanız mercek PJ'i ters çevirince solda kaldığı için görüntü perdenin solundan dışarı kayar, ölçüm yaparken tam olarak merceği ortalamalısınız...

Teşekkürler,

Hicks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 26 Aralık 2017; 18:32:40 >

• Merhabalar Projeksiyon tavsiyeniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Merhabalar Projeksiyon tavsiyeniz var mı ?

Epson TW5300

• quote:

Orijinalden alıntı: atiemre

Arkadaşlar merhaba,

aynı sorunu yaşıyoruz, ben bu sebeple 1x6 zoom özelliğinden dolayı yeni model 5600 e yöneldim.

•  Epson TW5300 ve Epson TW5350 Rakipsiz Özellikleriyle Full HD Giriş Seviyesi Segmentinin Şampiyonu!
     Epson TW5300 ve Epson TW5350 Rakipsiz Özellikleriyle Full HD Giriş Seviyesi Segmentinin Şampiyonu!

Arkadaşlar, ben bu cihazı perdeye ortalamadan astım açılı bir şekilde. Fakat ne yaptıysam görüntüyü ayarlayamadım, kafayı yememek elde değil, keystone yapıyorum görüntü küçülüyor, ya bir kenarı aşağıda ya diğer kenarı. Şimdi yerini değiştirmeye karar verdim. Resimlerdeki ayarlara göre 3,17-3,82 arasına asmam gerekiyor ise, çizimdeki sarı alana ( alternatif yerleşim.) assam Görüntü ayarında sıkıntı olur mu.Bu arada aparat 25 cm yüksekliğinde cihazın altından ve her yöne hareket edebiliyor.Perde Görüntü alanı 257x145. Allahını seven yardım etsin :-)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.