Şimdi Ara

EPSON Rx520 Yazıcım var sorularim var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba iyi forumlar arkadaşlar elimde epson rx520 modeli var 3-4 yildir zamaninda 450 liraya almiştim kartuslari cok pahali oldugu icin iki kez doldurttuk sonrada kaldirdik kutusuna bi kartusu 80 liraydı zamanında şimdi ya satıp kullanisli bi yazici almak istiyorum yada değerlendirmek, netten baktım dolum paketleri var link şurda bunlardan alsam doldurabilirmiyiz? Sorun olur mu ?http://www.sanalpazar.com/Epson-Stylus-Photo-Rx520-Uyumlu-Kartus-Dolum-Seti__isp5432913 ne diyorsunuz? Yardımcı olursanız üniye başladım bu yıl notlari siteden cikartma durumum var. Ondan az masraf cok baski lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: UgrSa

Merhaba iyi forumlar arkadaşlar elimde epson rx520 modeli var 3-4 yildir zamaninda 450 liraya almiştim kartuslari cok pahali oldugu icin iki kez doldurttuk sonrada kaldirdik kutusuna bi kartusu 80 liraydı zamanında şimdi ya satıp kullanisli bi yazici almak istiyorum yada değerlendirmek, netten baktım dolum paketleri var link şurda bunlardan alsam doldurabilirmiyiz? Sorun olur mu ?http://www.sanalpazar.com/Epson-Stylus-Photo-Rx520-Uyumlu-Kartus-Dolum-Seti__isp5432913 ne diyorsunuz? Yardımcı olursanız üniye başladım bu yıl notlari siteden cikartma durumum var. Ondan az masraf cok baski lazim

kaldırdık kutusuna dediniz ya o yazıcının kafası kurumuş olma ihtimali çok yüksek bunu göz ardı etmeyin
    satıcıya almadan önce sorun değişim yada iade olayını çünkü bu epson yazıcılar bazen dolan kartuşların çiplerine hata veriyor böyle bir durumda satıcı sizi yarı yolda bırakabilir , bence piyasadaki bilindik firmalardan almanız sizin için daha garanti olur , sorun çıkmassa zaten kartuşlar deforme olana kadar kullanırsınız aslında yazıcıyı aldığınız zamandan buyana da kullanabilirdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: sadece hanım eller

quote:

Orijinalden alıntı: UgrSa

Merhaba iyi forumlar arkadaşlar elimde epson rx520 modeli var 3-4 yildir zamaninda 450 liraya almiştim kartuslari cok pahali oldugu icin iki kez doldurttuk sonrada kaldirdik kutusuna bi kartusu 80 liraydı zamanında şimdi ya satıp kullanisli bi yazici almak istiyorum yada değerlendirmek, netten baktım dolum paketleri var link şurda bunlardan alsam doldurabilirmiyiz? Sorun olur mu ?http://www.sanalpazar.com/Epson-Stylus-Photo-Rx520-Uyumlu-Kartus-Dolum-Seti__isp5432913 ne diyorsunuz? Yardımcı olursanız üniye başladım bu yıl notlari siteden cikartma durumum var. Ondan az masraf cok baski lazim

kaldırdık kutusuna dediniz ya o yazıcının kafası kurumuş olma ihtimali çok yüksek bunu göz ardı etmeyin
    satıcıya almadan önce sorun değişim yada iade olayını çünkü bu epson yazıcılar bazen dolan kartuşların çiplerine hata veriyor böyle bir durumda satıcı sizi yarı yolda bırakabilir , bence piyasadaki bilindik firmalardan almanız sizin için daha garanti olur , sorun çıkmassa zaten kartuşlar deforme olana kadar kullanırsınız aslında yazıcıyı aldığınız zamandan buyana da kullanabilirdiniz

Hocam önerdiğiniz link varmi? Bahsettiğiniz tarzdakilerin yada alabilcegimiz bi dukkan varmi? İstanbulda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.