Şimdi Ara

EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye) (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.178
Cevap
74
Favori
285.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben abd den 2150 modelini aldım ve çok memnunum tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozzmania kullanıcısına yanıt
    Rainbow efekti çok çok rahatsız edici bir şey.Bazen bakıyorum projeksiyonumu değiştireyim diyorum ancak aklıma optoma hd26 da yaşadığım olumsuzluklar geliyor direkt vazgeçiyorum.Yani takıntılı bir insansanız belki görüntü 4k keskin güzel olabilir ancak insanı çok rahatsız edebilir de.Madem yurtdışından gelecek epsonun orta seviye ürünlerine bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopeful

cihazınızın ayarlarını ekran görüntüsü olarak paylaşırmısınız gerçekten çok iyi görüntü var bende karşılaştırmış olurum
    o ayarları değiştirdim, şimdi çok daha iyi ,akşam netflix teki f1 belgeselinden bir iki foto koyarım,muhteşem.
    ayarlarıda eklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzmania

Merhaba herkese, yakında bir arkadaşım amerikaya gidiyor, rica ettim bana bir projeksiyon getirecek. Aklımda epson 5650 modeli var ancak viewsonic px727 4k cihazı da kafamı karıştırıyor. Özellikle rainbow efekti beni korkuttuğu için epson diyorum ama sizlerin tavsiye edeceği bir model var mı oralardan getirilecek? ya da bu iki cihaz arasındaki tavsiyeleriniz..

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim..
    abd den aldıracaksanız paraya kıyıp 4010 aldırın, ve pj defterini uzun bir süre kapatın.
  • Zyvox kullanıcısına yanıt
    valla ayarların ekran görüntüsünü atarsan sevinirim

• Rainbow efekt denk gelirse kaldırıp atarım muhtemelen, en iyisi dlp lere hiç bulaşmamak. Teşekkürler cevabınız için..
    Doğru söylüyorsunuz ama 10bin TL'ye geliyor. O da çok yahu...
  • quote:

Doğru söylüyorsunuz ama 10bin TL'ye geliyor. O da çok yahu...
    5650 (2150) tam bir f/p ürünü, fotoları koyuyorum ,inşallah fikir verir.
  • telefonun kamerası ile çektim,çok gren var, normalde bu grenler ekranda yok, çok daha net gözüküyor.
    EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye)EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye)EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye)EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye)EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye)EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye)

• devam
    EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye)EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye)EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye)EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye)EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye)EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 15 Mart 2019; 21:6:36 >

• EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye)

EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 15 Mart 2019; 21:15:24 >

çok teşekkürler

Çok teşekkür ederim, zahmet verdim. Telefon ve karanlık ortam çekiminin de etkisi vardır ama sanırım siyah sahneler sıkıntılı. Yine de söylediğinizde haklısınız, tam bir f/p ürünü. Ya 4bin ya 10bin gibi bir seçim arasında kalmış oldum, arada o kadar fark yoktur sanırım.

Tekrar teşekkürler..
  • hopeful H kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkürler, sanırım bende aynısını yapacağım..
  • quote:

Çok teşekkür ederim, zahmet verdim. Telefon ve karanlık ortam çekiminin de etkisi vardır ama sanırım siyah sahneler sıkıntılı. Yine de söylediğinizde haklısınız, tam bir f/p ürünü. Ya 4bin ya 10bin gibi bir seçim arasında kalmış oldum, arada o kadar fark yoktur sanırım.

Tekrar teşekkürler..
    dediğim gibi telefonun kamerası kaynaklı, siyahlarıda normalde iyi burada fazla mavi çıkmış.
  • Bence dikkat etmeniz gerekn bir diger parametre ise fan sesi.Ben mesela tw5300u degistirip 2150 almayi dusundum ancak fan sesinde bir iyilesme olmamis.Bu serilerde fan sesi yanilmiyosam 28 ya da 29 db olmasi lazim.Mesela ust seviye tw9300 de bu yanilmiyosam 21 db.Lambayi eco dan normal moda aldiginzda dahi 26db civarinda.Onerim ses sisteminiz yoksa ve biraz isikli ortamda izleyecekseniz en azindan tw6700 falan dusunun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel noktaya değinmişsiniz. Ben pj değiştirdiğimde dikkatimi ilk çeken cihazın sessizliği olmuştu. Ses sistemi olsa bile sessiz sahnelerde dikkat dağıtabiliyordu tw5200

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Epson TW5650 (abd kodu 2150) Projeksiyon Cihazını, Beşiktaş demo odamızda test edebilir, uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Epson TW5650 için tıklayın

• boyutdijital kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin tw9300 ve optoma uhd65 stoklarınızda var mı, varsa fiyatı nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FletneR_

Bence dikkat etmeniz gerekn bir diger parametre ise fan sesi.Ben mesela tw5300u degistirip 2150 almayi dusundum ancak fan sesinde bir iyilesme olmamis.Bu serilerde fan sesi yanilmiyosam 28 ya da 29 db olmasi lazim.Mesela ust seviye tw9300 de bu yanilmiyosam 21 db.Lambayi eco dan normal moda aldiginzda dahi 26db civarinda.Onerim ses sisteminiz yoksa ve biraz isikli ortamda izleyecekseniz en azindan tw6700 falan dusunun.
    5650 nin fan sesi çok az değil, ama rahatsız edici de değil filmi izlerken duymuyorum kesinlikle. sıfır ses olursa ancak o zaman duyuluyor.
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.