Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (250+ Üye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
5.987
Cevap
74
Favori
253.285
Tıklama
Giriş
    380 Mesaj
    ben abd den 2150 modelini aldım ve çok memnunum tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    3236 Mesaj

Rainbow efekti çok çok rahatsız edici bir şey.Bazen bakıyorum projeksiyonumu değiştireyim diyorum ancak aklıma optoma hd26 da yaşadığım olumsuzluklar geliyor direkt vazgeçiyorum.Yani takıntılı bir insansanız belki görüntü 4k keskin güzel olabilir ancak insanı çok rahatsız edebilir de.Madem yurtdışından gelecek epsonun orta seviye ürünlerine bakabilirsiniz.
    |
    |
    ozzmania kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hopeful

cihazınızın ayarlarını ekran görüntüsü olarak paylaşırmısınız gerçekten çok iyi görüntü var bende karşılaştırmış olurum

Alıntıları Göster
    o ayarları değiştirdim, şimdi çok daha iyi ,akşam netflix teki f1 belgeselinden bir iki foto koyarım,muhteşem.
    ayarlarıda eklerim.
    SONY W905 LCD, EPSON EH-TW5650 PJ, GAMMA SCREEN 200X200 MOTORLU PERDE, PANASONIC 37PV60 PLAZMA, PİONEER LX57 AVR, WHARFADALE DİAMOND 9.6, PARADİGM CC-190,WHARFADALE 9.2, POPCORN HOUR VTEN, SONY BDP S350, PİONEER DV-420 DVD
  • Yarbay
    2568 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozzmania

Merhaba herkese, yakında bir arkadaşım amerikaya gidiyor, rica ettim bana bir projeksiyon getirecek. Aklımda epson 5650 modeli var ancak viewsonic px727 4k cihazı da kafamı karıştırıyor. Özellikle rainbow efekti beni korkuttuğu için epson diyorum ama sizlerin tavsiye edeceği bir model var mı oralardan getirilecek? ya da bu iki cihaz arasındaki tavsiyeleriniz..

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim..
    abd den aldıracaksanız paraya kıyıp 4010 aldırın, ve pj defterini uzun bir süre kapatın.
    SONY W905 LCD, EPSON EH-TW5650 PJ, GAMMA SCREEN 200X200 MOTORLU PERDE, PANASONIC 37PV60 PLAZMA, PİONEER LX57 AVR, WHARFADALE DİAMOND 9.6, PARADİGM CC-190,WHARFADALE 9.2, POPCORN HOUR VTEN, SONY BDP S350, PİONEER DV-420 DVD
  • Yüzbaşı
    380 Mesaj

valla ayarların ekran görüntüsünü atarsan sevinirim

|
    |
    Zyvox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj

Rainbow efekt denk gelirse kaldırıp atarım muhtemelen, en iyisi dlp lere hiç bulaşmamak. Teşekkürler cevabınız için..
    |
    |
    aBaBaDaN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Doğru söylüyorsunuz ama 10bin TL'ye geliyor. O da çok yahu...
    |
    |

Doğru söylüyorsunuz ama 10bin TL'ye geliyor. O da çok yahu...

Alıntıları Göster
    5650 (2150) tam bir f/p ürünü, fotoları koyuyorum ,inşallah fikir verir.
  • Yarbay
    2568 Mesaj
    telefonun kamerası ile çektim,çok gren var, normalde bu grenler ekranda yok, çok daha net gözüküyor.
    |
    |
  • Yarbay
    2568 Mesaj
    devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 15 Mart 2019; 21:6:36 >
    |
    |
  • Yarbay
    2568 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 15 Mart 2019; 21:15:24 >
    |
    |
    Bahsedilenler: hopeful
  • Yüzbaşı
    380 Mesaj

çok teşekkürler

|
    |
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj

Çok teşekkür ederim, zahmet verdim. Telefon ve karanlık ortam çekiminin de etkisi vardır ama sanırım siyah sahneler sıkıntılı. Yine de söylediğinizde haklısınız, tam bir f/p ürünü. Ya 4bin ya 10bin gibi bir seçim arasında kalmış oldum, arada o kadar fark yoktur sanırım.

Tekrar teşekkürler..
    |
    |

Öneriniz için teşekkürler, sanırım bende aynısını yapacağım..
    |
    |
    hopeful kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok teşekkür ederim, zahmet verdim. Telefon ve karanlık ortam çekiminin de etkisi vardır ama sanırım siyah sahneler sıkıntılı. Yine de söylediğinizde haklısınız, tam bir f/p ürünü. Ya 4bin ya 10bin gibi bir seçim arasında kalmış oldum, arada o kadar fark yoktur sanırım.

Tekrar teşekkürler..

Alıntıları Göster
    dediğim gibi telefonun kamerası kaynaklı, siyahlarıda normalde iyi burada fazla mavi çıkmış.
    |
    |
  • Yarbay
    3236 Mesaj
    Bence dikkat etmeniz gerekn bir diger parametre ise fan sesi.Ben mesela tw5300u degistirip 2150 almayi dusundum ancak fan sesinde bir iyilesme olmamis.Bu serilerde fan sesi yanilmiyosam 28 ya da 29 db olmasi lazim.Mesela ust seviye tw9300 de bu yanilmiyosam 21 db.Lambayi eco dan normal moda aldiginzda dahi 26db civarinda.Onerim ses sisteminiz yoksa ve biraz isikli ortamda izleyecekseniz en azindan tw6700 falan dusunun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Çok güzel noktaya değinmişsiniz. Ben pj değiştirdiğimde dikkatimi ilk çeken cihazın sessizliği olmuştu. Ses sistemi olsa bile sessiz sahnelerde dikkat dağıtabiliyordu tw5200

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    aBaBaDaN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    TV: Panasonic P42ST33E NeoPlazma - PJ: Panasonic PT-AT6000 - PVR: Vu+ Duo Linux HDTV Receiver Twin PVR - Media Player: Zidoo X9S - AVR: Cambridge Audio AZUR 751R - Remote: Logitech Harmony 650 - Network Streamer + Dac : Raspberry Pi3 + PiFi Dac V2 - Heco Metas 701 XT - Definitive Technology CLR2002 - Heco Victa 201 - Definitive Technology ProSub 200TL - Playstation 4 Slim 500GB - Mobile phone: Huawei Mate 10 Pro

PSN: nejatto

• Çavuş
    62 Mesaj
    Merhaba,

Epson TW5650 (abd kodu 2150) Projeksiyon Cihazını, Beşiktaş demo odamızda test edebilir, uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Epson TW5650 için tıklayın

Kolay gelsin tw9300 ve optoma uhd65 stoklarınızda var mı, varsa fiyatı nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    boyutdijital kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

amf23,by@li,charnel,alperemr,bsoyer,adoni

TF'dan DISCS,legalman,cerkan,levocum

• Yarbay
    2568 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aBaBaDaN

Bence dikkat etmeniz gerekn bir diger parametre ise fan sesi.Ben mesela tw5300u degistirip 2150 almayi dusundum ancak fan sesinde bir iyilesme olmamis.Bu serilerde fan sesi yanilmiyosam 28 ya da 29 db olmasi lazim.Mesela ust seviye tw9300 de bu yanilmiyosam 21 db.Lambayi eco dan normal moda aldiginzda dahi 26db civarinda.Onerim ses sisteminiz yoksa ve biraz isikli ortamda izleyecekseniz en azindan tw6700 falan dusunun.
    5650 nin fan sesi çok az değil, ama rahatsız edici de değil filmi izlerken duymuyorum kesinlikle. sıfır ses olursa ancak o zaman duyuluyor.
    |
    |
HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.