Şimdi Ara

Epic Games her gün yeni bir oyun hediye ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Epic Games her gün yeni bir oyun hediye ediyor
    Haftalık oyunculara ücretsiz olarak sunduğu bir veya iki oyun stratejisini yıllardır devam ettiren Epic Games mağazası, yılbaşının yaklaşması ile birlikte günlük hediye oyun kampanyasına geçiş yaptı.

Epic Games mağazasında her gün yeni bir oyun

Haftalık oyun kampanyasını Balloons TD 6 ile sona erdiren Epic Games şimdi günlük oyun kampanyasını başlattı. Her gün saat 19.00 itibariyle Epic Games mağazasında bir oyun hediye edilecek ve diğer güne kadar geçerli olacak.

Ayrıca Bkz.Epic Games 17 oyunun fişini çekiyor: Unreal Tournament 2003 de var! İşte liste

Kampanya Horizon Chase Turbo oyunu ile başladı. Bugün saat 18.59’a kadar oyuncular Horizon Chase Turbo oyununu kütüphanelerine ekleyebilir ve sonsuza kadar sahip olabilir. Horizon Chase Turbo, 80 ve 90'ların Out Run, Lotus Turbo Challenge, Top Gear (SNES), Rush gibi beğenilen oyunlarından ilham alan bir yarış oyunu. 16-bit grafik kalitesini temel alan oyunda çok oyunculu bölünmüş ekran modu da mevcut. Olumlu yorumlar alan yapım Steam mağazasında 42.99TL olarak satılıyor.

Horizon Chase Turbo

• Epic games yine kimsenin oynamayacağı oyunlar vermeye başlamış
  • Epic games yonetimi akp ye devretmiş oyunlara bak sdffsd
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    @lithran

Yalnız Horizon Chase Turbo yaklaşık steam'de 200 bin adet satmış, 3200 civarı "son derece olumlu" ortalamasında yorumlara sahip çok başarılı bir oyun.

Yani iyi oyun demek sadece bazı gençler için olduğu gibi pubg ya da mouse un sol tuşuna bas, sürekli adam öldür tarzında fps demek değil.

Misal şu anda Steam'de Rekor üstüne Rekor kıran, kısa sürede milyonlarca satan, anında kopyalarının bile türediği oyun "Vampire Survivors" . Bakarsanız 10-15 sene öncenin gamemaker ile yapılmış dandik oyunu gibi ama herkeste bağımlılık yaptı.

Bir de adamlar 15 gün boyunca oyun dağıtacaklar. Muhakkak 1-2 tane ses getirecek oyunu da bedava vereceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider_hip -- 17 Aralık 2022; 17:25:20 >
  • lithran kullanıcısına yanıt
    Chp devralsa verecekleri max oyun sculptur simulator olurdu snsndndndb
  • Bence muhtemelen AAA kalitesi 3 oyun ve geri kalan ilk günkü oyun gibi olacaktır. 5. güne kadar bekleyelim. İlk oyunu ekledim 2. oyunu beğenmedim. 3. oyun bakalım ne olacak.
  • Makara yapıyorum tabi,epic gerçekten gariban dostu ,verdiği oyunlar ile en baştan bir kütüphane kurallardan biriyim.
    Steam hesabımda 13 senelik.Epoc kadar oyun yok içinde
  • Az önce steam de 499₺ olan ucharted epic te 261₺ ye aldım. Launcher kötü olsada para daha önemli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.