Şimdi Ara

Epic Games, Birinci Parti PlayStation Özel Oyunları için Sony'ye 200 Milyon Dolar Teklif Etmiş (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bloodborne gelebilir de ratchet & clank gelmez. Eğer gelecek olsaydı şuana kadar gelirdi yani devam oyunu gelmeden önce çıkardı çünkü devam oyunu çıktıktan sonra getirmenin bir manası yok. O yüzden hala gelmediyse r&c serisini beklemeyin ama bloodborne gelebilir
  • Geçen bir haberde de yazmıştım, belli ki daha gelecek oyunlar, hatta şakayla karışık Xbox bile gelirse şaşırmayın demiştim, şakayı anlamayanlar Xbox'a takılmıştı ama Demon's Souls pc'ye gelecek belli ki, adamlar ilk günkü pc ve ps5 yazmaları sonra gelen tepkilerle yanlışlıkla yazdık demeleri, bugüne dek bir kere bile olmayan yanlış nedense oluyor, herkes bir kişinin hatası diyor da yapılan her video onlarca insanın elinden ve incelemesinden geçiyor, gelmez savunanlar mı dersin, oyun cahili olup hiç bir şey bilmiyorsun diyenler mi dersin, sağolsun şaşırmadı beni Sony, istemeden de olsa haberi verdi ve beni haklı çıkardı, sağol Sony... =)
  • Ulan çılgın Epic.
    Getir şu Uncharted ve The Last of Us oyunlarını yeter bize.
    Sen yaparsın bu işi..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Şu UFC leri de getirse ne güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1655 kullanıcısına yanıt

last of us gelse ne güzel olur 

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.