Şimdi Ara

Entourage İzleyen Yok Mu? IMDB: 9.3 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
304
Cevap
3
Favori
14.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın yeni bölüm var. Bu sezon zayıf başladı, umarım böyle sürmez.

Bilmiyorum daha önce yazıldı mı karakterlerin gerçek hayatta uyarlandığı kişiler şöyleymiş.

Vincent Chase - Mark Wahlberg
    Johnny Drama - Mark Wahlberg'in kuzeni Johnny Alves
    Turtle - Mark Wahlberg'in asistanı Donnie "Donkey" Carroll
    Ari Gold - Mark Wahlberg'in menajeri Ari Emanuel
  • Entourage.S07E03.Dramedy.HDTV.XviD-FQM

İngilizce altyazıda gelmiş.

Türkçede geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelberTh -- 19 Temmuz 2010; 18:53:27 >
  • Yeni izledim bölümü.

Son sahnedeki şapka olayı iyiydi
  • Sezon kötü gidiyor.Hemde çok kötü.Nerede eski sezonlar ?

Vince artık iyice antipatik oldu.Birde "Scott" denen herifle takılmaya başlayınca iyice çekilmez oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyükseltürk -- 21 Temmuz 2010; 2:01:09 >
  • Son iki bölümü hala izleyemedim
  • Öfff bölümün sonu çok fena bitti
  • Entourage.S07E04.HDTV.XviD-FQM

İngilizce altyazıda çıktı.
  • Tek bölümde herkesin işlerinin yoluna girmesi garip oldu. Neyse yine de süper gidiyor sezon. Bir sonraki bölümde Air Walker karakterinin yaratıcısı Stan Lee'de olacakmış sanırım. Bu arada Air-Walker'ın etek giydiğini de belirtmeden geçemeyeceğim. Ama Aquaman'de olduğu gibi dizide kostümü kesin değiştirirler. Tabi gösterirlerse.

Entourage İzleyen Yok Mu? IMDB: 9.3
  • Bu bölüm diğer bölümlerin aksine iyiydi.Şimdilik herşey düzeldi gibi ama yine bozarlar herşeyi.
  • Bu arada 4. bölümün sonunda çalan şarkı çok güzeldi. Biraz araştırdım ve ekşi'de buldum.

Wanda Jackson ~ Funnel of Love

• 5.bölüm çıkmış arkadaşlar
  • Çeviri Durumu: "Entourage"
    Dizi Bölümü :7x05 Çeviren :m1r4culous
    Başlama Tarihi :2010.02.08
    Çeviri Miktarı : %30
    Son Güncelleme :
    Durumu : Aktif
    Not :FQM. Bitiş Saati: 16:00
  • Altyazı da yayınlanmış

Son 3 bölümü izleyemedim,bu gece izleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocb -- 2 Ağustos 2010; 16:45:06 >
  • 7x05 bu sezondaki en iyi bölümdü, umarım böyle devam eder...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxi_rocker

1 Senelik hasret bitiyor, bu gece itibariyle 7. sezonuyla alemin kralı resmen geliyor. Uzun bir aranın ardından Ari Gold'umuza kavuşabileceğiz artık ki geçtiğimiz günde twitter sayfasından bu sezonla ilgili yaptığı yorumlarla heyecanımıza heyecan da katmıştır kendileri, sağolsunlar varolsunlar.

Efsane bir sezon finali ile çoğu kişiye belkide en iyi sezon finalini izletmiş ve karakterlerimizide ulaşabileceği en üst noktaya ulaştırmıştır. İşte tam da burada ee geriye ne kaldı o zaman diye sorgulatmıştır ve yeni sezon tagline'ın da da bunu dile getirmiştir : "Once you have it all, what's next?"

Ayrıca bu gece ilerleyen saatlerde Emmanuelle Chriqui (namı değer Sloan'ımız) Entourage facebook sayfasında canlı chat sayfasından olacaktır, ilgililere duyurulur ki ben kaçırmama ya çalışacağım. Son olarakta artık sayılı saatleri kalan 7. sezon posterini de paylaşayım ve eski bölümlere göz gezdirerek moda gireyim yavaştan...

Entourage İzleyen Yok Mu? IMDB: 9.3

güzel resim !!

• Sasha Grey'ide götürdüler
  • Bu haftaki bölüm süperdi, yıktı beni bazı sahneler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NNoitra

Sasha Grey'ide götürdüler

• Spoiler butonu çalışmıyor nedense.
    .
    .
    .

-----spoiler-----

Ari Gold'la duygu dolu anlar Bu sezon kesinlikle en dolu geçen sezondu, Billy Walsh'u adam olmuş halde görmek güzel, sigortalı bir işe girer artık .

-----spoiler-----
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.