Şimdi Ara

Enrique Iglesias Fan Club (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
2
Favori
12.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: castraelectro

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

ekle :D

ekledim :)

Teşekkür Ettim .
  • Şu yeni şarkısı "I Like How It Feels" tanıdık geliyor çok. Bu şarkı eskiden var mıydı,yoksa yeni mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuropeSkies

Şu yeni şarkısı "I Like How It Feels" tanıdık geliyor çok. Bu şarkı eskiden var mıydı,yoksa yeni mi?

yaklaşık 5 ay önce piyasaya çıktı
  • Ekle benide. Seviyorum bu adamı. Şarkıları süper.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sailyn

Ekle benide. Seviyorum bu adamı. Şarkıları süper.

ekledim dostum
  • beni de eklermisin hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael scofield77

beni de eklermisin hocam ?

Ne demek dostum ekledim bile.
  • Pitbull'la düet yeni dimi ?
  • evet
    http://www.youtube.com/watch?v=klk8QPcfFYQ&feature=channel_video_title

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Callum -- 25 Ekim 2011; 14:18:07 >
  • Yaz beni hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgehan.

Yaz beni hocam

Yazdım :)
  • ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrys

Seneler önceydi, tam olrak kaç yılıydı hatırlamıyorum ama denizden bir binaya doğru giden görüntü ile sonradan bir kızın peşinden kalabalığı yararak şarkı söyleyen birinin klibini sesini yorumunu acayip beğenmiştim. Şarkının ismi "Rhythm divine" söyleyen kişi de Enrique Iglesias'tı...
    O gün bugündür bu herifi severim, dinlerim (aynı şarkı hala pc'de durur ara sıra dinlerim)

bu adamı tanıdığım şarkı

beni de yazıverin o zaman
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfur61 -- 17 Eylül 2016; 13:45:42 >
  • Yaz beni de.
  • benide ekle. Bu arada şu vidyoyu izlemiş miydiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan1980125 -- 29 Ocak 2012; 21:15:05 >
  • Sayfamız güncellenmiştir arkadaşlar bütün müzikleri araştırdım ve ilk sayfada topladım sizin için ve üye güncellemesinide bana gelen pm ve konuya yazılan cevaplar neticesinde gerçekleştirdim.Üye alımı istekler doğrultusunda devam edecektir,iyi forumlar...
  • Güzel liste yapmışsın. Ben escape albümü çıktığından beri takip ediyorum ama yinede dinlemediğim şarkıları varmış, senin listede gördüm. Sağol paylaşım için. Bi tanede reklamını koyayım :
  • ilk kez 99 da kasetini almıştım o zamanlar hergeleydi tabi her ay single çıkartırdı.
  • Yalnız adam benini aldırınca sanki tipi bozuldu. Eskisi kadar güzel görünmüyo. Yaşın verdiği etkide olabilir tabi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.