Şimdi Ara

Enpara Seslenenkitap ve Babil'de %50 İndirim! (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.966
Cevap
54
Favori
107.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kitap indirim hakkını kulanmayan varsa bana yazabilir mi lütfen
  • Keske %5 yerine kupa kampanyası olsa :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler siparişleri parçalı olarak bayramın ilk saatlerinde vermek gerekiyor, ayrı sipariş verme nedeni ise tedarik daha çabuk oluyor bir noktada.
  • tedarik asamasinda hala benimki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparis vereceğim de kupa almak için ne yapıyorduk acaba? %5 çok etki yapmaz da kupa işe yarar bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LilTunechi

Siparis vereceğim de kupa almak için ne yapıyorduk acaba? %5 çok etki yapmaz da kupa işe yarar bir şey.

bitti kupa kampanyası
  • Hayda gecen ay habersiz oldugumdan kacirdik simdi de bitti. Neyse %5 kullaniriz o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • izmirden kitap alacak olan var mı? bana da alsa.. bayramdaki yüzde 5 de yanına kalsa
  • 50 Tl lik sipariş verdim. Bunu 100 e tamamlasam yine %50 kampanyasına dahil oluyor mu ? Ayrı ayrı verdiğimiz için sorun yaratır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Langerius

50 Tl lik sipariş verdim. Bunu 100 e tamamlasam yine %50 kampanyasına dahil oluyor mu ? Ayrı ayrı verdiğimiz için sorun yaratır mı ?

1 liralık kitap da alsan 50 kuruş iade verir. özetle, farketmiyor. ister ayrı ayrı ister 100 tl birden harca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 11 Temmuz 2015; 16:56:00 >
  • Kitap almak için acelesi olmayanlar biraz bekletsin sepette , güzel bir kampanya daha geliyormuş bilginiz olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin07

Kitap almak için acelesi olmayanlar biraz bekletsin sepette , güzel bir kampanya daha geliyormuş bilginiz olsun :)

Aldığımız kitap sayısı kadar kitap mı hediye edecekler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

quote:

Kitap almak için acelesi olmayanlar biraz bekletsin sepette , güzel bir kampanya daha geliyormuş bilginiz olsun :)

Aldığımız kitap sayısı kadar kitap mı hediye edecekler?

Yok hocam kupa kampanyası gibi sanırım , detayları öğrendiğim an paylaşacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: marxx

quote:

Orijinalden alıntı: Langerius

50 Tl lik sipariş verdim. Bunu 100 e tamamlasam yine %50 kampanyasına dahil oluyor mu ? Ayrı ayrı verdiğimiz için sorun yaratır mı ?

1 liralık kitap da alsan 50 kuruş iade verir. özetle, farketmiyor. ister ayrı ayrı ister 100 tl birden harca...

Teşekkürler

• Bende takipteyim. Haber gelince alimi gerceklestiririm :)

Enpara

• quote:

Heyecanla detayları bekliyoruz

• Sadece kitapta mi yoksa butun urunlerde iade var mi babil.com icin canta vs...

• quote:

Orijinalden alıntı: bilal47

Sadece kitapta mi yoksa butun urunlerde iade var mi babil.com icin canta vs...

Hepsinde.

• Geçen hafta sipariş verdiğim "D52: 52 Haftada Temel Davul Dersleri" kitabını, "baskısı tükenmiş, temin edemiyoruz" diyerek siparişimi iptal eden babil.com, aynı kitabı bugün "stoktan hemen teslim" etiketiyle satmaya başlamış. Kitabın dağıtımcısına ulaştığmda da baskısının olduğunu öğrendim. Benim için artık güvenilmez bir firmadır. Bir daha ne alışveriş yaparım, ne de çevremdekilerin yapmasına izin veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enfarktus

Geçen hafta sipariş verdiğim "D52: 52 Haftada Temel Davul Dersleri" kitabını, "baskısı tükenmiş, temin edemiyoruz" diyerek siparişimi iptal eden babil.com, aynı kitabı bugün "stoktan hemen teslim" etiketiyle satmaya başlamış. Kitabın dağıtımcısına ulaştığmda da baskısının olduğunu öğrendim. Benim için artık güvenilmez bir firmadır. Bir daha ne alışveriş yaparım, ne de çevremdekilerin yapmasına izin veririm.

iletişim durumu nasıl bilmiyorum ama sor istersen belki yeni getirmişlerdir.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.