Şimdi Ara

Enpara Playstation Store %50 iade kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.671
Cevap
22
Favori
54.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Baştan sevinmiştim , sonra US psn kullandığım aklıma geldi. Us psn de geçmiyor tr kartlar.

Kart geçse Finansbank anlayamaz indirim verir ama psn kabul etmeyecek sıkıntı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkTranqlty

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Kartı internet şubesinden almak içinbaşvurduk diyelim.Kartı alırken herhangi bir ücret vs çıkacak mı?Ya da onumuzdeki ay mesela?

Yoksa,ininal kart gibi bişey mi?

Hic ucret odemeyeceksiniz.

Her ay cuzdana 50 tl yukleyip 3 ay sonunda 150 tl olan oyunu 75'e alabiliriz

Parayı cüzdana ekleyip harcamayıca da %50 iade oluyor mu yoksa illa cüzdana ekledikten sonra harcamak lazım parayı iade için? Sadece cüzdana ekleyip harcamadan da iade geliyorsa iyi yoksa her ay alacak oyun bulmak zor olur

Adım hareketine yansıyacağından olur zaten ha cüzdana almışsın ha satın almışsın aynı şey suistimal durumu yok illa ki Sony e verilen para olarak kartına yansıyacak

• quote:

Kartı internet şubesinden almak içinbaşvurduk diyelim.Kartı alırken herhangi bir ücret vs çıkacak mı?Ya da onumuzdeki ay mesela?

Aksine hediye verecekler sana ülkemiz anlayışına ters bir bankacılık kullanınca anlayacaksın müşteri memnuniyeti çok ön planda. Bana ilk aldığımda not defteri kaliteli uçlu kalem ve bir kaç zımbırtı vermişlerdi.sana çikolata da verebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 29 Aralık 2014; 21:16:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Aksine hediye verecekler sana ülkemiz anlayışına ters bir bankacılık kullanınca anlayacaksın müşteri memnuniyeti çok ön planda. Bana ilk aldığımda not defteri kaliteli uçlu kalem ve bir kaç zımbırtı vermişlerdi.sana çikolata da verebilirler.

Ininal'i migrostan, sakiz alir gibi almistim. Bunu da almak o kadar kolay mi? Yok sozlesme, su bu varsa hic ugrasamam. Gidip alip cikmak istiyorum. Para yuklemesi nasil? Kolay mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kampanya başladı mı yoksa 1 ocakta mı başlıyor?
  • En para kartini nereden alabiliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

aylık 50 lira harcayınca ertesi ay yatıyor işte yarısı. bu ay kampanyalı harcama yapmamıştım, önümüzdeki ay yatacak işte. Geçen sefer Spotify harcamalarını da kampanyaya dahil ettiklerinde aynı gün harcama yapmış ve ertesi ay parası yatmıştı.

velhasıl, yatsa da yatmasa da uzatmam gerekiyordu zaten plus ı:) denk geldi iyi oldu.

heh anladım yatanla uzattın. birden umutlanmıştım çeker çekmez oluyor diye. öyle böyle her türlü bence mükemmel kampanya. ilk işim yarın maaş yatsın tomb raider'ı alırım.

bu bana bahane oldu. :)
  • Enpara Ana Konusu burdadir arkadaslar. Burdan istediginiz bilgiye ulasibilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_66512220/f_/key_enpara%252Banakonu//tm.htm#66512220

• Finansbank kredi kartım olduğu için sanırım sistemde bilgilerim olduğundan başvurmamla birlikte Enpara internet şubem aktif oldu şuan. Bir de eve sözleşme ve kart göndericeklermiş. İyi oldu bu kampanya, hem de Enpara hesabı edinmiş oldum dursun bir kenarda. Adını sık sık duyuyordum, başka kampanyaları da vardır inşallah böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drakoid

quote:

quote:

Ininal'i migrostan, sakiz alir gibi almistim. Bunu da almak o kadar kolay mi? Yok sozlesme, su bu varsa hic ugrasamam. Gidip alip cikmak istiyorum. Para yuklemesi nasil? Kolay mi?

Bizzat ayağına gelecekler seni ziyaret edip nazikçe tüm detayları anlatıp kartını hediyen ile birlikte verirler . Bir sözleşme de imzalarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

En para kartini nereden alabiliyoruz

Enpara 0 (850) 222 36 63 Çağrı merkezini arayarak talepte bulunuyorsun sonra onlar seni ziyaret edip kartını veriyorlar.

• ENPARA BAŞVURUYU LINKE TIKLAYIP YAPABİLİRSİNİZ 7/15 GÜN İÇİNDE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ EVİNİZE VEYA İŞYERİNİZE GELECEK KARTINIZI TESLİM EDECEK

https://www.finansbank.enpara.com/basvuru/yeni-basvuru-1-1.aspx
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Drakoid

quote:

quote:

Bizzat ayağına gelecekler seni ziyaret edip nazikçe tüm detayları anlatıp kartını hediyen ile birlikte verirler . Bir sözleşme de imzalarsın.

Bu hic hosuma gitmedi. Ben maalesef rahatca alip kullanabilecegim bir sey ariyodum.

• Drakoid D kullanıcısına yanıt
    Eve gelmeden önce sizi ariyorlar. Haber veriyorlar. Eger eve gelmelerini istemiyorsaniz, dışarıda ortak bi yerde de görüşebilirsiniz. Ben öyle yapmıştım.

• SADECE UZAK DURUN !!!!! YAZI AYNI KONUDA XBOX BÖLÜMÜNDE GEÇİNCE ORDAKİLERİ UYARDIM AYNISINIDA BURDA GÖRÜNCE SİZİDE UYANDIRMAK İSTEDİM KOPYALADIM KENDİ YAZIMDAN

XBOX PS MEVZUSU DEGİLDİR HEPİMİZ KARDEŞİZ YANLIŞ ANLAŞILMASIN

aslında boş bir haber artı adamlara prim ve reklamını yaptırmaktan bişey değil

günümüzde sadece 13sn akşam dizi arasında reklam verdiğinde yüzbinlerle oynayan meblağ

iyi reklam yaparlar sizin gibileride alet ederler bu tip kurumlar kurumlarla anlaşmalı yaparlar

her iki tarafta kazançlı çıkar

gel görki sadece tr hesaplarda geçerli ise ve Amerikan us hesapları desteklemiyorsa farzedelim

200 tl tr Xbox live store daki oyunu ben 140 tl ye temin edebiliyorum us store dan hesabıma tutar $ olarak yansımalıdır

SİZ BANKAYA EKSTREYE $ OLARAK YANSINMASINI SÖYLEMEDİGİNİZ TAKDİRDE HEP SİZE BORCU ANA TUTARI KADAR EFEKTİF SATIŞTAN KENDİ KURU ÜZERİNDEN DOLAR SATIŞI YAPICAK
    TÜRK LİRASINA ÇEVİRİP SİZE KURDAN ZARAR ETTİRECEKTİR EKSTENİZE TUTAR TL GELİCEKTİR ÖDEMEYEDE MAHKUMSUNUZ

dövizi tl çevirip bana yansıtırsa kurdan zarar ederim çünkü banka kurunda alış düşük satış yüksektir serbest piyasaya göre bazı bankalarda 5 kuruşa kadar fark edebilir

Xbox live tr alsanızda zarardasanız birkere us store da %25 ucuzdur oyunlar bunun hesabını yapın

us store dan alışveriş yapıp kredi kartındaki ekstre borucunuzu tl çevrilsede zarardasınız banka dövizi alış satışından + faizi vs bindire bindire geçirirler

serbest piyasada dolar 2.32 ise bankalarda 199.99 0.32 kuruş zarardasınız üstüne faizi var sizin 50 tl yi sag elinizden alıp sol elinizden veriyorar

reklamını yapıyorsunuz hiçde kar yapmıyorsunuz

ufak bir hesabı örnek verek 5000 tl borç ödemesi kredinin 1 ay gecikmeli ikinci ay ödemeye kalk ana borç 5600 tl olur

5000 tl mevduat hesabında birkimin var iki ay sonra git 64 gün sonra 5200 tl bile yoktur banka 1 verir 10 alır

gidin marketlerde satılan pre-paid kredi kartları mevcut beyler mastercard gibi kullanıyorsunuz içine para yükleyebilirsiniz $ olarak

dünyanın her yerindede geçerlidir hediye bile edebilirsiniz yükle kullan at özelliği vardır alın bir kart yükleyin her sene 200-300 $

live gold mu alıcaksınız oyunmu alıcaksınız add on dlc mi neyse o kart ile görün sakın bulaşmayın $ borcuna

PAYPAL KULLANMAYIN DEMİYORUM YANLIZ KREDİ KARTINA BAGLI DEGİLDE MEVDUATSIZ MASRAFSIZ $ HESABINA BAGLI KALMALI

BELLİ PERİYODLARDA HESAPLAR KAPATILMALI YENİ HESAPLARA TANIMLANMALI BELLİ ZAMANDAN SONRA PARA YÜKLEDİGİNİZDE PAYPAL İÇİN MASRAF KESECEKTİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFruit -- 30 Aralık 2014; 3:58:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tenebrio

Eve gelmeden önce sizi ariyorlar. Haber veriyorlar. Eger eve gelmelerini istemiyorsaniz, dışarıda ortak bi yerde de görüşebilirsiniz. Ben öyle yapmıştım.

İşim gücüm yok onlarla mı görüşcem En nihayetinde hesap ve hesap kartı işte, adamla görüşüp neyi konuşuyorsunuz ki? Ben de bugün başvuru yaptım, daha önceden Finansbank üyesi olduğum için internet şubem aktif hale geldi bile. Sadece banka kartını bekliyorum, onda da seçeneklerden sadece banka kartı teslimatı tarzı bi seçenek vardı onu işaretledim. Kargo gibi kapıma gelip, sözleşme imzalatıp kartı teslim almayacak mıyım yani?

• iFruit kullanıcısına yanıt
    İfruit ben çok memnunum psn hesabımdan tl olarak çekecek Psn TR ödemeleri kendi çevirip bankaya TL olarak yansıtıyor nihayetinde en para döviz ile ilgili bir işlem yapmıyor. Şuana kadar da çok kar ettim bu kart ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 30 Aralık 2014; 13:07:29 >
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Bende öyle çok istedim. Sadece kart yollamasini. Ama yok illaki musteri temsilcisinide yolladilar basima

• Bende dun gene gordum mail geldi sevindim iyi oldu bu ama sadece tr psn icin degildir sonucta Playstation diye yaziyor ayriyetten tr diye belirtme yok o yuzdrn us de de gecebilir

• Bu işlem keşke direk amazonda geçerli olsa. Amazondan psn card alıp 25i iade alırdık güzel olurdu. Us psnde geçerli olmaz sanırım kartı kabul etmez galiba. Hadi hayırlısı yine güzel tabi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.