Şimdi Ara

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.599
Cevap
59
Favori
120.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

memur olduysan sigortan varsa verirler neden mi?

2 ay önce hiçbir iş yapmazken 3bin lira denedim vermediler.
    Geçen ay öğretmen olarak işe başladım daha ilk sigortam bile yeni yapıldı ve yine 3bin lira denedim.
    6500 liraya kadar verebiliriz diye onay verdi bende 5bin lira çektim anında hesaba yattı dosya masrafı ve sigorta olmadan:)

eşimde öğretmen 3 aylık.
    1900 puanı vardı
    sıfır borcu
    başvurdum kredi için 28000 tl için.
    1500 tl kredi verdiler.
    maaşı 2800 lira olan insana:)

yani dediğiniz geçerli değil aslında.
    kafalarına göre veriyorlar tamamen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artçı

quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

memur olduysan sigortan varsa verirler neden mi?

2 ay önce hiçbir iş yapmazken 3bin lira denedim vermediler.
    Geçen ay öğretmen olarak işe başladım daha ilk sigortam bile yeni yapıldı ve yine 3bin lira denedim.
    6500 liraya kadar verebiliriz diye onay verdi bende 5bin lira çektim anında hesaba yattı dosya masrafı ve sigorta olmadan:)

eşimde öğretmen 3 aylık.
    1900 puanı vardı
    sıfır borcu
    başvurdum kredi için 28000 tl için.
    1500 tl kredi verdiler.
    maaşı 2800 lira olan insana:)

yani dediğiniz geçerli değil aslında.
    kafalarına göre veriyorlar tamamen.

bunu önceki sayfalarda çok konuştuk,enparada çok yüksek puanlılara genelde kredi çıkmıyor.
    Borçlarını ödemeyi aksatan orta puanlılara çıkıyor krediler :)

• bankalar için müşteri faiz ödeyendir
    normal tabi:)
  • bende 3000 tl için başvurmuştum olmamıştım şimdi öylesine 1.000 için başvurdum oldu
  • var mı daha uygun olan 1.15 ten
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    1.05 - Dijital Deniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

1.05 - Dijital Deniz.

10.000 tl 10 ay vade de 74 tl fark ediyor değer mi ki acaba en parayı bırakıp ordan kredi çekmek hazır müşterisiyimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

quote:

1.05 - Dijital Deniz.

10.000 tl 10 ay vade de 74 tl fark ediyor değer mi ki acaba en parayı bırakıp ordan kredi çekmek hazır müşterisiyimde

Değmez. Hiü aylık 10 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

quote:

1.05 - Dijital Deniz.

Totalde 74 lira fark ediyorsa değmez bence de.
  • quote:

hocam sakarya geyve şubesinden çektim 28000 tl
    1.04 dosya yok sgirota 80 hayat 50 kaza işte o kadar toplam masrafı

mesajınız üzerine iş bankası şubemi aradım. 10.000 tl 24 ay kredi sorduğumda 1,10 masraflı kredi ve 1,16 oranlı masrafsız var dedi. Masraflıdan toplam 150 tl ücret alıyor sigorta falan.

1.04 oran çok iyi. bu oranı onlar mı teklif etti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

quote:

hocam sakarya geyve şubesinden çektim 28000 tl
    1.04 dosya yok sgirota 80 hayat 50 kaza işte o kadar toplam masrafı

mesajınız üzerine iş bankası şubemi aradım. 10.000 tl 24 ay kredi sorduğumda 1,10 masraflı kredi ve 1,16 oranlı masrafsız var dedi. Masraflıdan toplam 150 tl ücret alıyor sigorta falan.

1.04 oran çok iyi. bu oranı onlar mı teklif etti?

evet hocam onlar teklif ettiler 1.08 dedilerdi
    sonra 1.04 düştü masrafsız
  • Hesabımda güzel bir meblağ var sürekli giriş çıkış oluyor, devlete göre öğrenciyim..
    Kısacası onaylamaları %99.
    Akbank çalışmadığım halde 39bin veriyor ama faiz yüksek.

Altına yatırım yapmanın tam zamanı, riske girmek istiyorum.

Biri anlatabilirmi başvurduk diyelim, ve onaylandı, direk hesabamı yatıyor yoksa bizden onaymı istiyor?
    "Krediniz onaylanmışdır, ister onaylayın hesabınıza yatıralım, isterseniz kabul etmeyin'mi" diyorlar?
  • Ch4ylak kullanıcısına yanıt
    Siz onaylarsanız hesaba yatıyor.

• artçı kullanıcısına yanıt
    Çok güzel oranmış. Ben geçen ay 1.04 ten çektim 30 bin tlye 36200 ödeyeceğim 400 tl de masraf var toplam 36600 ödüyorum 36 ayda. Ama öğretmen olduğum için bizim sandıktan aldım bu oranı hiç bir banka bu oranı vermemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ede.Murat -- 18 Kasım 2014; 20:39:13 >
  • evet bende şaşırdım hocam.
    denizbanktan çekecektim hanımın maaş hesabı diye
    adamların internetteki oranlarından kendilerinin haberi yok
    dedim kalsın uğraşamam
    enpara desen 1500 tl kredi çıkarttı ne yapalaım derken denk geldi
  • Denizbank'a bulaşmadığın iyi olmuş hocam. 1.05 oran fakat 24 ay 10000 tl çektiğinde eline 9600 küsür lira geliyor. Enpara en iyisiydi fakat işbank da değerlendirilebilir bir durumda şuan.
  • Ogrenciyim denemek icin kredi basvurusu yapmistim merak ediyordum vereceklermi diye kredi puanim yuksek olmasina ragmen vermediler birikim hesabi calisma durumunuz kredi karti borcunuz vs diyip.. 1000 tl basvurmustum. Daha sonra hesaba 10 bine yakin para attim bir kismini birikim hesabina koydum 4 gun sonra tekrar basvurdum 2000 icin bu sefer onaylandi dedi :) 2000/6 yaptim faiz 70 kusur lira cikardi ama erken odeyince bu faiz orani dusuyor. Ogrenci olup kredi cekmek isteyen veya kredi cikarmak isteyen varsa bu yolu deneyebilir :) simdi ben bu krediyi cektim diye kredi puanim dusmusmudur yoksa duzenli odersem puanim artmaya devam edecek tecrubesi olan arkdas bilgilendirrse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

Denizbank'a bulaşmadığın iyi olmuş hocam. 1.05 oran fakat 24 ay 10000 tl çektiğinde eline 9600 küsür lira geliyor. Enpara en iyisiydi fakat işbank da değerlendirilebilir bir durumda şuan.

Denizbank'ta ne kesintisi var ki ? Ben 20000 çektim, elime 20000 geçti. 10000'e nasıl 9600 geliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rock_starr

Ogrenciyim denemek icin kredi basvurusu yapmistim merak ediyordum vereceklermi diye kredi puanim yuksek olmasina ragmen vermediler birikim hesabi calisma durumunuz kredi karti borcunuz vs diyip.. 1000 tl basvurmustum. Daha sonra hesaba 10 bine yakin para attim bir kismini birikim hesabina koydum 4 gun sonra tekrar basvurdum 2000 icin bu sefer onaylandi dedi :) 2000/6 yaptim faiz 70 kusur lira cikardi ama erken odeyince bu faiz orani dusuyor. Ogrenci olup kredi cekmek isteyen veya kredi cikarmak isteyen varsa bu yolu deneyebilir :) simdi ben bu krediyi cektim diye kredi puanim dusmusmudur yoksa duzenli odersem puanim artmaya devam edecek tecrubesi olan arkdas bilgilendirrse sevinirim

Kredi cekip duzenli odedikce artar diye biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.