Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.453
Cevap
516
Favori
1.839.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

Hangisi uzatıldı?
    Netflix spotify %50 indirim
  • Spotify & Netflix %50 kampanyasından Ayın Enparalısı olma şartı kalkıyor yerine başka bir şart geliyor.

Artık kampanyadan yararlanmak için 3 tane otomatik fatura ödeme talimatınızın olması gerekecek, kesin değil ama %99 böyle olacak yeni şart. Yani 3 tane fatura talimatı tanımlayıp yıl sonuna kadar her ay %50 indirim alınabilecek. Bence her ay Ayın Enparalısı olmaktan daha kolay, en azından bir seferde bitecek iş.

Kredi kartı 100 TL aidat kampanyası bitti, tekrar başlamaz. Bir sürü yeni kampanya fikri var ama bütçeler çok yüksek, seçim sonrasındaki genel ekonomik gidişata göre şekillenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parasetamol1903 -- 20 Haziran 2019; 9:44:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Spotify & Netflix %50 kampanyasından Ayın Enparalısı olma şartı kalkıyor yerine başka bir şart geliyor.

Artık kampanyadan yararlanmak için 3 tane otomatik fatura ödeme talimatınızın olması gerekecek, kesin değil ama %99 böyle olacak yeni şart. Yani 3 tane fatura talimatı tanımlayıp yıl sonuna kadar her ay %50 indirim alınabilecek. Bence her ay Ayın Enparalısı olmaktan daha kolay, en azından bir seferde bitecek iş.

Kredi kartı 100 TL aidat kampanyası bitti, tekrar başlamaz. Bir sürü yeni kampanya fikri var ama bütçeler çok yüksek, seçim sonrasındaki genel ekonomik gidişata göre şekillenir.
    Ayın enparalısı olmak daha kolaydı asıl. Bu şekilde bir anlamı kalmadı. Çoğu kişi faturalarını diğer kartların avantajı için otomatik talimat vermiştir zaten.

• Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    Ayın enparalısı olmak çok daha kolaydı.
  • Ayın en paralısı olmak çok daha kolay faturalar zaten diğer kartlara bağlı çoğu kişide
  • Hepsiburada'dan telefon aldım taksit yaptım. Şlakkksss.
  • ben enparanın yerinde olsam direk şu taksitlendirme kampanyasını bitirirdim. Muhtemel sonuca ışık hızında götürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Spotify & Netflix %50 kampanyasından Ayın Enparalısı olma şartı kalkıyor yerine başka bir şart geliyor.

Misal aynı evde yaşayanlar nabacak. Yazı-Tura ya da taş-kağıt makas ile mi karar verecek. Hadi bunu da geçtim.
    Bunu kullananların çoğunluğu gençlerdir. Kaç tanesi evin faturası ile haşır neşir ya da ailesi izin verecek. Enpara üzerinden, Spotify ve Netflix ödemelerinde büyük bir düşüş yaşanacak ve mağduru da gençler olacak.

Umarım birileri çıkar ve çoğunluğun az/çok kolayına gelecek bir alternatif yaratırlar. Cidden, gençler için özellikle çok büyük bir kolaylıktı. Herkes DH'ler gibi yolunu yordamını uyduracak kadar bilgi sahibi de değil ya da haberdar değil. Şimdiye kadar buradakilerin yaptığı gibi ortak olarak Aile paketlerine geçiş olur ama dediğim gibi geride bir çoğunluk var.
    Neyse başımız sağolsun.

• ayın enparalısı olmakta bişey yoktu ki yahu para çek para gönder vs. evin internet faturası bende ama su ile elektriği de enparaya bağlamam gerekir kampanyadan yararlanmak için. bizimkiler zaten fatura talimatı vermiş başka bankadan. umarım bu şekilde olmaz.
  • Netflix için fatura talimatı şartına geçiyorlarsa artık Netflix ödemelerini Ceptetebe bağlamanın vakti gelmiştir. Ayın enparalısı zaten direk oluyorduk.
  • QNB-Enpara ile tüm ilişiğimi kestim. Kimseyede önermem artık.

40K limitli kredi kartım (1gün dahi borcu aksatılmadı), ve bir çok mevduatım vardı. 3 yıldır sorunsuz kullanıyordum. Çat diye habersizce, haber vermeden hukuksuzca hesabımı kapattılar. Ardından bir bilgi verme gereği bile duymadılar. 7 gün boyunca kendilerine ulaşmaya çalıştım (genel merkezin telefonunu kesinlikle vermiyorlar, çağrı merkezinde blokeli hesaplara yardımcı olamıyor).

7 gün sonunda paramı kurtardım, kredi kartlarımı kapattırdım hemen. Katarlılara bu kadar para yedirirsek günün birinde onlarda şımaracaktı ki nitekim baya şımardılar. Sadece bloke şikayetleri bile baya var:
    https://www.sikayetvar.com/enpara/bloke

Artık katar ve katar bankalarından uzak duruyorum. Tavsiye etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayalci07

QNB-Enpara ile tüm ilişiğimi kestim. Kimseyede önermem artık.

40K limitli kredi kartım (1gün dahi borcu aksatılmadı), ve bir çok mevduatım vardı. 3 yıldır sorunsuz kullanıyordum. Çat diye habersizce, haber vermeden hukuksuzca hesabımı kapattılar. Ardından bir bilgi verme gereği bile duymadılar. 7 gün boyunca kendilerine ulaşmaya çalıştım (genel merkezin telefonunu kesinlikle vermiyorlar, çağrı merkezinde blokeli hesaplara yardımcı olamıyor).

7 gün sonunda paramı kurtardım, kredi kartlarımı kapattırdım hemen. Katarlılara bu kadar para yedirirsek günün birinde onlarda şımaracaktı ki nitekim baya şımardılar. Sadece bloke şikayetleri bile baya var:
    https://www.sikayetvar.com/enpara/bloke

Artık katar ve katar bankalarından uzak duruyorum. Tavsiye etmem.
    Peki neden bloke koydular ?

• Son günlerde Gittigidiyor, n11 ya da Hepsiburada üzerinden sonradan taksitlendirme işlemi yapan var mı acaba ? taksitlerde değişim sonrası 6 taksitte bir artış söz konusu mu ?
  • Arkadaşlar kredi kartı için ne kadar puan gerekiyor? Şuan kredi puanım 1064. Başvurum olumsuz geldi.
  • Arkadaşlar incehesap.com'dan yada epttavm.com'dan telefon alıp sonradan taksitlendirme yapan oldu mu? Bu sitelerde sonradan taksitlendirme oluyor mu?
  • ehiamico kullanıcısına yanıt
    Forum banka çalışanları tarafından süreklş takip ediliyor.Bu yaptığınızı buraya yazmaya devam ederseniz şalakssssssss diye bitirirler kampanyayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cono01

Benim mayısta 1589 olan not denizbank yeni kart açılışı kmh açılışı ve 2000 tl kredi açılışıyla borç oranım baya düştüğü halde 1274 oldu ama haftaya kredi başvurusu yapıcam enpara kabul edeceğini düşünüyorum düşük notla kredi çekilebileceğini deniycem.
    Çünkü 1589 la 1274 olan durun aynı sadece yeni açılışlar düşürdü enparanın bunları dert edeceğini sanmıyorum.
    Tahmin ettiğim gibi 40 bin kredi çıktı gine 1274 kredi notuna geçen ay 1589du gene 40bin çıkıyordu.
    Durum aynı zaten sadece yeni açılış oldu ondan düştü not.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cono01

Tahmin ettiğim gibi 40 bin kredi çıktı gine 1274 kredi notuna geçen ay 1589du gene 40bin çıkıyordu.
    Durum aynı zaten sadece yeni açılış oldu ondan düştü not.

Alıntıları Göster
    Hocam bu puanı kredili mevduat hesabı puan etkiliyormu baya oluyor Denizbank çalışanı normal hesap yerine 10.000 kredili mevduat hesabı açmış çağrı merkezi kapatmıyor online işlemde...şube kapatırmış kapatsam etkilermi birde hocam.. 1600 puanım vardı geçen ay bu ay karttan 3000 tl kullandım 200 puan düşmüş..

• cono01 kullanıcısına yanıt
    Kredi notunuzu nereden ogreniyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mt28

Kredi notunuzu nereden ogreniyorsunuz?
    halkbank ucretsiz veriyor hocam bitane hesap acın yeterli :) sureklı alırsınız
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.