Şimdi Ara

ENPARA KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
21
Favori
76.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ay 30/15 mi 50/15 mi biri öğrense sipariş verecektim tam ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gabrieldefrens

Benim anlamadigim; bu ay son olarak 30/15 uzerinden mi degerlendirilecek bilen arkadaslar aydinlatabilir mi
    Aralık ayı 30/15. Ocaktan itibaren 50/15 olmuş.
  • bir anlamı kalmamışki çoğu siteye göre pahalı fiyat veren siteydi kitapyurdu platinium üyelik veriyorlar bedava gidin oradan alın en azından ayın bilmem kaçı gelsin haftasonu olmasın diye beklemezsiniz
  • juve212 J kullanıcısına yanıt
    ayın enparalısı isen evet.
  • Kidega kampanyasında alt limitin 50tl olması hiç hoş olmadı. Kullanmayacağım bi kampanya oldu şimdi bu. Keşke yeni bi kampanya yapsalardı bunun yerine.

• Arkadaşlar mesela bu ay hem Encard hem de Enpara Kredi kartı ile 30 liralık kitap alışverişi yapsam iki karta da yatar mı 15 lira yoksa sadece tek karta mı yatar?

• healthypatient H kullanıcısına yanıt
    Hayır dostum. Sadece biri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 15/50 yaptılar kampanyayı. Uyuz herifler.

• Bu kampanyadan şu anki haliyle (50/15) acil ihtiyaç dışında yararlanmak akıl karı değil. Eğer diğer banka kartları kampanya yapmaz, kidega da fiyatlarını kitapyurdu fiyatlarına yaklastirabilirse genede yararlanan olabilir...

• 50/25 olaydı bari.
  • Zaten kitapların büyük bir kısmı piyasaya göre pahalıydı. Bu indirimle de işin cazibesi kalmadı açıkçası.

• Neden Biten fırsatlarda yer alıyor hala aralıktayız.
  • Az önce Aralık ayı hakkımı kullandım. 30 TL lik alışveriş yaptım. Umarım 15 TL gelir. Gelmezse iade etmem gerekecek. Bu ay 30/15 olduğu kesin değil mi çamura yatmazlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Aralık ayı 30/15. Ocaktan itibaren 50/15 olmuş.

Alıntıları Göster
    50/15 tırt malesef. ama yoktan iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Ben de ay sonunu bekliyordum, yeni kampanya haberini duyunca müşteri hizmetlerini arayıp sordum. Bu ay sonuna kadar geçerli olduğunu söyledi eski kampanyanın. Yani iade edecekler ayın 5'inde 15₺'yi Ben de birazdan bakacağım ne alacağıma.
  • rfcht R kullanıcısına yanıt
    Fazla geciktirmeyin ne alacaksanız bugün alın bunların işi belli olmaz Aralık kampanyasını bile bitirebiliriler millet iade alamasın diye. Ayrıca kidega da da stok durumu sıkıntılı aldıktan sonra tedarik edilemedi diyip iptal filan da ediyorlar son güne bırakmayın mağdur olmamak için.

• Fiyatlar zaten çok pahalıydı.Amazon da 13₺ olan kitap 21₺. 50/15 den sonra daha da uğramam.

• gumus2929 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• Banka kartına kampanya kalkmıs, yoksa yine iyiydi yanı hıc olmamasından ise iyi.Hangı kıtaplar ucuz ıse onları alıyorum zaten ,benım ıcın sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: G0tham

Fiyatlar zaten çok pahalıydı.Amazon da 13₺ olan kitap 21₺. 50/15 den sonra daha da uğramam.
    +1

50/15 cok cazip degil maalesef o fiyatlarla.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.