Şimdi Ara

engineer.man nickli kullanıcı foruma giriş yapamıyormuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kablo TV konusunda sürekli paylaşımlarda bulunan engineer.man foruma Facebook'tan giriş yapıyormuş 2 aydır foruma Facebook ile bağlanamıyormuş, simgeye tıklıyormuş fakat hiçbir şekilde ne bilgisayarından ne de telefonundan bağlanamıyormuş. Bağlantıyı yapıyormuş yeniden foruma dönüyormuş fakat hesabını açamıyormuş yine girilmemiş görünüyormuş. Bunu forumdan konu sahibi olduğum için kouun bana iletilmesini istemiş. Benim de yetkili birine iletmemi istemiş, ben de sorunu iletemedim bu sebeple konu açtım. Sorun sadece ona özel mi yoksa genel Facebook ile giriş sorunu mu var,bilmiyorum. O kısmın kontrol edilmesini istiyormuş. Teşekkürler.

• @engineer_man aşağıdaki sayfaya girip önce E-Posta Adresi Hatırlatma Formuna kullanıcı adını yazıp e-posta adresini hatırlatsın. Ardından Şifre Hatırlatma kısmına girip E-posta ile sıfırla adımından şifresini sıfırlasın. Facebook ile foruma girse de sistem bir kullanıcı oluşturmuştur. Bu sebeple forum sisteminden şifremi unuttum yaparak e-posta adresine bir şifre talep edebilir ve o şifre ile foruma giriş yapabilir.
    https://giris.donanimhaber.com/kayit/Forgot.aspx
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.