Şimdi Ara

Engel Tanımayanlar Tarifeleri Kalkıyor (Son Tarih 1 Eylül) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
4.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emekkk

Tarife kalktı maalesef bu sebeple kapattık sol u
    artık engel tanımayanlar bitti mi artık ben 44 tl ödüyorum ne yapmam gerekli 1 eylül 2019 dan sonra
  • süperonline fiber tarafından kullanılan başka firmalar hangileri arkadaşlar
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Eylülü bekleme Ağustos bitimine kadar Superonline bayisine gidiceksin engelli kartı ile farklı bir pakette%25 indirim alacaksın maalesef 44 TL hayal artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

Eylülü bekleme Ağustos bitimine kadar Superonline bayisine gidiceksin engelli kartı ile farklı bir pakette%25 indirim alacaksın maalesef 44 TL hayal artık
    şimdi ben evde değilim eylül 10 gibi eve gidecem nasıl olacak o zaman

birde en mantıklı paket nasıl süperonline bu paketine geçip 99,90 tl den % 25 indirimli alabilirmiyim

hız : 25 Mbps Süper + limitsiz + tv+ giriş paketi : 99 ,90 tl bu üzeirnden mi % 25 indirim olursa olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 4 Ağustos 2019; 17:18:5 >
    Aynen öyle normal vatandaş fiyatı üstünden%25 indirim olacak ,valla evde değilsen büyük ihtimalle biraz fatura ödersin onu müşteri hizmetlerine sor ne kadar öderim diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Vodafone fiber ve dsmart finer SOL altyapısını kullanıyor. Agustosta gecmeyecegim bkalım ne olcak ,
  • Benide arayip bilgilendirdiler, Bu durumda en mantiklisi ne yapmak karar veren oldumu ? Herhangibi tarifeye gecen veya farkli iss tarifesine gecen
    Bilgilendirirseniz sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün SOL'a gittim. Durumu anlattım. Tarife değişikliği yapmadılar. Aynı tarife üzerinden devam edeceksiniz dediler. Belgeye imza attım raporumun fotokopisini teslim ederek. Bu işi anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 7 Ağustos 2019; 17:6:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Bugün SOL'a gittim. Durumu anlattım. Tarife değişikliği yapmadılar. Aynı tarife üzerinden devam edeceksiniz dediler. Belgeye imza attım raporumun fotokopisini teslim ederek. Bu işi anlamadım.
    s.a ambarad hocam

fiyat kaç tl

aynı paket mi
    50mbit 64TL engel tanımayanlar tarifesi hocam. Tazeleme gibi bir şey yaptılar herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

50mbit 64TL engel tanımayanlar tarifesi hocam. Tazeleme gibi bir şey yaptılar herhalde.
    bende engel tanımayanlar 25 mbps hız 44 tl ödüyorum benim değişmeyecek mi aynen 44 tl den mi devam edecek engelli belgesimi götümem lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

bende engel tanımayanlar 25 mbps hız 44 tl ödüyorum benim değişmeyecek mi aynen 44 tl den mi devam edecek engelli belgesimi götümem lazım

Alıntıları Göster
    Belgeni götür hocam. Durumu anlat. Benim değişmediyse sizin dr değişmez. Tazeleme yaptılar sanırım.

• Şimdi MH'yi aradım. Onlar da değişeceğini söylüyor. Bulunduğunuz bölgedeki yer insiyatif kullanmış olabilir diyor. Teyit alın dedi. 1 Eylülden itibaren, evinizden belgeleri alacağız, geçebileceğiniz kampanyalar hakkında bilgilendireceğiz dedi. Bu kadar birbirinden habersiz şirket olur mu ya.

• Eski sözleşmeyi yenileyecekler büyük ihtimalle orda çünkü tek taraflı değişiklik yapma hakkı yoktu şuanki imzaladığımız sözleşmelerde.

Bi katakulle dönüyor dikkat edin.
  • beni de arayıp engelli tarifesinin kaldırıldığını ; yaklaşık kullanımıma bakıp 75 tl ye paketleri olduğunu ve 1 eylülde tarifenin biteceğini bildirdiler. Birinci soru böyle kafalarına göre tek taraflı bizi zorunda bırakabilirler mi ? ikinci soru tarife değişikliği yapmayıp herhangi bir kanaldan şikayet edebilir miyim ?
  • bu konuda vodafonun hakkını vermek lazım,2ay önce taşındım, taşınmadan vodafone 16 mbps adsl 49 tlye kullanıyordum,akn kalkınca sadece 1 lira zam gelmişti ve kimse arayıpta bu tarifeyi kapatıyoruz başka tarifeye geçeceksin demedi,bağlatırken turkcellin bu kampanyası kafamı baya karıştırmıştı ama fiyat daha uygun olduğu için vodafon bağlatmıştım,eğer önceki evde kalma şansım olsaydı hala aynı fiyata kulanıyordum,şimdi taşındığım binada sadece telekom fiber var fiyatlar ortada ne yapacağımı bilmiyorum.
  • ultraaASLAN U kullanıcısına yanıt
    Millenicom bağlatın. Bir sorun olursa direkt BTK'ya şikayet edin:https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/

Yapılacak şey bu. Superonline'a da sesimizi duyuralım. Fiyatlar düşürülsün. murat.erkan@turkcell.com.tr

Turkcell Superonline'da Fiyatlar malesef çok fahiş.
  • millenicom aklımdan geçiyor ama burdaki şikayetler biraz korkutuyor,yoksa en mantıklısı millenicom benm için şuan ama firma soru işareti benim için.
  • 2 bucuk yıl kullandım çözülmeyen sorun yaşamadım.

sorun yaşarsanız email: info@milleni.com.tr CC: Aybars.Karaatmaca@milleni.com.tr

çözmezse BTK'ya gidersiniz. BTK'ya başvurunca haksız oldukları zaman tutuşuyorlar.

İnternet çıkışları güzel, superonline + DECIX peering var. hiç fena değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EED991BF3 -- 1 Eylül 2019; 12:49:20 >
  • Ay sonu ne kadar gelecekte ekim 1 de kesilecek faturada 44 TL görünüyor. Şu an değiştirebildiklerine değiştirttiler gibi görünüyor.

25 Mbps limitsiz 50 GB AKK : 44,00
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.