Şimdi Ara

..ENERGY SPEAKERS KANADA ...Klipsch Group

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
3
Favori
19.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen gün kadıköyde gezerken toppop elektroniğe uğradım energy marka hoparlörler vardı ordaki steryo anfide dinledim ses olarak çok hoşuma gitti klipsch gruba ait bir firmaymış internettede baktım http://www.energy-speakers.com/na-en/ ordada klipsch diyor.ses olarak bas ve tizler başarılıydı arkasında klipsch olmasıda beni etkiledi .hatta bide center vardı onuda bağladık steryonun tek kanalına baslar ve tizler başarılıydı bilgisi olan varmı energy hakkında yabancı sitelerede baktım iyi bir ürüne benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickelx -- 17 Mart 2011; 22:45:22 >

• Dün Bende Orda Dinledim Benim Dinlediğim CF50 Modeliydi Gerçekten Harika Cihazlar Onkyo Başlığı Altında Yorum Yaptım Energy İle İlgili. NAD ın Power Amplisi Denon un CD Playerı Bağlıydı. Muhtemelen Sende Aynı Sistemde Dinleti Yaptın. Ben Yamaha777 Leri Birde WF 10.7 Leri Dinledim Energy nin Yanına Yaklaşamadılar. Tonlaması Harika Cihazlar Kanada Patentli Ürün. Centerı Ayrı Güzeldi Neredeyse Frontlar Gibi Güçlüydü. Surround Speakerlarında da (Arka) Çift Tiz Sürücüsü Vardı. Front ların Kasasını Çok İyi Tune Etmiş Adamlar Akustiği Çok Çok İyi...

Ayrıca F/P Olarak Birçok Markanın Önüne Geçebilecek Bir Ürün Diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delerıum -- 25 Ocak 2011; 20:29:19 >
  • aynen bende aynı anfid dinledim amazonda var bide yabancı forumlarda yazıları var bide rc-50 serisi var o bi üst model
  • Kanada firması.
    Sanırım 70 lerde kurulmuş ancak 1995-2002 seneleri arasında olukça büyük oranda özellikle Amerika'da satış gerçekleştirdiler. Direkt olarak Paradigm'in rakipleriydi. Hatta daha pahalı ürünler vardı. Doğubank'ta Forum getiriyordu.Ancak bir anda ortalıktan silinip gittiler o zamanlarda oldukça fazla ürünleri vardı şimdi sadece CF serisini üretiyorlar sanırım Çin'de üretildiklerini düşünüyorum.

2002 senesinde Amerika da dinleme şerefine nail olduğum Veritas 2.8 modeli ki en değerli modeliydı hala kulaklarımda çok başarılydı....

• Evet Üretim Çin Diğer Birçok Marka Gibi Ama Gerçekten Son Zamanlarda (Bu Sınıfda) Bu Kadar Doğal ve Kusursuz Çalan Bir Speaker Görmedim...
  • bu da rc -50 serisi buda gelmiş türkiyeye

• dinlediğim model buydu energy c-70 serisi bu seriden bi takım kurulabilir hem steryo hem film için..kaşıntı bitmiyor insanın her markayı modeli alıp dinliyesi geliyor zevki burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickelx -- 25 Ocak 2011; 21:22:36 >

• eskiden en büyük seri veritas bir alt seri connessior gibi bir seri idi. C kısaltması sanırım onu işaret ediyor. Kanadalı hoparlör ureticileri kabin üretiminde çok başarılılar haliyle oduncu olduklarından

Dinlemek lazım tabi ama WHD Diamond serisinden oldukça iyi çalacaktır bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

eskiden en büyük seri veritas bir alt seri connessior gibi bir seri idi. C kısaltması sanırım onu işaret ediyor. Kanadalı hoparlör ureticileri kabin üretiminde çok başarılılar haliyle oduncu olduklarından

Dinlemek lazım tabi ama WHD Diamond serisinden oldukça iyi çalacaktır bence...

Dinledim Yanına Yaklaşamadı WF 10.7 Sahne Akustiği Çok İyi Energy nin...

@nickelx

RC Serisinin Fiyatlarıyla İlgili Bir Bilgin Varmı Peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delerıum -- 26 Ocak 2011; 2:18:24 >
  • bugün rc-50 leri dinledim toppopta gerçekten güzel hoparlörler eagles hotel kalifornia çalıyordu detaylar vocal gerçekten güzeldi .fiyatları 3000 civarında üst seri hoparlörler yabancı forumlarda biraz araştırıcam.
  • Fırsatım Olursa Bende Bir Dinlemek İsterim Onlarıda Hem Diğer Serinin Üst Modeli Nasıldır Kimbilir. Galiba Energy den Oluşan Bir Set Kuracağım Gibi Geliyor... Şu Klipsh RF ve KEF İq Serilerinide Bir Dinlemek İstiyorum Aslında.
  • yada lx-83 dehşet olur http://www.areadvd.de/hardware/2010/energy_connoisseur.shtml energy için bi inceleme buldum güzel biri ürüne benziyor. biraz resim buldum mıknatısa dikkat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickelx -- 26 Ocak 2011; 23:41:19 >
  • Eğer Aklımdaki Speaker lar İçime Sinmezse Tek Geçeceğim Ürün Bu Energy ler. Mutlaka Dinlemeye Değer Ürünler İmkanı Olan İlk Fırsatta Bir Denemeli Diyorum...
  • http://www.soundstage.com/revequip/energy_rc70.htm kafayı energy rc-70 lere taktım yorumlar çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickelx

http://www.soundstage.com/revequip/energy_rc70.htm kafayı energy rc-70 lere taktım yorumlar çok iyi

Dostum Bende Ciddi Kafayı Takmış Durumdayım Bunlara Verilen Paranın Hakkını Fazlasıyla Karşılayacak Speaker Energy Başka Alternatiflere Emsal Serilerde bir sistem Kurulduğunda 1000-1500Tl Fazla Vermeye Gerek Yok Diyorum. İlk Etapda 5.1 Başlayıp 7.1 e Yükseltmeyi Planlıyorum CR10 ları da Ekleyip.
  • SLM
    ENERGY speakers ları mutlaka iyi hop kablosu ile bağlayın netice çok çok farklı bütün speakers larda da aynı ama bu markada açık ara belli oluyor
  • energy ailesi bir arada bu seriyi almayı düşünüyorum bugün gene dinledim gerçekten tizler detay mükemmeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickelx -- 31 Ocak 2011; 22:05:30 >
  • bu da mıknatıs resmi sonunda yükledim adamlar çift mıknatıs kulanmış

• SLM
    energy speakers onkyo ve denonla mükemmel uyum sağlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidr

SLM
    ENERGY speakers ları mutlaka iyi hop kablosu ile bağlayın netice çok çok farklı bütün speakers larda da aynı ama bu markada açık ara belli oluyor

Ne Tavsiye Edersin Feyiz Abi Kablo Olarak Bunlara?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.