Şimdi Ara

ENDUSTRI MUH ZOR MU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
13.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    evet yillarca istedim. sinava aylar kala ve tanitim gunleriyle brlikte bana uygun olmadigini anladim. fakulteye girdikten sonra mi verseydim bu kadari anlamadimki. endustri muhendisligini daha saygin ve daha rahat buldum
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukxc

arkadaş bizim insanımıza bir tembellik hasıl olmuş herkes ne kadar az işle ne kadar çok para kazanırım derdinde. zorluk göreceli bir kavram sevdiğin hiç bir iş zor gelmez ama sevmediğin basit bir iş bile zor gelebilir.

Hocam çok doğru söyledin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blnmz kullanıcısına yanıt
    cok para kazanma derdim var yazdim mi ?
  • zzeyneb Z kullanıcısına yanıt
    Doğru bulduğum=>"Sevdiğin hiçbir iş zor gelmez."
    Sana istinaden değil.

• blnmz kullanıcısına yanıt
    bakin endustri muhenisligi diye bir is yok. sonrasinda ben ne kadar kendimi gelistirip cabalarsam o kadar varolacagim. ben sadece su 5 yilllik egitim hayatina dair soruyorum sorumu
    Endüstrü mühendisliği hakkında bilgim yok.Hayırlı olsun ne diyim hocam

• Mage9797 M kullanıcısına yanıt
    awahgjkawjhgkjahgkahkgg
  • up
  • Geçen sene tam bu sıralar aynı ikilem ve ben.. Bau endüstri geliyordu sabancı burssuz bende sayısaldım bende endüstri istiyordum ama son karar olarak koc isletmeyi bunların üstüne yazdım o geldi hakkımızda hayırlısı

• decisionmaker D kullanıcısına yanıt
    ahh tam olarak ayni durumdayiz . bauda var listemde . sabanciyi ailem cok istedi ama evmden ayrilmak istemedigim icin yazmadim cok istemelerine ragmen. bilgi end baska end istemedik dandik okullar vardi. edebiyat sinavina hiic calismadan oylesine girmis olmama ragmen tm siralamamla koc isletme yazdilar 25 burslu muhtemelen ucretliside yazdilar end gelmesse direkt koc isletme gelicek koc hem cok iyi bir okul hem evime 6 dk suruyor diye istiyorum aslinda ama bakalim hayirlisi olsun. hazirligi nasil halletinizc acab
    pek hallettiğim söylenemez :D sınav çok zor yaz okuluna kaldık 2-3 güne açıklanır ondada geçmediysem eylül sınavına çalışıcaz artık bende sabancıyı yurtta kalmamak için yazmadım koç u kazanınca zekeriyaköy e taşındık ama hiç bize göre bir yer değilmiş haziranda geri döndük

aa geri dondugunuz yer uzak mi ?
    iste korkulu ruyanm hazirlik benimde kolej mezunuyum ama temelim var denemez 1 yilda halledebilirim insallah sende gecmissindir umarimm. bilgi nispeten daha kolay sanirim. peki yil icinde calistin mi yoksaaa biraz bosladin mi
    Çalışmadım boşlamadım da, bahçeşehirde oturuyoruz şuan gidip geliyorum çok zorlanmadım şu ana kadar, ingilizce için sene içinde academic kelime falan ezberledim ek olarak, dersleri iyi dinledim en düşük seviyeden bile geçenler var biraz çalışmak lazım ama bilgiden falan gerçekten zor bir yılda geçersin heralde 3 sınav var birinde geçilir inş ben ilkinde geçemedim işte ikinciside açıklanacak

anladim bakalim insallah gecmissinizdir ugrasmassiniz :)
    Umuyorum

• up
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.