Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WallacE McKarT

Selamlar,

Bugün Endonezya hesabıma kayıtlı enpara kartımla para eklemek istediğimde kart bilgilerini kontrol edin dedi. Kartı sildim. Tekrar eklerken kart numaranız yanlış diyor. Çözüm bilen var mı?

Günaydın ve hoşgeldin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoaaaydaaaaaa
  • Cepte teb ile ziraatin ne ozelligi var onu anliyamiyorum master card tum dunyada gecio ama ziraat ile teb turk bankalari ?????

• arkadaşlar geçende fifa indirime girince enpara ile fifa16 alim dedim. bu endonezya sıkıntılı olunca rus psn dende zorlayınca arada bir fark kalmıyordu bende tr psn den 107 tlye (enpara ile -25= 82tlye) oyunu aldım. ha yanında birde "plants vs zombies" oyunu hediye veriyordu fifa16 alana tr psnde.

plants vs zombies oyununu açınca hediye 2 günlük psn plus verdi. denedim fifa16yıda plants vs zombies oyununuda online oynayabildim. bilginize.

netice olarak 200tllik her oyun 6ay içerisinde yok tatildi bayramdı iyi bir indirime giriyor. gidipte 3 ay önce oynayacam diye elin rus unu endo sunu zengin etmeye gerek yok. birde arada bir sürü komisyon alanlar oluyor.

ayrıca 6 ay kadar sabreden adam için cd li kutulu 2. el fiyatlarda düşüyor. 250 280tl lik oyun 80-100tlye alınabilir 20tl zararla tekrar satılabilir. artık enpara kampanyası bitiyor son aya gireceğiz. endo dan rus psn den ucuza aldım dediğiniz her oyun size kafadan 100tl kaybetirir. psikolojik olarak kimse kandırmasın kendini. bekleyip 2.el cd almak her türlü psn store dan daha ucuz. netice bu.

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    TR Psn'den almanında pek bir yararı yok. TR Psnden alınan oyunların bilgileri , ücreti Ingiltere PSN'e gidiyormuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neticede kökü türkiyede değil tabiki başka yerlere gidecek. ama türkiye psn den oyun alınca veya türkiyede mağazadan, adamlar satış rakamlarına bakarlar ona göre türkiye ligini koyarlar, türkçe alt yazı yapar, türkçe seslendirme yapar vs...
  • valla ülkesi bölgesi farketmez kim beni kazıklamaya çalışıyosa gider başkasından alırım. sağolsun rusya endonezya çok uyguna satıyo oyunları allah razı olsun hepsinden.
  • Arkadaşlar düzelmedi mi hala sorun?
  • Witcher beklemedeyim indirime girse de alsam

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Witcher beklemedeyim indirime girse de alsam

girecek sanki içime doğdu
  • 318.000 rp var 12 aylık plus alıcam 40.000 rp eksik kısmete bakarmsnz, kartlarda geçmiyor
  • arkadaşlar store.playstation.com'a login olabiliyor musunuz? hem Endonezya hem de Türkiye hesabına login olmak için sign in düğmesine tıklandığında

Access Denied
    You don't have permission to access "http://auth.api.sonyentertainmentnetwork.com/login.jsp?"
    on this server.Reference #18.67b874e.1456398409.24c44fb

Hatası veriyor.
    Bana veya internet bağlantıma münhasır birşey midir? bir zahmet kontrol edebilir misiniz?
  • zupervisor Z kullanıcısına yanıt
    cep telefonuyla hotspot bağlantıyla login olabildim. Anaşılan filtreye takılmışım....
  • çok üzdü bizi endonezya
  • Cepte teb ile denedim aynı hatayı aldım. Cepte teb ile kullanabilen arkadaşlar biraz bilgi verebilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • enpara geçiyor mu lütfen geçsin artık
  • Şuan kredi kartı alımında sorun varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bektas34

Beyler bu sayfa kapandi bence daha fazla zorlamayin rus psn e gelin fiyatlar daha uygun tek eksisi enpara iade yok oda martta son zaten arti turkce altyazili oyun destegide mevcut

neden rus psn de iade yok sonucta o alışverişte psn network diye görünmüyormu ekstrede ?
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    Hocam cunku ditek karttan cekemiyoruz bizim kartlar gecmiyo yandex walet uzreinden aldigimiz icin kartin odemesinde yandex gorunuyo direk enparayla alabilsek iade sorunu olmaz yani odeme psn gorunsun yeter ama malesef turkiyede bile enpara kart sorunlu

• türk psnde banka kartı geçiyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.