Şimdi Ara

Endeskopi Olacaklar korkmayın.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
89
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Endeskopi Olacaklar korkmayın.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3501 Mesaj
    3 ay önce endeskopi oldum, ondan önce o kadar çok korkuyordum ki endeskopiden tabi bayıltımadan yapılandan bahsetmiyorum uyutularak yapılandan bahsediyorum.
    hiçbir problemi yok güzelce yapılıyor kalkıyorsunuz bitiyor.
    internette olmadan önce bir sürü yorum okudum o kadar çok gerdi ki beni gerçekten tedirgin tedirgin gittim gülerek çıktım.
    gönül rahatlıgıyla anestezi ile yaptırabilirsiniz.
    Allah herkese acil şifa versin.

|
    |
    İnternette araştırma yapacağına bu foruma topic açtığın gibi araştırma yapsaydın be kardeşim, daha önce ben 2 defa endeskopi oldum. Bazı hastaneler anestesi yapmadan bazıları da anestesili yapıyor. İki gün boyunca boğazda biraz tahriş oluyor o kadar. Sonra sana bir DVD veriyorlar :)

Kendi tecrübemi paylaşmak istedim, bazı insanların olayı çok abarttıgını düşünüyorum.
    |
    |
    melih_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Sohbet
SEO
bankalar.org
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.