Şimdi Ara

Ender3 v2 bl touch sorunu yardım edin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alalı daha 2 hafta oldu yazıcıyı yazıcıya bl touch taktım level a bastığımda böyle oluyor sonda bl touch un ucu tablaya dokunmuyor nerdeyse bir haftadır bunun ile uğraşıyorum artık çıldıracağım lütfen yardım edin.ANAKART:4.2.2 GD FRİMWARE:1.0.7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHARKHONN -- 10 Nisan 2023; 19:29:21 >

• Dediklerinizi yaptım gine aynısı oluyor anakart çipinden kaynaklı yeni marlin yazılımlarını desteklemiyor bende bl touch yazılımını yüklemeye çalıştığımda algılamadı siyah ekran hatası verdi sonra benim firimware sürümüm yazıcı geldiğinde 1.0.5 di youtube den siyah ekran hatasını düzelten yabancı bir kanalın videosunu izledim oradakileri yaptım frimware 1.0.2 ye düştü araştırdım 4.2.2 anakartlarda 2 farklı çip modeli varmış gd olan çipe yeni marlin yazılımı desteği sağlamayı bırakmış diğer çipi ise destekliyo bende gd çip ile uyumlu olan frimware 1.0.7 bl touch destekli bulup kurdum ve videoda ki sorunları yaşadım. Benim yaptığım küçük bir araştırmdan çıkardığım sonuç bu.Bence sorun yazılım ile alakalı ama bu sorunu nasıl çözeceğimi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHARKHONN -- 11 Nisan 2023; 21:27:22 >
  • Merhaba sorunu çözdünüz mü çünkü aynı sorunu bende yaşıyorum ya BL TOUCH arızalı ya yazılımsal sorun var sorun tam olarak ne olduğunu anlamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.